Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Hahaha. Prejak intrevju!

 

Ovaj deo pogtovu

"

DP: A Hubbard, pazte sada... znaci citano otpozadi Drabuh. Drabuhijevici su drevno pleme sa obala Đerdapa, o kojima legenda govori da su se spustili iz vasione iz Andromeda Galaksije i doneli Zemljanima hleb i pismo. Od tuda potecu i semitske legende kako je hebrejski alfabet u Tori u pocetku bio vatren; kada su Drabuhijevici pekli hleb na vatri, ljudi su ih Nemo posmatrali (to su bili oni Nemci / Germani koje spominju na Atlantida Iznad Sapca forumu), i ovima je bilo neugodno u toj nemoj tisini, da je pismo palu u vatru i slova zasjala u toj primordijalnoj noci.

 

MS: U-j-e-b-o-t-e....Ovo je nesto najfantasticnije sto sam cuo u zivotu.

 

DP: Nije to nista. Hubbard, to jest, Radovan Drabuhijevic, iznio je dve neistine. Prva je da su Srbi stari 3,7 kvatrilijuna godina. Oni su stariji za dvije dijade.

 

MS: Znaci, God Mind nije bio Srbin?

 

DP: Kojesta. God Mind je stvoren mnogo kasnije. U Bas Celik planini.

 

MS: Meni vise nista nije jasno? Ko je onda stvorio Srbe?

 

DP: Nitko. Mi smo oduvek bili. Mi smo infinitivnost. Trijada Sustine kroz kodove stvaranja B, R i E."

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovo jos bolje:

MS: Nije li u to vrijeme bila reptilska invazija na planet Rigel?

 

DP: Jeste. Ja sam u to vreme bio u Kozmickoj Titovoj Mitrovici. Kasnije nam se generalstab preselio u Zrenjanin pa u Sremsku Mitrovicu jer su reptili tada putem svoje obavestajne sluzbe - NKVD, pratili svaki nas pokret.

 

MS: Jebote, ko u Drvaru 43-e.

 

a sto lik pravi kvalitetnu muziku jeste izvalili?

http://www.box.net/shared/1qn35fruso

edit: ipak ova stvar

http://www.box.net/shared/4fw01amg4g

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...