Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakle u pitanju je jedan od bendova:

 

Psyopus

Deep Purple

Iron Maiden

In Flames

Slayer

The Cult

Charon

HIM

Therion

Morbid Angel

pogodak ;)

 

elderane, nista od regea za mene ove godine?

ako se vec trazi hard rock, soft rock, heavy rock,a realno nema cyber, glam i mathematical metala, ja sam se osetio slobodnim da trazim...ne, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burn for honor, glory, death in fire!

 

Ja i moj vrat se odushevismo za AA :rockdevil:

 

'Ajde da ozivim malo temu, i prekratim muke za cekanje bendova. Najiskrenije, cekamo potvrdu za 2.Jul benda u kojem svira zaljubljeni Romeo. To je prog bend. Tateov bend je otpao definitivno. Ako ne potvrdi, nema vise nijednog prog benda u opciji, pa ce bend za 02. Jul biti nesto deseto . Za 4. Jul cekamo Freezing Moon ekipu, i realno se nadamo tom bendu. Ako ne bude, zamjena ce sigurno biti neki black, a dostupne mozemo staviti i na glasanje, pa vi odaberite. Drugi bend za 2. Jul je vec bio u Srbiji, i, realno je iznenadjenje sa nase strane, jer bi ih od nas slabo ko ocekivao.

 

 

Shlag na tortu ako potvrde..uhhhh...(i jedni i drugi)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su u pitanju queensryche, morbidi i Mayhem!

Vreme ce pokazati....

 

Elderane rece da je queensryche otpao , i ceka se SyX

Rekao je da se ceka i mayhem ...

 

Sto se tice treceg benda .......

 

EDIT: A i pretekao me je sa odgovorom .

Edited by Maljavi Razbijac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, vidicemo, stvarno se nadamo tim potvrdama, duze vrijeme se cekaju, a danas smo dobili prve zvanicne znakove od menadzera da ce pristati na uslove. Da odam ekskluzivu, ima frke oko binske opreme SYX-a, posebno oko klavijatura, jer ne dolaze ako se te klavijature ne mogu nabaviti. Za klavijaturiste, u pitanju je Yamaha Motif 7, ona koju je svirao Oliver iz Kamelota na koncertu. Istu svira i klavijaturista Adagio-a, valjda je to prog klavijaturistima u krvi, sta znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nema QRyche, ja napisah... Nema sanse za njih, svi pregovori su propali, previse, ali bas previse kostaju, vise od Helloween-a, Cradle-a, nema smisla za Srbiju.

 

realno i vrede mnogo vise ova dva benda, ali stoji da se ne zna da li vuku dovoljno publike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bre kostaju te klavijature??

A da su dobre mogu samo da posvedocim da se zvuk klavijatura na Kamelotu u SKCu cuo PERFEKTNO, znaci znaju sta traze :) a i kako ne bi...

Nego nije mi jasno sto ih ne nose sa sobom, ja sam mislio da svaki bend nosi svoje gitare i klavijature, ovo me iznenadjuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno jbt, neka ih kupe, u kom su duhu...

a sto se perfetnog zvuka kljava na kamelot svirci tice, vidis, postoji taj set tastera na mix pultu, za svaki kanal.... ;)

 

nemoj ni da se trudis da mi objasnis, totalni sam noob za instrumente :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...