Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

Ето, договорили смо се. :)

 

+1 za mene

al da ne bude onako krsh stampa :D

 

Vazi, dogovoreno! :)

 

evo ja necu da kukam za disk ni za majice,samo da ga zavrsite. pivopije

 

Evo danas je zavrseno usnimavanje albuma.

 

Jbte, kad su klavijature dosle...totalno je drugaciji album nego sto sam mislio da ce biti. Bice ovo Neki Progressvie Death/Black Metal, mnogo cudna kombinacija, bas jedva cekam da krenemo da miksamo album.

 

Jbm li ga neznam, iskreno se nadam da ce do kraja meseca biti bar jedna nova pesma uploadovana na My Space-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Клавијатуре? Дет - Блек?

 

:da:

 

Chek rakic vam svira klavijature na celom albumu?

 

:da: Samo na jednoj pesmi nema klavijatura.

 

Ја видео Ракић али уопште нисам мислио да ће свирати клавијатуре, мислио сам да ће бити гост на басу. о.О

 

Ma kakvi, pa glupo je da covek odsvira bas linije, tu nemoze ni malo kreativnosti da unese u album. A pored toga, Steva je ubio kako je odsvirao, mislim da niko posle njega ne bih imao muda da uzme bas i da odsvira te pesme ponovo :)

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, кул је све то, него после онаквих песама и албума, не знам колико сам спреман да чујем нешто ново. :):)

 

Шалим се, знајући вас то не може лоше да испадне.

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, кул је све то, него после онаквих песама и албума, не знам колико сам спреман да чујем нешто ново. :):)

 

Шалим се, знајући вас то не може лоше да испадне.

 

666

 

:) Ma, tebi ce se svideti 100% :)

 

det - blek?mislis malo ste atmosfere unijeli sa kladzama?

 

Pa znas kako, nisu "samo" klavijature Black, i nabacane preko Death Metal deonica. Uopste rifovi se mnogo razlikuju od predhodnog albuma, pa sve preko aranzmana pesama, zvuka...recimo kad bih cuo odredjene momente, ne bih uopste rekao da je Death Metal bend u pitanju, nego da je cist Black Metal. Naravno, ipak ima vise Death Metala, ali ima deonica gde nije nimalo tako, a generalno atmosfera albuma je bas mracna i nije toliko "brutalna" koliko je progresivno.

 

Glupo mi je sad da pricam u prazno kako ce zvucati, ali u svakom slucaju novi album nece (ali bukvalno) nece imati ni jednu dodirnu tacku sa predhodnim. Sad jbg, nekom ce sve svideti vise, a nekome nece uopste. Mada mislim da ce se dopasti manje/vise svima koji su otvoreni za Death i Black Metal (a nikako onim koji samo slusaju Ultra Brutal Guttural Death/Grind, ili obrnuto - True Old School Satanic Raw Black Metal). :)

 

Aj ziveli :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj,diviniti ostaje na albumu?

 

Da, ali ces konacno cuti pesmu kako i treba da zvuci. Dodao sam akusicnih gitara, klavijatura + na toj pesmi (i jos jednoj) gostuje Honza iz Avenger-a. Zvucace 100x bolje nego na onoj skrnavoj demo verziji.

 

Е, онда одлично. :)

 

To ti kazem. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само напред! Пријављујем се и за ону обећану турнеју, да ме водите као највећег фана. :) Где год. :)

 

ja i ti napravimo neku roudi ekipu da vucaramo one madisone xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali ces konacno cuti pesmu kako i treba da zvuci. Dodao sam akusicnih gitara, klavijatura + na toj pesmi (i jos jednoj) gostuje Honza iz Avenger-a. Zvucace 100x bolje nego na onoj skrnavoj demo verziji.

 

e odlicno onda.pa da vam sredim jednu svirku sa ok bendom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salim se,sad si bacio bombu,mlogo se ocekuje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si ga opisao bane sad nemogu docekati da preslusam album :bigblue: ako ce biti majica do te svirke u somboru ponesi meni jednu L ako ima :]

 

OK, Promo Disk neki cu ti doneti sigurno, a ako budu gotove i majice donecu ti i to!

 

Слушам сад Obtuse Chisel и није ми добро. Јебеш ти Флориду и америчку сцену. :):):):)

 

:)

 

opis zvuci kao da ce biti album na nekom theory in practice - colonizing the sun sranju, sto naravno podrzavam svom silom :D

 

jedva cekam da cujem.

 

Hm, pa recimo tako nesto ali dosta, dosta mracnije. U svakom slucaju mislim da ce se i tebi dopasti vise novi materijal, ti volis bolesnu muziku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свирка у Сомобору? Долази се само тако!

 

E, to jeste potvrdjeno, samo jos uvek se ne zna da li ce biti 26-og ili 27-og Avgusta, tj kog dana cemo mi svirati. Ali svirka ce biti, i to na otvorenom, tako da ako ne padne kisa tada bice do jaja. Cim se potvrdi datum i ostali bendovi, javljam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...