Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NS Annathema postoji 20 i kusur godina (cujem da malo sviraju,pa malo ne sviraju),M.A.D. Goya postoji 15-ak godina,Rapid Force blizu 20 godina a nikog nema na festu.Hoce li se sta promijeniti po tom pitanju?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NS Annathema postoji 20 i kusur godina (cujem da malo sviraju,pa malo ne sviraju),M.A.D. Goya postoji 15-ak godina,Rapid Force blizu 20 godina a nikog nema na festu.Hoce li se sta promijeniti po tom pitanju?

 

 

NS Anathema razwaljuju.bilo bi dobro chuti ih uzhiwo.ja imam jedan album od njih i zadowoljan sam :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NS Annathema postoji 20 i kusur godina (cujem da malo sviraju,pa malo ne sviraju),M.A.D. Goya postoji 15-ak godina,Rapid Force blizu 20 godina a nikog nema na festu.Hoce li se sta promijeniti po tom pitanju?

 

Jos da napomenem Acroholia-u koja postoji 17 godina.Na nasoj sceni nema mnogo bendova koji su se odrzali preko 15 godina i mislim da su svi navedeni bendovi zasluzili da sviraju na ovom festu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Ritam Nereda zasluzuje da bude pozvan na Castle,i po stazu i po cvrstini zvuka.Zesci su od Exploited-a svakako a samo mogu jos da podignu atmosferu.Stavra sto lupa bubanj za Ritam Nereda je nekad svirao za Annathemu koliko se ja secam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Ritam Nereda zasluzuje da bude pozvan na Castle,i po stazu i po cvrstini zvuka.Zesci su od Exploited-a svakako a samo mogu jos da podignu atmosferu.Stavra sto lupa bubanj za Ritam Nereda je nekad svirao za Annathemu koliko se ja secam...

Za Ritam Nereda ne treba reci nista, oni su legende!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nijedan domaći bend nije tolika veličina da čeka da ga neko na Castle Fest pozove. Ima formular, pa nek se prijavi. Ako je to nekome ispod časti, onda je ili nezainteresovan da svira na festu ili to ni ne zaslužuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Symphony X :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Sve su vece sanse da budem na festivalu i drugog dana.

 

We want Ritam Nereda ako nije kasno.

 

Hoce li svirati AlogiA na Castle Fest-u?

Edited by Black Gruja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...