Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas sam se sada smorio i razocarao!!!!!!!

 

Svi su mogli da skupe tih par hiljada od decembra do sada, da su hteli, ovo niko ne moze da spori. Jednostavno im nije bilo dovoljno stalo, ili su imali neke prece obaveze u to vreme.

 

Meni je licno najvise zao sto necu videti Ensiferum i Evergrey i to u istom danu. I Avantasiu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je nevjerovatno, ali potpuno vas razumijem u donosenju ove odluke... Jednostavno, ima nas 1000-2000 max. i to je to...

METALACA ima. PARA nema.

 

Ne znam kako je bilo ko pomislio da će festival u SRBIJI biti uspešan bar 20 odsto koliko i ne znam koji veći evropski festival. Uostalom, i za prvu godinu smo se baš precenili sa dvadeset i nešto bendova. Šta, prva godina, 'ajmo odmah da zovemo gomilu bendova? Za ovu godinu je dovoljno bilo nekih desetak bendova u vrh glave, a samim tim i nešto niža cena karte, npr. 4000 dinara. Ovo mi se već čini vrlo realno. Terranostra, iako su imali muda da barem pokušaju da naprave neko veliko zbivanje i svaka im čast za to, ipak su se precenili.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni Judas i Helloween... Jooooj, mene je sramota... Bas me je sramota, a ne bi trebalo da bude! Ja sam u top 300 metalaca ove zemlje!!! :rockdevil: Jebote, da su takozvani metalci prodali one lance, govna, sranja, kao staro gvozdje, pa bi nesto skupili... Ali to nije problem! PICKE!!! PU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Buba:glupo je to reci u ovom trenutku :rolleyes::no:

 

-----------------------

 

Sta reci...razocaranje definitivno...

 

Jos meni kaze drug pre 2 dana,kao "Cuo sam iz pouzdanih izvora da je Castel otkazan,pa da se dogovorimo za neke druge koncerte".

Ja reko' "Ma sta lupas,kakvo otkazivanje,si ti normalan? :)"

Kad ono...dodjem ovde danas...i imam sta da vidim :( :( :(

 

 

Mislim,k'o i svi drugi (pri tome mislim i na posetioce i na organizatore) sam se nadao da ce se ovako nesto desiti kod nas (NAPOKON!!!),ali ono...:

I, onda zamislim onu livadu u tvrdjavi, i scenu u kojoj se svi posjetioci poredjaju u red, i ukupno zauzmu 3 reda ispred bine, i Avantasije koja mjesec poslije svira ispred 80000 fanova na Wackenu. Nema sanse, to je veca bruka od otkazivanja.

 

 

Sto jos kaze Elderane,"poseta" na Helloween/Gamma Ray koncertu je sve rekla.

Bruka.

 

 

Ali ono sto mene NAJVISE brine je ovo:

Ne bih se brinuo hoce li bendovi doci, vise bih se brinuo hoce li ih iko vise zvati ovdje...

:udri: :udri: :udri::(

 

 

 

Ne znam...

Ostaje mi da odem na Judas Priest 1. jula i to je to...sta da se radi...

 

 

Джудас Прийст кога и каде , и колко пари ще е билета???

Judas Priest + Cavalera Conspiracy su 1. jula...ne znam koliko kosta karta...

 

26 User(s) are reading this topic (8 Guests and 3 Anonymous Users)

15 Members: LazaGNR, Buba :), KaSSa, drasticni_taxista, VeronikaJeOdluchilaDaUmre, DBrave, dok, djuk, Spastic Ink, [kinetic], StarbreakeR, windrider, SL, nerevarine, Atheist

 

32 User(s) are reading this topic (11 Guests and 3 Anonymous Users)

18 Members: LazaGNR, VeronikaJeOdluchilaDaUmre, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Prince of Darkness, Nightfall, KaSSa, vladream, Spastic Ink, StarbreakeR, El Karnisero, Buba :), drasticni_taxista, DBrave, dok, djuk, [kinetic], windrider, SL

 

34 User(s) are reading this topic (11 Guests and 3 Anonymous Users)

20 Members: Tanya, Totamealand, StarbreakeR, VeronikaJeOdluchilaDaUmre, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Prince of Darkness, Nightfall, KaSSa, vladream, LazaGNR, Spastic Ink, El Karnisero, Buba :), drasticni_taxista, DBrave, dok, djuk, [kinetic], windrider, SL

 

Jebo mamu,svakih par sekundi sve vise i vise njih na ovoj temi :)

 

35 User(s) are reading this topic (11 Guests and 3 Anonymous Users)

21 Members: purplehaze, KaSSa, Totamealand, vladream, Tanya, LazaGNR, StarbreakeR, VeronikaJeOdluchilaDaUmre, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Prince of Darkness, Nightfall, Spastic Ink, El Karnisero, Buba :), drasticni_taxista, DBrave, dok, djuk, [kinetic], windrider, SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorice ce Elderane kad bude bilo vreme za to...

