Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

MUŽ: Oćeš jedan na brzaka? ŽENA: Kao da imam izbora...

 

ŽENA: Da li me voliš samo zato što mi je moj ujak ostavio bogatstvo?

MUŽ: Ne, dušo, voleo bih te bez obzira ko ti je ostavio bogatstvo.

 

Pametan muskarac+pametna žena = ROMANSA

Pametan muskarac+glupa žena = AFERA

Glup muskarac+glupa žena = DETE

Glup muskarac+pametna zena = SHOPPING

 

http://www.conopljanews.net/deciji_biseri.html

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto okrugla pica uvek dolazi u kvadratnoj kutiji?

Da li poštar sam sebi raznosi poštu?

Koliko neka osoba mora biti važna da bi se njeno ubistvo smatralo atentatom, a ne ubistvom?

Ko je skovao frazu, “skovati frazu”?

Ako postoji Bog, zašto onda postoje gromobrani na crkvama i džamijama?

Zašto se hrana za mačke ne proizvodi sa ukusom miševa?

Sigurno ste već čuli za neuništive crne kutije u avionima… pa zašto onda ne proizvode čitav avion od takvog materijala?

Ako imaš kuću na tri sprata i nalaziš se na drugom, da li to onda znači da se istovremeno nalaziš i gore i dole?

Ako neko poseduje komad zemlje, koliko u dubinu ga poseduje? Do centra zemlje?!

Kako stavljaju lisice jednorukom čoveku?

Da li se prvo probudiš ili prvo otvoriš oči?

Da li Kinezi tetoviraju naše reči na svojim telima ili samo mi tetoviramo kineske reči na našim telima?

Zašto ljudi ne kažu, “Ma to je samo igra!” i onda kad pobjeđuju ?

Ako bi Mars imao zemljotres, da li bi se on zvao Marsotres?

Može li se crnac učlaniti u KKK (Kju Kluks Klan)?

Ako doktor za vreme operacije doživi srčani udar, da li bi ostali doktori pomogli prvo njemu ili pacijentu na operacionom stolu?

Ako duhovi u filmovima mogu hodati kroz zidove i kliziti niz stepenice, zašto onda ne mogu propasti kroz pod?

Ako noge bebe izađu iz majke u 23:59, a glava u 00:01, kojeg datuma je beba rođena?

Zašto je “skraćenica” tako dugačka riječ?

Ako vas neko upita “Mogu li vas nešto pitati?”, nije li vas već pitao?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Janko Paunović iz Isakova kod Ćuprije saznao je da nije biloški otac nijednoj od dve ćerke tek kada ga je supruga Snežana napustila i otišla da živi sa drugim čovekom, piše "Politika".

 

Zanimljivo je da M.P. (7) i M.P. (4) imaju različite biološke očeve.

 

Devojčice kažu da je Janko njihov tata, ali kada im se pokažu fotografije pravih očeva, svaka uzme fotografiju svog oca.

 

Kada se posvađaju, onda mlađa devojčica kaže starijoj da je njen otac bogatiji, jer ima autobuse i kamione, a starija se pobuni i kaže da je njen otac bogatiji.

 

"Hvala čoveku za koga je Snežana pobegla, jer nikada ne bih saznao da deca nisu moja. Ona je postala obesna, jer sam ja po čitav dan kopao bunare i bavio se vodoinstalaterskim poslom.

 

Radio sam i u inostranstvu i dobro zarađivao, a ona je imala puno slobodnog vremena. Sada ću ta dva čoveka da tužim za duševnu bol i patnju, kao i zbog toga što su noću dolazili da mi prete. I oni će morati da izdržavaju decu", ljuti se Janko u razgovoru za "Politiku" dodajući da je dobro da je ostao zdrav pored svih pretrpljenih šokova.

 

Njegova golgota počinje novembra prošle godine. Nakon samo nekoliko dana što ga je Snežana napustila i odvela decu sin njenog ljubavnika tražio mu je 2.000 evra da bi mu vratio decu.

 

"Moj otac i tvoja žena će prodati decu. Zato bolje daj meni taj novac, ja ću da ih ukradem i da ti ih vratim", rekao je sin ljubavnika moje odbegle žene, koji je dok me je ucenjivao na sto stavio pištolj.

 

Rekao sam mu da nemam novac, a on da ću onda ostati bez dece. Sutradan sam otišao u policiju i prijavio reketiranje.

 

Tri dana kasnije organizovana je klopka kod moje kuće, gde su tog Ciganina uhapsili sa obeleženim novčanicama", nastavlja Janko.

 

Kako policija nije mogla da dokaže da su Snežana i njen ljubavnik saučesnici u ovoj vrsti ucene, socijalni radnici su decu vratili Snežani.

 

Tri dana kasnije rodbina čoveka sa kojim je Snežana živela Janku je vratila decu i obećala 15.000 evra samo da promeni svoj iskaz na sudu kako bi mladić bio oslobođen.

 

"Nisam pristao na to i onda su oni počeli da me jure i prete. Iz tog pakla izvukla nas je policija koja nam je u dva navrata organizovala zaštitu.

 

Meni je bilo bitno samo da zaštitim decu, jer tada sam mislio da su moja. Onda je došao jedan čovek, čije ime nikada neću da otkrijem i rekao mi da je dobro to što činim za decu, ali da treba da uradim DNK analizu i utvrdim da li su moja, jer mu je Snežana rekla da to uopšte nisu moja deca.

 

Kada sam to uradio verovao sam da će pokazati da je bar starija ćerka moja, ali ispostavilo se da obe nisu", kaže Janko za naš list i dodaje da je pored tužbe za razvod braka podneo i tužbu za osporavanje, ali i utvrđivanje očinstva.

 

Snežana za "Politiku“"priznaje da deca nisu Jankova, da su pravi očevi još februara na sudu to priznali, da su se nagodili i da ovih dana treba da joj stigne prva uplata.

 

"Tražila sam alimentaciju do 18. godine, a ako deca studiraju do 24. godine, kao i deo nasledstva, jer im to po zakonu pripada.

 

Novica Jovanović iz Isakova, otac starije ćerke, treba da mi isplati 30.000 evra, a Mihajlo Kerić, koji je u Švajcarskoj, otac mlađe ćerke, 30.000 švajcaraca", proračunala je Snežana.

 

Na pitanje zbog čega je varala muža, ona je odgovorila da ga ona nije mnogo interesovala kao žena, zbog velike razlike u godinama i da nikada nije bio kod kuće, pa je ona bila sa raznim muškarcima.

 

Janko i dalje izdržava Snežanu i decu, jer se nalaze na prinudnom smeštaju kod njega dok se ne nađe bolje rešenje.

 

"Kada sam saznao da deca nisu moja, moja majka mi je priznala da ni ja nisam sin čoveka koga sam smatrao ocem, već jednog komšije.

 

Otišao sam na njegov grob, poneo ogledalo i svoj lik uporedio sa fotografijom na spomeniku. Na osnovu crta lica uverio sam se da mi on jeste otac", tužno će Janko.

 

 

17338215928.gif

Edited by كافر
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...