Jump to content

Bonded By Blood


VoivodBG

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
old school thrash opet ulazi na velika vrata,pogotovo u americi,a sami primjer su bonded,FUELED BY FIRE,EXECUTION,WARBRINGER,WITCHAVEN,HATCHET,MERCILESS DEATH,a vecina su sacinjeni od latinosa :twisted:

 

 

HEEELL FAKIN JEAH lol

 

najbolja po meni muzika je onaj pocetni stari thrash,npr album od exodusa -bonded by blood...kakva slucajnost bas njega da se setim. a nisam gledo nazi teme hahaha :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEEELL FAKIN JEAH lol

 

najbolja po meni muzika je onaj pocetni stari thrash,npr album od exodusa -bonded by blood...kakva slucajnost bas njega da se setim. a nisam gledo nazi teme hahaha :pivopije:

 

 

meni je taj album u top 3 thrash albuma.ja se jezim kad ga slusam,a nabavio sam ga negdje u novembru prosle god,vredi ga poslusati u svako doba dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem da mi je Feed The Beast favorit za thrash album godine!

Ovo je tako dobro! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Skinuo sam ovaj album samo zato shto mi je ova paljevina to predlozila, mislio sam da ima bolji ukus za thrash :P

 

Ovo je..Ovo pre svega, nije thrash metal, ovo je generic mosh pit metal.

 

Kao drugo, prva pesma ima refren BBB, a "Civil Servant" kao "Kill As One". I bolje da stanem tu sa poredjenjima..Produkcija je ok, samo basa ne chujem ich, vokal je straaashno dosadan, i u prinicpu sve se svodi na riffove od kojih ima chini mi se jedan-dva, chini mi se sa "Mind Pollution" koji su uspeli da mi pomere vrat barem malo. TMNT "obrada" ne vredi ni pishljivu paru, nadam se da ce se pojaviti neko drugi ko ce to bolje da odradi. Ili bolje ne.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фак, и мислио сам да ће бити тако нешто. лепо сам скоро расправљајући са једним својим пријатељем Швабом рекао да се за 10-15 година овог новог таласа америчког треша већина људи неће ни сећати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je strasno, i ja tvrdim!!!! Masa bendova na jakim etiketama, a niko (sem Municipal Waste, ajd i Warbringer i Merciless death su okayish) nije ni za KURAC!

Bas sam dobio od metal blejda promo Hatchet - Awaiting evil, nije sto je Bosko tu ali SE ih sije za 5 duzina. U cemu je stvar?

 

BGVigga - sacuvaj to da preslusam leba ti, hocu da argumentovano pljujem, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam dobio od metal blejda promo Hatchet - Awaiting evil, nije sto je Bosko tu ali SE ih sije za 5 duzina. U cemu je stvar?

Е, баш сам хтео за њих да питам, то'ј да ми проследиш.

 

Не брините ништа за нас, слаћемо демо и у Earache и у Metal Blade, кад су се поналожавали на 'ваке бендове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao album, na jedno slusanje OK, ali prosto covek ne pozeli da ikad vise provuce kroz plejlistu... Sve je to korektno, ali vec cuto negde i neinspirativno do bola.

Bosko, to bi bas bilo do jaja, zamisli da vas pokupe... u svakom slucaju, ako je masa ovih shit bendova mogla, vi ste to vise zasluzili, pa salji!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, један хит су уболи, пошто је Earache покупио Violator за светску дистрибуцију. Али, имамо озбиљан хендикеп због виза, што се можда среди од нове године. Ко зна.

 

И да ми последиш Hatchet. Умирем од жеље да их чујем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дакле, Hatchet је порсек просека, покушавају мало да се играју Annihilatorа, а и звук је до јаја танак за нешто што је Metal Blade издао. Добри рифови на минимуму, ништа за шта можеш претерано да се ухватиш.

 

Ако неко хоће нека отвори посебну тему за њих, мене мрзи, а мислим и да нема потребе за тим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Imam album par mjeseci i moram reci da mi se svidja.

Mozda jedina zamjerka je duzina albuma,Thrash albumi moraju biti kraci a ovaj ima na vinilnom izdanju jos i bonus track Unusual Punishment sto ti dodje na nekih 12 komada pod "visokim " naponom mnogo

 

I da zasto sam ovu temu morao naci preko Search-a?

iako je tu 100% nisam je mogao naci ni na jedoj strani

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Upravo ovih dana pored Osmium slusam i Boned By Blood. Album je satiranje cisto, prva pjesma Immortal Life na prvu me odusevila. Inace za njih sam saznao iz one kompilacije Thrashing Like A Maniac, stvarno ima predobrih bendova pored Bonded By Blood...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...