Jump to content

Vratiće se rode


Thule

Recommended Posts

Taj glumac inace tako prica. Gledao sam ga u jednoj pozoriznoj predstavi, dobar je.

Nego mentoli su u poslednjoj epizodi u jednoj sceni spomenuli broj mobilnog telefona jednog coveka koga ne znam licno ali znam nekoga ko njega poznaje ( :) ).

Urnisali su ga sa pozivima tri dana za redom. Ja ne mogu da verujem da ljudi zaista misle da je Nikola Djuricko dao svoj broj telefona u seriji. Kakvi kreteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj glumac inace tako prica. Gledao sam ga u jednoj pozoriznoj predstavi, dobar je.

Nego mentoli su u poslednjoj epizodi u jednoj sceni spomenuli broj mobilnog telefona jednog coveka koga ne znam licno ali znam nekoga ko njega poznaje ( :) ).

Urnisali su ga sa pozivima tri dana za redom. Ja ne mogu da verujem da ljudi zaista misle da je Nikola Djuricko dao svoj broj telefona u seriji. Kakvi kreteni.

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj glumac inace tako prica. Gledao sam ga u jednoj pozoriznoj predstavi, dobar je.

Nego mentoli su u poslednjoj epizodi u jednoj sceni spomenuli broj mobilnog telefona jednog coveka koga ne znam licno ali znam nekoga ko njega poznaje ( :) ).

Urnisali su ga sa pozivima tri dana za redom. Ja ne mogu da verujem da ljudi zaista misle da je Nikola Djuricko dao svoj broj telefona u seriji. Kakvi kreteni.

Videla sam to,ali sam znala da nije Nikolin broj. Bash mi je bilochudno shto su uopshte dali neki broj- zna se valjda da lako moze da se izmisli broj koji vec postojini da tako njegov korisnik moze da bude na neki nachin ugrozen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što "svi psuju" ne znači da je to normalno i da takav način komunikacije treba i dalje potencirati. Zajebite te priče o psovkama kao delu "lokalnog folklornog kolorita", to je potpuno izlizan argument. Da se razumemo, meni su psovke sasvim ok onda kada zaista ima svrhe upotrebiti ih. Ali samo tada. Psovke mogu na vrlo istančan način da izraze emocije, mnogo bolje nego kada bismo u istoj situaciji upotrebili pristojan rečnik.

Ne slazem se sa ovim.

Vise cenim filmove i sreije kad su realni po pitanju govora,nego npr. one koji ce da potencijaru,lupam sad, "Jao,molicu fino,da li biste mogli da..." :puke: Mislim,ko ce tako nesto reci u stvarnom (realnom) zivotu? :rolleyes: 'Bem mu lebac,ako pravis nesto trudi se da oslikas realnu situaciju,a ne da tamo pravis neke bajke,kad svi znaju da to nije tako...

 

 

Inace,odgledao sam jednu epizodu (sad u petak) i...onako,nije mi lose,al' mi nije ni nesto extra.Uglavnom,nije ostavila bas neki utisak na mene.Cak sam i ocekivao bolje u odnosu na to koliko se ekipa (sa kojom sam drinkovao to vece) napalila da morao da gledamo to :uhoh:

Cak nisam i primetio da ima toliko psovki da bi to nekom zamsetalo dok nisam dosao ovde na forum i procitao sta ste napisali u vezi toga.

 

 

Jos kad mi je drug rekao da ta serija ide samo na B-92 (a s' obzirom na to da je B-92=sekta :) ),reko':uh,nesto ne verujem da cu imati zelju daje gledam jos koji put :):bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Nego mentoli su u poslednjoj epizodi u jednoj sceni spomenuli broj mobilnog telefona jednog coveka koga ne znam licno ali znam nekoga ko njega poznaje ( :) ).

Urnisali su ga sa pozivima tri dana za redom. Ja ne mogu da verujem da ljudi zaista misle da je Nikola Djuricko dao svoj broj telefona u seriji. Kakvi kreteni.

 

Btw ovo i dalje traje. :mrtav:

Bas me zanima da li su i na DVD objavili broj. :udri:

 

Nego koliko epizoda ima na disku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR
Katastrofa, mrzim domace filmove i serije u kojima to rade.. Pretvore Beograd u Njujork, kao sve kriminalci i narkomani na sve strane, svaki dan umre ne znam koliko ljudi..ma qrac...Sto nije ni cudo s`obzirom da reziser vec decenijama zivi van Srbije..

 

dobrodošao u stvarnost

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,ne mogu sad sve ljude ovde da kvoutujem,ali ako mislite da Srbija vise nije ko 90-tih,varate se debelo.

Serija je 90% realna,sleng je odlicno skinut,ponasanje likova, cela atmosfera je toliko autenticna da sam se usro kad sam pogledao prvu epizodu(danas).

 

Znaci,sto kaze onaj lik na kraju te prve epizode: Ljudi ginu svaki dan,isto ko i 90-tih,jos uvek moz da dobijes batine za tren oka i to bez ikakvog razloga, nema se kinte,siva ekonomija na sve strane,ma bre samo treba malo zagledati oko sebe. Jebiga,ako to ne izvaljujete,to je vas problem...

 

Neko je pomenuo Njujork? E pa ova serija vam prikazuje sve samo ne Njujork. Ovo vam je balkanska kaljuga par excellance zvana BG,puna govana patrijarhalno-komunistickog mentaliteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...