Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

fenomenalno!!!!dobar je stajling,ne mijenjajte ga,dobro lezi.nije previse klinacki,dovoljno je suptilan i ozbiljan da pasuje muzici,a nije preizvakan.

 

dobra forma uzivo,nadam se da cete nesto slicno prikazati sledeci put kad budete svirali 'vamo,kuci.

 

Drago mo je da ti se svidja stajling i ostalo. NAravno da cemo i od sada ovde svirati sa ludackim kosuljama! Imas par datuma na nasem profilu sto se tice nastupa unutar drzave (Kikinda, Becej, Valjevo, Novi Sad, Senta), pa ako ti je nesto usput - svrati! :pivopije:

 

napred momci! samo gurajte!...

bane svaka chast na menadzerskim skillovima!

 

Hvala! :rockdevil:

 

Alo bre skaplje jel gotov tur,dajte neke fotke,pricajte kako bilo,ste jebavali neke evropske sojke,droge u holandiji,masne kobasice u Nemackoj,smrdljiv sir u Francijii,ajde raport neki sho ste taki!?!?!?!? :pivopije::rockdevil:

 

Hej, fotke cu krenuti da kacim u sredu, pre toga necu stici...a sto se tice ostalih stvari, ja sam ostao veran svojoj zeni, inace sam "straight-edge" tako da nista u Holandiji nisam konzumirao, nikakve droge, niti sam pio razna piva i Jack Daniels flashe (koje su se inace VECNO vukle u kombiju, ovi Francuzi to locu kao mi Srbi vodu). Tako da ja definitivno nisam covek za te stvari. :)

 

Pa pazi ja licno ne volim kad mi daju takve komentare tipa ubijaju,jer neko se muci da napishe tekst,preko toga se muci da napishe muziku,a nekom je bitno samo kolko ritam roka :) Mene interesuje kaki je bio odziv publike ?

Lele bre cepidlako! xD A ja kad kazem ubijaju mizlim dobro u ovom slucaju na muziku jer tekstove njihove nisam uspeo da pofatam tj razumem i tim izrazom ocem da reknem da cenim tu muziku koju su oni napisali i da je po meni dobra,mnogo dobra. . . E to za odziv publike bash bi onako detaljno volo da cujem ,znadem kako su proslii!?!?

 

Evo ovako, da budem iskren, odziv publike je bio neverovatan. Nije prosao NI jedan koncert da nismo bar nesto prodali, a na prvoj svirci smo prodali 7 majici, sto je za nas bio sok jer mi realno toliko u Srbiji prodajemo na godisnjem niviou (dobro, malo sam preterao, ali opet). :) Cak smo (verovali ili ne) uradili RE-print majica nasih u sred turneje (15-og Septembra smo dobili novu turu u Severnoj Francuskoj gde smo svirali), jer smo mi posle prvih 6-7 svirki prodali bili 3/4 toga sto smo prodavali sto se majica tice.

 

Bilo je sutki i head-banga, mada uglavnom su bile standardne reakcije - da ljudi samo bulje u instrumente i onda posle koncerta ti pridju i pitaju "Izvini, a koliko ti imas godina?" :) Retko ko je ocekivao da imamo izmedju 18-23.

 

Mnogi ljudi (pa cak i sami Nemci) su bili odusevljeni sto smo skinuli pesmu od Necrophagist-a. Dobijali smo jako puno komplimenta vezano za to i za Cryptopsy obradu (narocito od malo vise Old School ekipe jer smo skinuli "Open Face Surgery" sa prvog albuma), mada iskreno vise ljudi su komentarisali ceo nastup i generalno muziku, a ne toliko obrade sto je naravno mnogo bitnije.

 

U proseku nije neki ogroman broj ljudi dolazio, recimo oko 80-tak, ali zato bukvalno SVI sto dodju znaju zasto su dosli. Dodju na vreme, ispostuju svaki bend od pocetka do kraja, pokupe od Merch-a sta im se svidja (pritom bukvalno ni ne pitaju za cenu ako im se nesto zaista svidi), i pravac kuci.

 

Nekako imam utisak da smo mnogo bolje prolazili nego Svart Crown (sem u Italiji, tamo su ljudi mnogo vise u Old School Black/Death vodama, dosta mali broj uopste slusa Progressive Death Metal), ali ne zalim se haha.

 

Pa eto, sta da vam kazem vise. Mi smo se proveli kao nikad u zivotu, svasta smo videli i culi, i verujem da cemo nastaviti ovim putem. Hvala svima sto su nas podrzali za ovu turneju, zaista cenim to.

 

P.S. Imamo NOVI LAYOUT MYSPACE PROFILA - kliknite na link u mom potpisu ukoliko zelite da vidite.

 

Takodje, imam jos 20-tak diskova ("We All Reek), i recimo po 5-6 komada (Tour) majica u svakoj velicini (S, M, L, XL), pa ukoliko je neko zainteresovan, evo kako se krecu cene:

 

CD = 500 dianra

T-Shirt = 600 dinara

 

CD + T-Shirt + Poster = 1000 dinara

 

Rezervacije mogu ici preko Private Message, My Space, i e-mail: [email protected]

 

Licno preuzimanje samo u NS-u i BG-u, za sve ostalo moze postom!

 

:rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superica je layout !

 

Baki kad ce nove stvari na net ? :)

 

:pivopije:

 

Hvala!

