Jump to content

The Books Of Knjige


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Najkultniji teks ikad. Čitam sad poslije 5 godina i umirem opet.

 

VIIPismeni zadatak iz The Books Of Knjige jezika

 

Rađen: Badnji dan 97

 

Teško mi je

 

Ja se odavno nijesam gleda sa Stevicom Lipovcem, jer je on odavno umro, alinijesam se dugo gleda ni sa Vuksanom Ivkovom, iako je i on bijo umro, pa senijesam gleda ni s Bimom, a on nije bijo umro, pa mi je zato bilo čudno. Ali ujednom poneđeljku viđeh Bima đe ide ulicama koliko ga noge nose i poviknuh:"Bimo! Bimosave! Ja sam Slavujko!?!" Kad me viđe on mi priđe ipoljubi me u ustima, što mene bi gadno, ali pošto ga odavno nijesam gledauzvratih mu jednim vrelijem poljupcom i uzbuđen ga upitah kako je i što liradi. On bješe radostan što me vidi pa mi odma predloži da ga pozovem nanjegovom mobilnom telefonu, što ga on nosi u džepu i pomoću njega jebe žene evole momke koi ga imaju, i dade mi broj, i ode, jer žuraše. Ja ga pozvah usrijedi, i on mi se javi skoro odma. Dugo pričasmo od svemu i od meni, a on meonda iznenadi i reče mi da ako ništa ne radim u suboti, u ranom jutru, moga bida idem s njim i s njegovim drugarima u lovu. Ja se obradovah i prihvatihnjegov poziv, i još mu saopštih da u lovu nikad nijesam odio, ali da bih i javolijo da idem u lovu i hvala Bimo. On mi reče e će mi on nabavit naoružanje imetkove, a ja da dođem u suboti u 3 (tri ujtro) na ulaz u Cetinju odakle se ikreće.| Ja do subote učih sve od životinjama iz jednijeh zelenih knjiga i viđehi lava i tigra i konja, ali njih nema u Crnu Goru, pa sam odabra bijo da lovimkravu, ili gnu, ili vuka pa makar i neku pticu. U suboti sam bijo prvi na licemjesta, čak jedan sat prije svih i bilo mi je zima, ali bilo je i nekog čudnogiščekivanja, pa možda i ja ulovim neki trofej, pa možda i danas. Uskoro počešeda pristižu i Bimo i Bimovi drugari s puškama i svi u kolima, a ja bijahpješki. Upozna me Bimo s svim njima, a mene prestavi kao svog druga i dade mipušku, a meni ruka zadrhta i dođe mi da serem od uzbuđenja. Ali: "Ne,izdrži!" - rekoh meni. "Sraćeš doma!" Među lovcima je bilo šale,ali bogomi i dogovora đe će ko da ide, pa otvoriše gepeke i izađoše psi, a janemam psa, pa ni Lesija najobičnijeg glumca psa. On se bješe vratijo doma. Podijelismose u grupama, i ja dopadoh sa Simsonom i njegovim psom Obodinom, iskusnimlovcem, trećim među jednakima. Bimo me uhvati pod ruku, povede u strani i rečeda je Simson malo čudan, i da pripazim što li radi, i srećno Slavujko, a ja murekoh da ne brine, i srećno i tebi Bimo. Zatim se razdvojismo, i ja, Simson iObodin pođosmo na jednoj, a oni na drugoj strani. Čim ostasmo usamljeni, viđehi ja e je Simson čudan jer mi je reka da nećemo pucati no da ćemo fatat bilokoju životinju rukama i trčeći, i reče da bi bilo najbolje da uhvatimo srnu, azašto viđeću. Ja se složih iako nijesam znava kako ćemo fatat divlju krmad ijelena rukama, ali Simson je glavni, pa Obodin poslijed njega, pa onda i jasam. Već smo bili jedno dva sata u lovu, ali nijesmo ništa bili ulovili, abogomi smo mogli, no su nam utekle tri srne, jedno divlje krme, a i ja sam bijoufatijo jednu malu ticu, ali sam je puštijo e je Simson reka e ne valja, a kadsam je puštijo ona je mahala samo jednijem krilom, i pala je, a Obodin je izijo.Onda smo viđeli jednoga jelena đe sere na jedne stijene, i trčali za njim doCareva Laza, ali ni je i on uteka, i