Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

heheh,vidi se da smo srbi,da umre komsijina krava.....ocu da se zahvalim na pokusaju,hteo da vidim sodom i da umrem!

nije fest uspeo zbog nas samih.....previse je ljudi koji navodno vole tu vrstu muzike,ali u stvari samo su u fazonu da bi pojebali nesto,hahah

jbg,sta je tu je,sto sad kenjate,imajte muda i pokusajte sami,ako mozete bolje.....

ipak sam uspeo ovih godina da pogledam i kreator i destruction i sto mi je najvise drago tankard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne brate, samo kazhem poshto je Megadeth trebao da bude umesto Cavalere! :D

 

ako cemo da cepidlacimo kavalera je svojevremeno skupio 4000 ljudi, a megadeth manje od 2000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nemacka u rasponu od dva meseca ima sledece festivale:

-....

 

2. Dali ti mislis da je 3000-do 4000 ljudi na ovaj line up megalomanija?

 

3. Uopste ne znaci da ako imate duzi festival to u isto vreme znaci da je i on znatno skuplji, jer on omogucuje da se povecavaju prihodi od nekih drugih stvari pica.....

 

4. Ovo nije ciljna grupa koja privlaci sponzore, sa time se pomiris i to je kraj.

1. Tačno je da imaju više velikih festivala u manjem razmaku, ali Nemci imaju daleko veću platežnu moć nego Srbi, a ti festivali niti su namenjeni apsolutno istoj ciljnoj grupi, niti su svi počeli u isto vreme (time mislim iste godine u razmaku od mesec dana), niti se bilo koji od njih svoje prve godine održavanja preklopio sa nekim daleko, daleko većim. A to je bio slučaj ovde.

 

2. Uopšte ne mislim. Ta cifra je vrlo realna, ako ne i suviše mala za ono što je bilo zamišljeno. Ali da su Legacy i Castle spojeni u jedno i da je na listi bilo samo 50% od najavljenih bendova bilo bi i više ljudi, realno.

 

3. Ne znači da je skuplji sa organizatorske strane, ali predstavlja veći trošak ljudima koji bi došli na festival. Kad ćete jednom početi da sagledavate stvari i sa te strane? Festival koji traje 2 dana je u prednosti u odnosu na festival koji traje 5 dana jer na ovom dužem publika mora da odvoji više para za egzistenciju. Samo hrana i piće za ta dodatna tri dana košta prosečnog posetioca barem još 2000 dinara, ako ne i duplo više. Čak i da sa organizacione strane festival košta potpuno isto za 3 i 5 dana (što je moguće, ali uglavnom nije tako), ljudi su spremniji da odvoje pare za kraći festival nego za duži. Jednostavno zato što njih to manje košta. Ne mogu da verujem da još uvek niko nije sagledao ovaj aspekt.

 

4. Pa dobro, možda i nije, ali nikako ne smeš s tim da se pomiriš. Najpogubnije je kad u startu razmišljaš "ta i ta firma mi sigurno neće dati donacije pa neću ni da ih pitam". