Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

A kad se ocekuje album?

 

Nazalost ja znam koliko i ti po tom pitanju, jbg! Cim bude novosti, javljam.

 

Black + death = pobeda...

dobra je nova stvar...

 

Hehe, to i ja kazem. ;) Hvala na komplimentu!

 

Da,Baki ! Ka' ce novi album da izidje ? :)

 

Hej Ilija! Brate moj, ja tek u ponedeljak nosim da se stampa PROMO VERZIJA albuma, pa tek od one tamo nedelje saljem to kod 5-6 izdavaca. Imali smo jaaako puno raznih problema sto se tice ovog album (od omota, do mastering-a, ma 100 stvari, da ti ne pricam sada celu pricu...), koji nazalost nam nisu dozvolili da to sve uradimo ranije (a bio je plan da se to vec posalje u Oktobru mesecu, kada smo se vratili sa turneje).

 

Tako da jbg, sta da ti kazem...jos minimum 3 nedelje necu imati nikakvu novost kada ce album biti izdat, i za koga.

 

No sta je tu je, spremamo neko malo iznenadjenje uskoro, bice dostupno/gotovo za nekih 10-tak dana!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde malo tema na vrh.

 

Ovo novo jebe dete.

 

:pivopije:

 

PF.jpg

 

Dakle, ovo ce biti vrlo specijalan (da ne kazem unikatan) nastup DISDAINED-a:

 

-Svirace se uglavnom obrade bendova poput Cannibal Corpse, Suffocation, Cryptopsy, Necrophagist, itd...

 

-S`obzirom da smo "headlineri" prvog dana Positive Family Fetivala, sviramo poslednji.

 

-Svirka pocinje striktno u 22h, i svaki bend svira izmedju 30-45 minuta.

 

-Kao sto se da videti na plakatu, ulaz je 150 dinara, i 5 bendova sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auris :haha: joj jebem ti pa to je sad u petak,moram sto pre skupiti pare za to :udri:

 

Pa slazem se, ali mislim da se moze mnogo bolji zvuk namestiti u Dvoristu nego u Auris-u. ;)

 

Jbm li ga, nadam se da ces skupiti novce. Hajde pa se vidimo ako dodjes! :rockdevil:

 

Vidimo se u petak :pivopije:

 

Vidimo se! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS-u ima veci prostor gde moze Metal da se svira? :)

Pa, koliko čujem, otvorio se taj Auris. To mu dođe kao neko skladište ili tako nešto, bilo je par i svirki tamo. Negde sam čak i pročitao da se koristi ozvučenje sa Explosiva stejdža. Neko kompetentniji može detaljnije o tome.

 

No, dolazim ja svakako, ali pet bendova u podrumu? Fucked up...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, koliko čujem, otvorio se taj Auris. To mu dođe kao neko skladište ili tako nešto, bilo je par i svirki tamo. Negde sam čak i pročitao da se koristi ozvučenje sa Explosiva stejdža. Neko kompetentniji može detaljnije o tome.

 

No, dolazim ja svakako, ali pet bendova u podrumu? Fucked up...

 

Hehe, pa jeste otvoren, i sve je to OK...ali pitaj bilo koga kakve su svirke tamo. Mislim, ja stvarno nisam cuo ni na jednom bendu da kazem "dobar" zvuk tamo, jer jednostavno prostor ne dozvoljava (zbog akustike, valicine, opreme, itd).

 

Bio sam na par svirki tamo ,ali je to jednostavno hangar, i mislim da ce morati jos puno da se ulozi u njegakako ih neki bend zvucao kako treba. Jer, to sto pise "oprema sa Explosive Stage-a", to jeste tacno, ali je to BINSKA OPREMA (pojacala bubanj, itd...) - to nema veze sa ozvucenjem. Eh da su oni zvucnici kao sa Explosive Stage-a tamo, to bi bila druga prica...

 

Plus sto je hladno u Aurisujbte :| Rale (Obscured) je svirao ceo koncert u jakni. Jeste dvoriste stvarno malo mesto i pun mi ga je kurac vise, narocito ne volim kada ima vise od 3 benda tamo u tom podrumu ali jbg, bar se mozenamestiti kompaktniji zvuk dole + nije hladno ako nista drugo.

 

U svakom slucaju onda se vidimo tamo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa slazem se, ali mislim da se moze mnogo bolji zvuk namestiti u Dvoristu nego u Auris-u. ;)

 

Jbm li ga, nadam se da ces skupiti novce. Hajde pa se vidimo ako dodjes! :rockdevil:

istina,u dvoristu je znatno bolji zvuk iako je prostor dosta manji..ajd' valjda se vidimo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na par svirki tamo ,ali je to jednostavno hangar, i mislim da ce morati jos puno da se ulozi u njegakako ih neki bend zvucao kako treba. Jer, to sto pise "oprema sa Explosive Stage-a", to jeste tacno, ali je to BINSKA OPREMA (pojacala bubanj, itd...) - to nema veze sa ozvucenjem. Eh da su oni zvucnici kao sa Explosive Stage-a tamo, to bi bila druga prica...

