Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Navijachi zvezde u pragu! icon_smile.gif

xD kakve budale

ali ovaj lik u bezh majci koji dolazi i zagrli ga, i samo stoji i gleda u kameru i smeje se xD lol!

 

Taj car svaki dan ide i kredom pise kurs i jebeni putokaz po okolnim trotoarima

i slogani na trotoaru tipa "korak vishe, dinar vishe" xD

 

Ali dobra mu je prodajna strategija skroz, puca na građanstvo koje do podne mrzi sebe, a od podne ceo svet, a takvih je baš baš mnogo! Odlična fora

mislish ovo da nema kajlu dosije i audi? to je stavio zbog gazde susedne menjachnice, koja je odma tu...

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj car svaki dan ide i kredom pise kurs i jebeni putokaz po okolnim trotoarima :D

Znaci da ga neko kod urgentnog kopira :) Kad sam isla za rusku vizu videla sam bar 5 putokaza, bas smara. Al bambi za ideju.

U ulici mi stoji papir s natpisom 'KUCKARI serite ispred svoje kuce!' :) vala bas, ne znam jel negde gore usrano nego na Vracaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li neko u kom gradu se nalazi kafana "Bolje ovde nego preko puta" - a nalazi se preko puta groblja? :confused:

 

 

:)

 

 

Crvenka 99% !

 

A ima neka kafana kod Valjeva , pita lik zenu koja tu radi gde je wc, ona ga provuce kroz neke hodnike, ostavi ispred vrata na kojima pise WC, lik otvori vrata , a ono neka njiva s kukuruzima xD :)

 

nisam sto posto sigurna da je ovo tacno xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti si procitao Action :)

Гле, пише Acton. :)

Ал' ипак ми је изашла слика оно двоје, а Трејси нема. А таман сам 'тео да је додам. :(

 

@ Вуду

Пробао сам. :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...