Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Ponekad fotka nije dovoljna da se docara necija seksipilnost, energija kojom osoba isijava etc., pa sam se odlucila za ovaj vid promocije, jednog od najvecih baja u svetu malo tvrdjeg zvuka...

Poslednjih puuuuno godina mi svaki put ostane vilica na patosu posle ovog spota

 

 

A i ovaj pevac nije bio za baciti... a nije ni sad :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

како ти, дозволи, можеш да знаш како свира уживо тај неко поменуту најскупљу гитару ако си само слушала његов ЦД? можда човеку на ЦДу индивидуалност попију продукција и тренд, који желе да потисну његову артистичку страну. хоћу да кажем, можда човек гусла к'о ненормалан у 4 ока. немо' грешиш душицу.

 

жене. за њих не постоји универзални свирач. али се зна шта је леп инструмент.

 

да се тако метафорично изразим.

 

 

Mudro zboris, mudriji si od i od Jesica i Alkosanovica zajedno.

Ja bih ipak zastala na produkciji, jer ako nisu ispunjeni produkcijski uslovi, ne moze dobro da zvuci ni uzivo. Sminka je sminka. U cetiri oka moze do sutra da gusla, sta to vredi ako nema priliku za performans.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sminka je sminka. U cetiri oka moze do sutra da gusla, sta to vredi ako nema priliku za performans.
сагласан. на основу екстеријера прилику за перформанс дају само девојке које су биле на много свирки. да не кажем ''наслушане''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjetih se još dvojice.

 

Daleko od toga da je lijep, naprotiv, ali ima nešto :) A i tijelo mu je uh! Davey Havok iz AFI-a. Fotka nije baš reprezentativna :)daveyhavokeyelinergc1.jpg

 

 

Interesantna mi je pojava i Mikael Akerfeldt-a iz Opeth-a.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

preporucujem svim devojkama da dodju da vide mene obnazenstvenog, jerbo sam seksualno i muskulativno gradjen, a i veoma obdaren. imam fino negovanu brijatu alatku, 25 bez glave, a glava ko u vola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad....nisu lepi samo oni sto su nabildovani, nadobudni i narcisoidni, vec oni koji imaju nesto unutrasnje a ne samo "fisico bestiale", kako kazu Italijani.

A za one sto se loze na Petra Celicnog i njemu slicne jedan koristan savet: bolje je znati nego imati. Jer sta vredi nekom ko ima najskuplju gitaru ako mu ista stoji u ormanu a on ne zna da svira? Malo sam metaforicno rekla, da ne budem bas banalna.

 

 

za gledanje je i imanje sasvim dovoljno.

kad budemo imali temu "koga biste od clanova/clanica metal/rock bendova voleli da vam prikazu svoje znanje & umece" to ce biti druga prica :D (a i jedan sveopsti cirkus)

a propos celicnog petra - neki dan se moja prijateljica iz praga upoznala s njim, i kaze da je sasvim ok dok ne pocne da govori, tako da se bojim da si u njegovom slucaju u pravu sto se imanja & znanja tice.

ali ipak - petar ima veoma lepu gitaru. i veliku. mmmmmmmmm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chrissy Amphlett-pjevacica grupe "Divinyls"neznam dali je iko pamti ali ja je pamtim navelikoooooo

voleo bih mnogo vise nego da je samo vidim kao iz majku rodzena ..iako sada ima oko 50 godina :unsure:

 

evo je:

 

Seksiiiiiiiiiiiiiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji crnjak.....na foru, dodjem na ovaj nesrecni yumetal posle 'iljadu godina i kao, sad cu da otvorim temu, koja sam ja budala bila ( a jos kad sam videla svoj poslednji i predposlednji( taj je biser) a tek predpredposlednji post (juuuuuu) i kao da iznapusavam masu, da me banuju i sve po redu i onda vidim ovu temu i prosto...eto, ja moram da dodam :) :

 

-josh homme (queens of the stone age)

-julian casablancas ( the strokes)....

 

 

jos smo mladi, mozemo da kenjamo.

 

*i ne bi bilO perverzija, nego bi bilA

btw, nju bih i ja da vidim.

e, da i novu tarjicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...