još mu je Simson u govno ugazijo, a janijesam. Već sam bijo izgubijo sva moja nadanja u vezi lova, kad Obodin otkrijednu pećinu i poče da reži (zvuk psa kad je uzbuđen) put nje. Mi uđosmo unjoj, i viđesmo jednoga međeda đe jede nekakvo magare, što ga je dati bijoubijo, a ja sam mislijo e međed jede samo biljku, ali kad ne viđe prekidoh srazmišljanjem, e međed krenu put nas i odma ubi Simsona boksom u glavu, i onpade. Onda krenu put mene, ali na njega skoči Obodin, i međed ubi njega boksomi zubima u glavi i Obodin zacijuka, a Simson se diže krvave glave, i naprskameđeda s onijem sprejom te đevojke nose (puzavac) u očima, međed zaplaka, ondaga iscukasmo kundacima po glavi, i on pade, a Obodin je bijo skoro mrtav. Ondasvezasmo međeda s jednijem konopom e ga je Simson ima, tako da ne može mrdatkad se osvijesti, a Obodin je bijo skoro mrtav, Simson krvave glave mi reče daja izađem ispred pećine, e će on nešto da priča s međedom, koi se bijo skoroosvijestio, i režaše, a Obodin je bijo mrtav, bogomi se ne foliraše. Ja samstoja ispred pećine već jedno petnajes minuti kad počeh da čujem nekakvi ropac,za mene do tada nepoznat. Čudijo sam se što li je to i boja sam se da seSimsonu što ne desi, pa odlučih da profirim u pećini. Ja profirih i viđoh jednuod najčudnijih scena, jer međedu bjehu oči došle ka one lopte e se vrte udiskoteku na Brodarevo, a iza njega stojaše Simson, i ja poslijed dvije-trisekundi zaključih e ga Simson jebe, i to stravično. Međed roptaše, a Simsonjebe li jebe, a Obodin je bijo potpuno mrtav. Simson me onda viđe i reče dasačekam da on završi, pa ću i ja jebat, a međed poče da plače i molijo je da gaubijemo. Ja nijesam stijo da jebem međeda, jer sam se boja da čojeku nijesuplodni dani, i da što ne napravim, pa da se onda moram ženit, a Simson ondadoživi orgazam, a međed je i dalje plaka, a meni se nije jebalo. Računa sam, dasmo kakvu srnu ili ticu ufatili možda bih jeba, ili da smo Stelu ufatili jebabih sigurno, ali međeda koi plače, to ne sigurno. Kad Simson viđe e mi se međedne sviđa predloži mi da probam da jebem ono magare ili Obodina, a ja mu rekoh eje bolestan, i pobjegoh pud Belvedera. Taman sam bijo izaša uz brdo, kad čuh daneko opali metak, a zvuk dolazaše iz one pećine. Ja se vratih trčeći tamo iviđeh Simsona koi se ubijo, mrtvo magare, mrtvog Obodina, i međeda đe plače,vjerovatno e je mislijo da sam se vratijo da ga i ja jebem. Ja pođoh naBelveder i čeka sam Bima i ostale do 6 ujtro i sve im ispričah kad su došli, ioni pođoše u toj pećini sa mnom. Kad smo stigli oni prvo izniješe Simsona,staviše ga na jedne gajbe e smo bili donijeli, a onda su Ljubo i Mitar jebalionog međeda, i on je opet plaka, a Bimo je jeba ono magare (tada sam saznazašto su mi pričali e sve magarad jebe), a jedan Srđan je stijo mene da jebe,ali ja utekoh pud Belvedera i Cetinja, i psi su trčali za mnom, a međed je idalje plaka. Ja ovo do sad nijesam nikome priča, ali se od tada s Bimom nedružim. Ja sam jednom poslijed toga jeba neke golubove, gore u potkrovlje, alimi se nije sviđelo pa mislim da to nije u redu, i da je poštenije bilo ubitonoga međeda, a da treba jebat samo žene, ali samo one koe se tome raduju, a neda plaču. Ja od tada volim samo žene, a Simsona su sahranili, a s međedom neznam što li je bilo.

 

RADENOVČIĆ SLAVUJKO ( )

 

potpis izbrčkan

 

Top of Form

 

 

Bottom of Form

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...