Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Isti lik' date='druga situacija.

Bili mi na nekom rodjendanu u stanu,zapili se malo.Zezamo se sa nekim devojkama,jedna strasno izgleda,ali jedina mana je sto je udaraju matorci sa kintom.I folira se ona,ovaj moj drugar je gleda.

Trazim ja od njega upaljac ,on pretura po dzepovima pijan,i ispade mu pakovanje kondoma na sto.Kad ova sto je udaraju matorci kaze,-Uh ,nigde ne ides bez toga,sa kakvim se sve vuces dobro si i ziv.On je pogleda,baci kondome njoj u krilo i kaze,-Ne maco,ovo sam poneo za tebe,da ne dobijes salmonelozu,od deckovih starih jaja.

adffw adffw adffw[/quote']

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par strucnih.... :D

 

 

Dolazi etfovac na fax i pocne da prica ortaku:

 

-"brate predjem ja zbirku juce 2puta za svaki slucaj i onda se smorim i resim da odem na neko do xxxx zezanje. i tako ti se ja skockam, upadnem u neki fensi kafic vidim neku plavusu za sankom, bruka dobra riba i startujem je.."

 

okupe se ortaci da ga slusaju..

 

-"..tako ti ja krenem s nekom spikom vidim ona se primila i sta cu odvedem je gajbi..

..kad smo dosli kod mene ja je poljubim i vise nisam mogao da izdrzim skinem je golu i bacim je na sto pored kompa.."

 

kad jedan kolega...

 

-"brate, kolika ti je brzina procesora?!"

 

 

 

 

Ide ETFovac cestom i naide na žabu, kad ti najednom njemu žaba:

"Cuj, momak, poljubi me i pretvoricu se u super ribu".

Tip malo zastane, pogleda žabu, uzme je i stavi u džep.

Žaba zbunjena, je l' ovaj blesav ili ...? pa ce opet: "Hej, zar me ne cuješ dobro, prava zenska ... ajde dobro, i kuvacu za tebe i prati ves...".

Tip i dalje ništa, samo ide, a sad žaba vec pomalo panicno: "Cuj, zenska koji ti kuva i pere, covece sta je tebi, samo me trebaš poljubiti .. pa evo, uz sve to i seks svake veceri!".

ETF-ovac stane, izvadi žabu iz džepa, stavi ju na dlan, gleda i razmišlja na glas: "Zgodna ženska koja kuva i pere .. i seks svako vece, hmm .. ali ipak, ŽABA KOJA GOVORI!!!"

 

 

 

Šta radi etfovac kad dobije sedmicu na lotou?

 

Poništi je.

 

 

 

Brodolom...

Preživi plavuša i 10 mornara.

Nakon godinu dana kažu mornari, ovo se više ne može izdržati, i pocnu jebati plavušu.

Nakon godinu dana plavuša kaže, ovo se više ne može izdržati i umre.

Nakon godinu dana kažu mornari, ovo se više ne može izdržti i zakopaju plavušu.

Nakon godinu dana kažu ponovo mornari, ovo se vše ne može izdržati i otkopaju plavušu!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalno je kako ti citiraš post koji je odmah iznad tvog, uz to sa slikom, da bi napisao jednu reč. Za takve stvari treba banovati ljude, dok se ne opamete.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...