 

Sutra imamo okup benda u studiju, pa treba da vidim kako cemo sa miksom i svim ostalim...po mojoj slobodnoj proceni (znajcu kako se sve ovde u Srbiji radi) okacicu prvu novu pesmu tek posle nase zajednicke turneje, znaci krajem Novembra...jbg, nije do mene.

 

Cujemo se ovih dana! :)

 

Jel ono na spejsu iznad gore na onoj slici vas basista!?!? xD

 

Naravno. :P

 

 

:pivopije:

 

kako izgleda majica?

 

Ma videces je u Kikindi bre za 2 nedelje xD

 

Napred - Novi Dizajn (ono sa ogledalom kao na My Space-u) + Logo

Nazad - Datumi sa poslednje Evropske Turneje

 

A3 dimenzija (obostrano), sita stampa (ultra kvalitetna, stampano u Francuskoj).

 

Mozda i okacim sliku ovih dana...potrudicu se.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako izgleda majica?

 

Majice-1.jpg

 

CD = 500 dianra

T-Shirt = 600 dinara

 

SPECIAL OFFER:

 

CD + T-Shirt + Poster = 1000 dinara

 

Rezervacije mogu ici preko Private Message, My Space, i e-mail: [email protected]

 

Licno preuzimanje samo u NS-u i BG-u, za sve ostalo moze postom!

 

*Takodje mozete kupiti Merch na nasim koncertima u Kikindi, Beceju, Valjevu, Novom Sadu, Senti, itd...za tacne datume pomenutih gradova posetite nasu My Space stranicu: http://www.myspace.com/disdainedserbia

Share this post


Link to post
Share on other sites

...dajte neke fotke...

 

Evo link, okacih svega desetak komada, bice mnooogo vise ovih dana, nemogu da stignem da ih okacim sve od jednom jbg:

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=216727556&albumId=1444247

 

:pivopije:

 

Imaš veću sliku za izgled ovih majica? :D

 

Joj nemam :| mada ista je slika kao ona prva kad udjes u nas novi My Space profil (to bi ti trebao najbolje da znas koja je, hehe). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj nemam :| mada ista je slika kao ona prva kad udjes u nas novi My Space profil (to bi ti trebao najbolje da znas koja je, hehe). :)

 

Znam koja je slika na aplikaciji, mislio sam na veći format ove slike gore iz razloga što sam je hteo postaviti kao link na Twitteru. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je dole otisla tema :P

Ajde da ne bude offtopic:

Odusevljen sam prvim albumom, nestrpljivo cekam drugi. Samo udri, najjaci bend u Srbiji.

 

Drago mi je cuti i hvala na lepim recima.

 

Sinoc sam radio na zvuk klavijatura na novom albumu...za 2 nedelje ce valjda biti gotova prva verzija sirovog miksa, tako da jbm li ga, do nove godine ce sigurno sve biti kompletirano. Ima puno posla, u proseku jedna pesma ima 75 kanala, tako da ce trebati dosta vremena dok se to sve iznivelise, nabudzi, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

WAFTourPoster.jpg

 

OFFICIAL DISDAINED MERCHANDISE

 

Majice-1.jpg

 

CD = 500 dianra

T-Shirt = 600 dinara

 

SPECIAL OFFER:

 

CD + T-Shirt + Poster = 1000 dinara

 

Ukoliko neko hoce da naruci majicu/disk a nece biti na jednu od ovih svirki rezervacije mogu ici preko Private Message, My Space, i e-mail: [email protected]

 

Majice dosta brzo idu, pa ako neko hoce neka pozuri sa rezervacijom jer XXL nema vise, XL ima jos 2-3, itd...Licno preuzimanje samo u NS-u i BG-u, za sve ostalo moze postom!

 

http://www.myspace.com/disdainedserbia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlatni standard Disdaineda, potpuno otkidanje od života. Nemam više reči.

 

No, šta vam bi sa vokalom? Je l' sve kul?

 

Hehe, drago mi je cuti.

 

Naravno da je Dusan OK. Bio je vec OK 15-tak minuta posle svirke, samo je malo kritican prvih 5-10 minuta, ali navikli smo mi na to.

 

i meni su extra zvucali, no, nisam mogao bas do samog kraja da ispratim. odlicna svirka, ali skidam kapu blashphererion-u, oduvase ga ljudi. sangre eterna, hm.. nije moj fah, vise bi mi se dopalo da je klavijatura vise izrazena. sta bi sa dusanom?

 

Drago mi je da ti se svidelo, i zao mi je sto nismo imali vremena da se ispricamo...cujemo se preko neta!

 

Sangre Eterna zvuce bolje nego ikada (znam jer sam ja svirako u tom bendu pre 4 godine, tako da svaka im cast, samo napred)!

 

A Blasphererion mi je upravo postao najomiljeniji domaci bend, JBTE KAKVA SVIRKA !!!

 

Ljudi, svaka cast... MAXIMALNA PODRSKA!!!! Svaka cast i na obradama, odlicne pesme ste izabrali.

 

!! DIEHARD !!

 

Hvala brate moj!

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Bane, ajd malo ranije dođite u Valjevo, nemoj kao prošli put pravo na binu iz kombija... Vidimo se!!! :rockdevil:

 

Potrudicemo se! :da:

 

Бане, шта би са мојом мајицом?-.-

 

Требао бих да гостујем у Ваљеву и у Новом Саду.

 

Donecu ti je na Cannibal Corpse, nemas brige ;)

 

Vidimo se uskoro! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...