Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Švercuju Mujo i Haso retku i skupu vevericu preko grane. Da je carinici ne bi našli, Mujo je strpa u gaće. Prošli su granicu, i taman Haso počne komentarisati kako je sve dobro prošlo, a Mujo izvadi vevericu,krene da psuje, slomi joj vrat, baci je, skače po njoj, pa je na kraju šutne u grmlje

-Bolan Mujo što ucini, pa to je bilo nasih 5000 evra!

- Dok mi je za kurac mislila da je grana i njihala se, izdrž'o sam! Dok je za jaja mislila da su orasi i pokusala ih razbit' jedan o drugi, izdržao sam! Dok je za šupak mislila da je rupa u drvetu i zavukla se ko u gnijezdo, izdržao sam!

-Pa dobro Mujo,šta to nisi mogao izdržat'?

-Mater joj jebem, kad je pocela vuć' orahe u gnijezdo!

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da na filoloskom postoji takva odojcad. Naime, u muskom WCu na cetvrtom spratu moze se videti otisak sake u odgovarajucoj boji. '' Hey, I'm bored. Ajde da unistim zivot svakome ko ce uci u taj wc i plus da otezam tetkicama vec sjeban posao! Weeeee''

A šta ćeš ti u muškom WC-u? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

за вас нејебаче: бројевима су означене најосетљивије тачке код женских припадника људског рода. скините се са ЈуМ-а и јебите мало.

 

ЕДИТ: онтопик:

 

74187_700b.jpg

 

:haha:

Edited by Јарослав
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi mu to. Potapsi ga virtuelno po ramenu i kazi mu da je ekspert za zhenske erogene zone.

Bravo.

Sigurno je Jaroslavki lepo s tobom tako iskusnim. :pivopije:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samo, odmah moram ti kazem da se incest ne odobrava u mnogim drushtvima...

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...