Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li će festival biti održan ako Toma Nikolić postane predsednik? Pitam to zato što znam koliko su stranci paranoični i na sam pomen mogućnosti da neki radikal dođe na vlast beže glavom bez obzira od Srbije.

 

Pa znaš kako, sudeći po Čedinim i komentarima drugih demokratora, ako Toma dođe na vlast, mislim da će ionako doći apokalipsa, a onda će zemlja da se otvori i da nas cele proguta, sa sve Kosovom, tako da bez brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako ce i biti...u majmanju ruku sankcije 4.februara, pa posle sve po redu. mada je ovde zabranjena politika, ali pojedini zloupotrebljavaju to sto ostali postuju zabranu i ne spamuju sa politikom.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li će festival biti održan ako Toma Nikolić postane predsednik?

Bezveze ti je pitanje.

K'o i ono (ne tvoje,naravno) dal' ce doci Therion posle 10. decembra :rolleyes:

 

 

 

Nego,@organizatori:jel' se zna kad ce (kog dana ce) svirati Lordi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi naši Castlehead-si,

 

Danas, na dan prvog rođendana Terra Nostra Promotions, firme koja je uspešno startovala koncertom benda Evergrey 22.01.2007, imamo tu čast da opet obradujemo prog Srbiju objavom nastupa sjajnih Šveđana na Castle Festivalu 2008!

Nadamo se, ako je to uopšte moguće, da ćemo prisustvovati još boljem koncertu!

Takođe, još jedna veoma specijalna objava rezervisana je za današnji dan, opet u progressive metal maniru.

Naime, Expedition Delta, projekat našeg najtalentovanijeg metal muzičara Srđana Brankovića, na kojem su učestvovali sve sami prog metal velikani kao što su Gary Wehrkamp (Shadow Gallery), Andrea De Paoli (Labyrinth), Rene Merkelbach, Richard Andersson, Erik Norlander, Joost van den Broek (After Forever), Sabine Edelsbacher (Edenbridge), Torsten Roehre (Silent Force), Santiago Dobles, Alex Argento, Mikkel Henderson, Vivien Lalu...

A posebna poslastica je to što će nas gospoda Gary Wehrkamp (Shadow Gallery, Amaran's Plight) i DC Cooper (ex Royal Hunt, Silent Force) obradovati svojim nastupom sa Expedition Delta, gde će pored Expedition Delta pesama svirati i Shadow Gallery pesme, kao i neke radove DC Coopera.

Dakle, prva šansa ijednom Evropljanu da čuje nešto od Shadow Gallery uživo, odsvirano rukom jednog od članova benda!

Tako nastavljamo sa ekskluzivnim najavama koje smo započeli objavom jednog od 3 potvrđena nastupa Avantasije, i koncerta At The Gates reunion!

Takođe, danas objavljujemo i nastupe nekih od najboljih bendova iz našeg regiona, a za ovu najavu odabrali smo:

 

Innerwish (Grčka), jedan od najboljih heavy/power bendova Grčke

Bombarder (Srbija), ne treba trošiti reči, legendaran speed/thrash bend na prostoru ex-Yu

Consecretion (Srbija), svima poznata avantgarde/doom četvorka iz Beograda, finalisti Metal Battle takmičenja 2007

ToxicDeath (BiH), zasigurno jedan od vodećih death metal bendova Balkana

Draconic (Srbija), jedan od trenutno vodećih srpskih bendova Uskoro još objava, ostanite u pripravnosti!

 

Vaš,

 

Castle Fest Tim

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za drugo dovođenje Evergrey-a. Sve više jakih imena, barem za mene. Nadam se da će Expedition Delta biti lepo slušati, istina Shadow Gallery nisam još čuo, ali ako je tačno da će njihove pesme prvi put biti izvođene uživo u Evropi, onda će mi biti drago da tome prisustvujem. Innerwish me zanima, moraću da nabavim nešto od njih. Nadam se onda da će leći i neki mađarski heavy bend, a još kad biste doveli Ruse... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...