Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sodom je moj omiljen bend, ali pored njih nista mi vise nije zanimljivo, ne daju mi se tolike pare ( tek mogu da skupim pare posle nove godine, a tad ko zna koliko ce karta da kosta), nadam se da ce da uleti nesto po mom ukusu jos.Ako nista, jbg, kupicu jednodnevnu kartu, ako ih bude bilo, ako ne, cekacu sledece godine, imam osecaj da oni mora da se vrate ovde kad tad...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sodom je moj omiljen bend, ali pored njih nista mi vise nije zanimljivo, ne daju mi se tolike pare ( tek mogu da skupim pare posle nove godine, a tad ko zna koliko ce karta da kosta), nadam se da ce da uleti nesto po mom ukusu jos.Ako nista, jbg, kupicu jednodnevnu kartu, ako ih bude bilo, ako ne, cekacu sledece godine, imam osecaj da oni mora da se vrate ovde kad tad...

 

Bice oko 40 inostranih izvodjaca(+ bendovi iz regiona), od kojih jos ni celih 10 nije objavljeno... Dali smo sve od sebe da cena karte bude ispod svake realnosti i ispod svakog festivala ovakvog ranga. Veoma je moguce da neki od bendova vise nikada ne zasviraju u Srbiji, tako da za neke ovo moze biti prva i poslednja sansa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, nekima uopste nepretstavlja problem otici na oba, cak mogu i na deset festivala da odu pa da neosete...

ja studiram i bas lose stojim sa kintom, tako da ce meni biti dosta veliki probelm otici i na jedan...

 

"Oni koji zaista zele nesto da urade,nadju nacina. Oni koji ne zele nesto da urade,nadju izgovor." <---- ovo je extremno daleko od realnosti...

 

Morao sam da isceprkam ovaj post,sad kad su organizatori rekli da je moguce placanje na rate,ja stvarno ne znam sta bi jos moglo da spreci nekog da ode na ovo ukoliko zaista voli bilo koji od ovih bendova. Jebem mu misha,da za 6 meseci neko ne moze da sakupi 2-3 hiljade din(ili koliko ce vec da bude karta za 1 dan) ili da plati 4.400 kinti za svih pet,jednostavno ne prolazi.

Edited by Words Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neshto nisam stekao utisak da su se ljudi obradovali shto dolaze Judasi...

Ja ih na primer ne volim, ali SAMO za Helloween i Avantasiu vredi dati 4400, jos ce sigurno biti bar 2 benda (od onih 40:D) sto ce jos biti objavljeno, to je dovoljan razlog da se ode na fest.

 

Moze biti...

Nego imam celu diskografiju At The Gatesa a nikad me nije vuklo da preslusham neki album, videcu sad malo da chujem kakvi su.

Takodje! :D

 

aj, molim te, uvedi autoban za sve koji napisu Sodom na ovom podforumu

Tooo. :) :) :)

 

Inace da se pohvalim:

kaaarteeeeeee2.jpg

Edited by ma KirK bre 84 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina stvar zbog koje strashno mrzim te karte je ta, shto za recimo dvadeset godina necu moci da se hvalim deci kako sam gledao Judase Sodom Avantasiu i ko zna koga josh...

Ahaha, koji dugorocni planovi jbt :)

Pa deca veruju i bez dokaza nemas brige ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina stvar zbog koje strashno mrzim te karte je ta, shto za recimo dvadeset godina necu moci da se hvalim deci kako sam gledao Judase Sodom Avantasiu i ko zna koga josh...

bolje da je karta plakat na kom ce izlistati svih 40 bendova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...