Jump to content

The Books Of Knjige


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
A to je humor?! Ja sam tek sad ukapirao da se oni u stvari trude da budu smešni.

 

Griješiš sinko griješiš. :da:

 

Treba ukapirati njih da bi ti bili smiješni.Ove njihove Tv emisije su sve parodije na već postojeće.A ti pošto vjerovatno ne gledaš ovu našu jadnu,nikakvu,mizernu Crnogorsku televeziju ne možeš ni ukapirati o čemu oni pričaju.Tako da je tvoj pokušaj da ih ukapiraš vjerovatno neuspeo,iz već gore pomenutog razloga.

 

Pored ovoga njihove najbolje fore,izniču u radio emisijama na radio Anteni M,koju ova grupa TheBooksOfKnjige ima svakog petka veče,tačno u ponoć.Ljudi uzmu Alo oglase ili neke druge nije bitno,ubodu nekog i sat vremena mu prave šou program.Ljudi si interesantni i komični.To im je i posao da zasmijavaju ljude...bacaju fore koje će se prepričavati i prepričavati...Dobri su u tome nema šta.

 

Inače jedan od njih onaj duge kose,Zonjo studira režiju na Cetinje i sprema se da ode u neke velike vode,što se tiče filmske režije.(Ne znam da li vas je ovo zanimalo ali informacija nikad dosta...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace ovo je njegov ispitni film, i moram priznat da je mnogo dobar. U ovih 5 minuta stalo je proteklih 15 godina.

Sto se tice humora, svako podneblje ima svoj karakteristican humor. Tipican primjer za to je engleski humor kojeg svi ljudi ne nalaze smijesnim. Za razumijevanje takvog tipa humora potrebno je koliko toliko poznavati drustvene okolnosti koje ga proizvode. TBOK je najlakse usporediti sa Pajtonovcima jer na veoma slican nacin parodiraju karakteristicne drustvene pojave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stigose i booksovci na yum , trebali su odavno :-)

 

Boli ih k**** , uzimaju idiotima koji drze przionice kafa i slicne male biznise pare za reklame koje su..sta ja znam :-)

 

Prvu kafu kad popijem,idem nesto da izijem..

 

i taj fazon..

 

 

Za ostali rad,posebno sa Antenom M..RESPECT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I nastavljamo sa takmičenjem ''Ja sam najslabiji'',došli smo kod treće igre čiji je naziv ''brutalno prebijanje pacijenta od strane dva bijesna penzionera i dvije manekenke''.

 

Nije da nije smiješno, ali Robin Hud je šovinizam, budući da je, za one koji ne kapiraju simboliku, ''sabijanje kuća'' u stvari Srbija Nokia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

dobro, to je bas staro, kao i ono sa Durijom sto je pustao... sad cujem da snimaju nove epizode koje ce da idu na tv-u...

taman sto kaze Goran - moze to puno bolje :)

 

ovo je bila dobra emisija, ko ima strpljenja da odslusa tih pola sata do kraja :)

 

 

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koji carevi,odslusah intervju sa Rambo Amadeusom pre desetak godina i neki skoriji sa zmajem od sipova koji prica sa njima iz kafane.Ovi u kafani prave buku pa ih sve otera u picku materinu i najebe im se majke nekulturne usred emisije :mhihi:

Pa daj link jebo ga bog :D

 

Sto se teme tice - nije mi nesto zabavna ova emisija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...