 

 

36 User(s) are reading this topic (11 Guests and 4 Anonymous Users)

21 Members: dok, Totamealand, pokojni_toza, LazaGNR, KaSSa, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, purplehaze, vladream, StarbreakeR, VeronikaJeOdluchilaDaUmre, Prince of Darkness, Nightfall, Spastic Ink, El Karnisero, Buba :), drasticni_taxista, DBrave, djuk, [kinetic], windrider, SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Buba:ej,ajde stvarno... :uhoh::no: :no: :no:

Jebo mamu sa takvim komentarima ("Ima jos koncerata,sta hocete?") :udri::no: :no: :no:

 

 

37 User(s) are reading this topic (10 Guests and 4 Anonymous Users)

23 Members: Buba :), VeronikaJeOdluchilaDaUmre, Prince of Darkness, .nemanja., purplehaze, Thy Labyrinth, LazaGNR, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, KaSSa, StarbreakeR, DBrave, Angrist., dok, Nightfall, Totamealand, pokojni_toza, vladream, Spastic Ink, El Karnisero, drasticni_taxista, djuk, [kinetic], windrider

 

 

38 User(s) are reading this topic (11 Guests and 4 Anonymous Users)

23 Members: LazaGNR, Nightfall, drasticni_taxista, Spastic Ink, Thy Labyrinth, Buba :), VeronikaJeOdluchilaDaUmre, Prince of Darkness, .nemanja., purplehaze, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, KaSSa, StarbreakeR, DBrave, Angrist., dok, Totamealand, pokojni_toza, vladream, El Karnisero, djuk, [kinetic], windrider

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dozvolite jedno malo pametovanje (ili dva, eventualno tri):

- ovakve događaje (tipa legacy i castle) treba usmeravati i na publiku van srbije i balkanskog regiona. za zemlje EU smo još uvek el dorado jeftinoće, većina freakova sa TON foruma nije mogla da veruje da se line up kao što je trebao biti castle fest može videti za tako male pare,

- za marketing usmeren van zemlje je potrebno više novaca - pokušajte se finansirati sa strane kod ovakvih projekata (počinju sa radom 2 zatvorena investiciona fonda, koji imaju zakonski okvir da finansiraju i pojedinačne projekte ovog tipa, pod pretpostavkom da se može - a može se - ostvariti profit adekvatan riziku, tako da izvolte napraviti biznis plan i pregovarati sa njima)

 

iskreno, očekivala sam da će castle biti otkazan, ali ne iz ovog razloga.

u svakom slučaju, ovo će biti jedno dosadno, toplo leto.

respect za trud i dobre namere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta !

 

Sto rekose Filip i Zoran,kad smo videli onu "masu" na Legacy-ju odmah je sve bilo jasno.

Velik je problem sto i ako ikad budemo i doveli Syx,Adagio,Avantasiju(a posle ovoga nece biti bas lako)...bice u jeb... SKC-u gde ih je bolje i ne cuti jer se tamo u principu ne cuje nista :confused:

Dovedite DT kad sledeci put budu pravili evropsku turneju,mozda probijemo carobnu brojku od 1000 dusa ! A gde cemo ih slusati to je vec problemcina !

Edited by Spastic Ink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo nadam da će Terra Nostra ostati čitava koliko-toliko i iduće godine napraviti zaista Castle Fest, sa nešto manjim hedlajnerima, tipa (lupam) Dark Tranquillity, Watain, taj tip bendova, a pravih hedlajnera da bude jedan, nešto veličine In Flamesa. Pusti snovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta !

 

Sto rekose Filip i Zoran,kad smo videli onu "masu" na Legacy-ju odmah je sve bilo jasno.

Velik je problem sto i ako ikad budemo i doveli Syx,Adagio,Avantasiju(a posle ovoga nece biti bas lako)...bice u jeb... SKC-u gde ih je bolje i ne cuti jer se tamo u principu ne cuje nista :confused:

Dovedite DT kad sledeci put budu pravili evrospsku turneju,mozda probijemo carobnu brojku od 1000 dusa ! A gde cemo ih slusati to je vec problemcina !

Jedan ortak mi se smejao kada sam rekao da Sava centar (bez balkona) ne bi bio loš za Dream Theater.

I dalje mislim tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srce mi se steže što neće biti ovog događaja, ali moram da kažem da Terra Nostra ima moju punu podršku. Pokušali su da urade nemoguće. Ja sam znao to od početka i zato su mi mnogi govorili da baksuziram, ali od realnosti se ne može pobeći. Ovdašnji metalci definitivno ili nemaju interesa za koncerte, ili nemaju para. Ovaj festival mogla je da izvuče samo debela poseta iz inostranstva, ali ko bi došao u Srbiju posle onih političkih sranja koja su nam se dešavala, kad već ima Wacken i još mnogo drugih evropskih festivala. Ja sam među prvima kupio kartu i doći ću 20. juna da je zamenim za Judas Priest. Svaka vam čast, momci, što ste uspeli da spasete makar njihov koncert! Ove ostale mogu da prežalim, a njih nikako. Nadam se i da zajedno putujemo u Split na Maidene posle toga. Videti dva najveća metal benda na svetu istog leta, kad živiš u Srbiji, nije mala stvar.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf kako ja nemam srece :)

Prvo zakazu pa otkazu Edguy (nije bilo termina u SKCu) a onda nista ni od Avantasie :)

nema veze :pivopije:

zivot ide dalje, nadam se da ce organizatori uspeti da nastave sa radom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srce mi se steže što neće biti ovog događaja, ali moram da kažem da Terra Nostra ima moju punu podršku. Pokušali su da urade nemoguće. Ja sam znao to od početka i zato su mi mnogi govorili da baksuziram, ali od realnosti se ne može pobeći. Ovdašnji metalci definitivno ili nemaju interesa za koncerte, ili nemaju para. Ovaj festival mogla je da izvuče samo debela poseta iz inostranstva, ali ko bi došao u Srbiju posle onih političkih sranja koja su nam se dešavala, kad već ima Wacken i još mnogo drugih evropskih festivala. Ja sam među prvima kupio kartu i doći ću 20. juna da je zamenim za Judas Priest. Svaka vam čast, momci, što ste uspeli da spasete makar njihov koncert! Ove ostale mogu da prežalim, a njih nikako. Nadam se i da zajedno putujemo u Split na Maidene posle toga. Videti dva najveća metal benda na svetu istog leta, kad živiš u Srbiji, nije mala stvar.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...