Jump to content

Vratiće se rode


Thule

Recommended Posts

uf, meni je od same Pikcheve smrti mnogo potresnija bila ona poslednja scena kada su svi oni na terenu a njihovi mrtvi prijatelji na tribinama...i kad dobaci loptu Ekseru...

E to sto mu je predao loptu bi trebalo kao da znaci da je Ekser sledeci, bar ja tako tumacum ali videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to sto mu je predao loptu bi trebalo kao da znaci da je Ekser sledeci, bar ja tako tumacum ali videcemo.

 

 

i ja isto ...

videcjemo..

 

ne, zapravo, mene takve u isto vreme i ukopaju i odusheve, tako da ni jednog trenutka nisam zazhalila shto sam pochela da gledam...dokaz da mozhemo da napravimo dobru seriju...

Edited by Lithium

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ovde covek ako nije saglasan sa ostalima,odmah mu se kaze da ne prdi,pripisuju mu se razna imena...

Ako te je jedno "ne prdi" uvredilo onda si bas "sissy boy". Stvarno ako te je tako lako uvrediti najbolje bi bilo da se zakljucas u svoju sobu i da nikad ne izlazis jer je rizik prevelik, mozda ti neko na ulici kaze da ucutis a ti se zaplaces na sred ulice jer te je uvredio.

Ja sam ti napisao "ne prdi" jer jednostavno ne mogu da verujem da neko misli da je muzika iz ove serije sranje, jer koju god vrstu muzike ti slusao, moras priznati da se muzika odlicno uklapa u seriju.

Stvarno, nisam mislio nista lose! :pivopije:

 

 

Идеја - а да направе наставак под насловом "Родиће се врата"? ;)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako te je jedno "ne prdi" uvredilo onda si bas "sissy boy". Stvarno ako te je tako lako uvrediti najbolje bi bilo da se zakljucas u svoju sobu i da nikad ne izlazis jer je rizik prevelik, mozda ti neko na ulici kaze da ucutis a ti se zaplaces na sred ulice jer te je uvredio.

Ja sam ti napisao "ne prdi" jer jednostavno ne mogu da verujem da neko misli da je muzika iz ove serije sranje, jer koju god vrstu muzike ti slusao, moras priznati da se muzika odlicno uklapa u seriju.

Stvarno, nisam mislio nista lose! :pivopije:

 

Inace,''slepci'' je uzasno uvredljiva rec...srazmerna je ''ne prdi'' iz prostog razloga sto protivrecis zargonski nekome ko ima svoje misljenje

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...