Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Guest Administrator

Met je nula. Iako mi je taj WWE i sve to jako smesno , jedino mi je zanimljivo da gledam Dzefove vratolomije , niko nije ni slican njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzef je bio odlican haj flajer u wwe-u ali su ga sjebali kada su poceli sa prepiranjem sa metom.smorio je taj njihov gimmick i predugo je trajao+sto se dzef izgleda jace radio sa necim pa ni u svojim poslednjim mecevima mi nesto nije izgledao najbolje...on i dalje porice da su ga iz wwe-a izbacili jer je dzanki kao to su mu namestili samo da ga otpuste ali sumnjam bas da je to istina jer ako radis stvari koje on radi tesko je ne navuci se na lekove protiv bolova.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice super elimination chamber,bas me zanima ko ce ga dobiti..

^ хах, могу само да замислим каква ће срања он и Остин да праве :haha:

the rock i stone cold uopste nece biti u istom show-u.the rock ce valjda biti u smackdown-u,a stone cold vodi tough enough koji je slican The Ultimate Fighter-u samo sto tamo nisu podeljeni u dva tima nego su svi u jednom i jebu im mame sta im rade sa treninzima i ostalim sranjima.

iz poslednje sezone tough enough-a su izasli melina i john morisson.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elimination Chamber PPV je bio super. Edge je odbranio titulu!!!

 

Btw, The Undertaker nam se vratio. Zakazan je mec izmedju njega i Triple H-a na Wrestlemania-i 27. Bice to opasan mec. Izgleda mi kao Triple H-ova osveta Undertaker-u sto je penzionisao Shawn Michaels-a. I ovo ce verovatno biti "streak vs career" mec.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...