Jump to content

Смисао живота...:)


neću-džem-u-palačinke!

Recommended Posts

ne vidim nikakvu ironiju u nečijem licemerju

a ja sam licemer, ili? ako da, shto? nerazumem...

 

Nisi me razumeo,nema nikakve veze sa liberalizmom,daleko od toga.

nisi ti mene razumeo. slushanje bilo kakve muzike* na bilo koji nachin- nema veze sa Hrishcjanstvom. to rade (slushaju muziku) ljudi koji su Hrishcjansni u smislu da se tako izjashnjavaju na popisu stanovnishtva, a u stvari su liberali.

*izuzetak je neka klasichna muzika, npr chajkovski...

 

recimo da su gutanje zhileta i slushanje muzike podjednako opasni, prvo po telo, drugo po dushu....

 

ps. ne studiram nishta.

Edited by Rogozub

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogoslovija je teshka glupost na kom predaju samo modernisti i liberali kojima je sujeta izjela dushe potpuno, i svaki trenutak koji je proveden na predavanjima tamo je uzaludno tracjenje vremena. jedina pozitivna stvar na tom fakultetu je shto mozhesh da nadjesh dobre knjige, al verovatno i kad bi videli da uzimash pravoslavne knjige, a ne majendorfa zizjulasa i ostalu kompaniju, ne bi ti ni dali vishe pristup knjigama...

Edited by Rogozub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR
a ja sam licemer, ili? ako da, shto? ne razumem...

 

prvo si se pronašao u onom ''pustinjak'' a sad ponovo, onda dobro znaš šta si

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogoslovija je teshka glupost na kom predaju samo modernisti i liberali kojima je sujeta izjela dushe potpuno, i svaki trenutak koji je proveden na predavanjima tamo je uzaludno tracjenje vremena. jedina pozitivna stvar na tom fakultetu je shto mozhesh da nadjesh dobre knjige, al verovatno i kad bi videli da uzimash pravoslavne knjige, a ne majendorfa zizjulasa i ostalu kompaniju, ne bi ti ni dali vishe pristup knjigama...

 

Nemoj reci jos da je Teologija korumpirani fakultet na kome predaju prodane dushe..

 

Srecna Nova Pravoslavna!

 

СЛАВА БОГУ НА ВИСИНАМА,

НА ЗЕМЉИ МИР,

А МЕЂУ ЉУДИМА ДОБРА ВОЉА!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi ti mene razumeo. slushanje bilo kakve muzike* na bilo koji nachin- nema veze sa Hrishcjanstvom. to rade (slushaju muziku) ljudi koji su Hrishcjansni u smislu da se tako izjashnjavaju na popisu stanovnishtva, a u stvari su liberali.

*izuzetak je neka klasichna muzika, npr chajkovski...

Izvini zbog rečnika ali sereš ko foka.

 

Čajkovski?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
САМО СЕКС И РОКЕНРОЛ, СВЕ ОСТАЛО ЈЕ СПОРЕДНО!!!

 

Hteo sam da kazem da je smisao zivota to sto on nema nikakvog smisla, ali i ovo podjednako dobro zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest nifty

 

 

 

 

 

 

 

Da bi otkrili smisao zivota morate pitati sve ljude na swetu sta je njihov smisao zivota..

Onda cete biti za santimetar blizu odgovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

Smisao zhivota, hm...mislim da je to neshto shto je promenljivo...hm...prvo se oblikuje u srazmeri sa nashim godinama...kada ga ''pronadjemo'' prodje kroz razne stadijume, kroz koje uochimo da li je to to, zaista..hm...zatim... u pitanju je neshto shto te ispunjava, npr kao gore navedeno ''sex, droga, i rok 'n' roll ''....meni je lichno muzika, i meni jedna veoma bitna osoba.... :zeleni: :mrgeen: :zeleni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...