 

Plus sto je hladno u Aurisujbte :|

 

Pazi, jeste hladno u Aurisu i klub jos nije sredjen ali je zvuk mnogo bolji nego u Dvoristu. Bas zbog onog drvenog krova i velicine prostora. JA sam bio na tri koncerta i zvuk je bio kao sa diska. TONA je jebala mater koliko je dobro zvucala, sinoc su svirali fancy Frogs i zvuk je bio kristalno cist. Ja u Dvoristu u zivotu nisam cuo dobar zvuk, a bio sam na preko 200 svirki tamo. JEdino je sranje sto ne postoji wc i sto klub jos nije zavrsen, i sto je jebeno hladno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina,u dvoristu je znatno bolji zvuk iako je prostor dosta manji..ajd' valjda se vidimo :pivopije:

 

Eh, to je onda već nešto drugo. Onda se viđamo u Dvorištu. :pivopije:

 

Vidimo se braco! :rockdevil:

 

Pazi, jeste hladno u Aurisu i klub jos nije sredjen ali je zvuk mnogo bolji nego u Dvoristu. Bas zbog onog drvenog krova i velicine prostora. JA sam bio na tri koncerta i zvuk je bio kao sa diska. TONA je jebala mater koliko je dobro zvucala, sinoc su svirali fancy Frogs i zvuk je bio kristalno cist. Ja u Dvoristu u zivotu nisam cuo dobar zvuk, a bio sam na preko 200 svirki tamo. JEdino je sranje sto ne postoji wc i sto klub jos nije zavrsen, i sto je jebeno hladno.

 

Pa nemam pojma iskreno, mozda i zavisi gde je ko stajao. Kazem ja sam takodje bio na 2-3 svirke tamo, i stvarno sam samo buku cuo. Da nisam znao od ranije te bendove koje sam gledao i njihove pesme, smorio bih se za 3 medalje. Uglavnom je vokal bio preglasan, a kad nije, od prelaza se nije nista culo, ajde dobos i noga jos mogu da prodju, a gitare je zavisilo od benda do benda - nekad ih ima, nekad samo jednu cujem.

 

Ali dobro sad, nije ni bitno jbg. Ako ce jos dase ulozi u Auris, stvarno ce biti super klub. Ali dotle cemo mi svirati u Dvoristu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe... pa dobro. Realno Auris bi mogao postati najbolji klub u NS, samo da se sredi izolacija i taj toalet i naravno grejanje. Ali polako, to rade ljudi koji su entuzijasti i receno mi je da ce za 6 meseci klub stati na noge. Do tada ovako. Mada je meni i ovako to industrial punk, a to je to! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

ma da... vreme je da dvoriste ode u zasluzenu penziju (barem sto se malo jacih svirki tice, a ovaj festival je def. jaci dogadjaj)

treba maksimalno podrzati auris; sto se vise svirki u sto skorije vreme bude tamo bude organizovalo, to ce pre stati klub na noge i imacemo konacno normalan klub u ns

mislim iskreno, da ste imali tu mogucnost, trebalo je tamo organizovati svirku (mislim kenjam, nemam pojma kakve su okolnosti) jer mislim da teoretski ne moze biti losije u nego u dvoristu imajuci u vidu da masa (osim najokorelijih) nece ni da ide u dvoriste, a realno ne moze mnogo ljudi ni da stane u dvoriste; imajuci u vidu da nastupa dosta bendova mislim da je to faktor

 

ali to je totalno sporedna stvar - vidimo se na svirci :rockdevil:

Edited by TužneUši

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da... vreme je da dvoriste ode u zasluzenu penziju (barem sto se malo jacih svirki tice, a ovaj festival je def. jaci dogadjaj)

treba maksimalno podrzati auris; sto se vise svirki u sto skorije vreme bude tamo bude organizovalo, to ce pre stati klub na noge i imacemo konacno normalan klub u ns

mislim iskreno, da ste imali tu mogucnost, trebalo je tamo organizovati svirku (mislim kenjam, nemam pojma kakve su okolnosti) jer mislim da teoretski ne moze biti losije u nego u dvoristu imajuci u vidu da masa (osim najokorelijih) nece ni da ide u dvoriste, a realno ne moze mnogo ljudi ni da stane u dvoriste; imajuci u vidu da nastupa dosta bendova mislim da je to faktor

 

ali to je totalno sporedna stvar - vidimo se na svirci :rockdevil:

auris je rupetina,a okolis je kao vukovar 92ge...ono mesto nije ni za kurac...unutra cement i sljunak,kvari se tocilica za pivo,pada napon,hladno k'o u stenari...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

okolis? kakve veze ima sta ima u okolini nece tamo nastupati jonas brothers ili statijaznam. iako nije u centru lokacija nije mnogo daleko i sasvim je pristupacna. to sto si rekao za napon i grejanje su stvari koje se relativno lako daju popraviti (vremenom, uz dovoljno kinte);

a za tocilicu, pa to je stvarno minoran problem. cement i sljunak? goregrind. tako i treba.

tako da mogao bi da pokazes malo podrske osim ako ne zelis da do daljneg ovaj grad bude osudjen na dvoriste (svaka cast dvoristu ali dosta brate vise...)

 

elem, jos jednom dodajem - skroz nebitno za ovu temu. disdained cepa valjano gde god da svirali u ns

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate aj idi lepo u disko ili na poselo..

 

Mi cemo svvirati 13.2 u tom klubu i stvarno me boli dupe dal ima sljunak, ili brodski pod na podu,

 

ko oce da dodje docice i pokidace vrat, ko nece nek ide u kurac i aj zdrav..

 

Bio sam ja u novom sad u na metal festivalu na otvorenom ispred dvorista, na sljunku, a da ne bi ljudi od spolja da upadaju stvljena je bila - zica za kokoske.

tako da su svi spolja stajali i slusali a jedini koji su usli su bili entuzijasti iz Ns i okoline i nas par budala iz Bg-a

 

od toga nemoze gore.. moze samo bolje

 

111

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se mene tice svirajte i odlazite na svirke i na smetliste...jednog dana ako nekog ubijem,bacicu tamo les da doprinesem tru metal mestu...ziveo metal...pored tolike iskrenosti tog mesta,postoji jedna mana...bendovi koji tamo sviraju ne mogu da prezentuju najbolje ono sto znaju...al nije to ni bitno,vazno je da je tru metal...  

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...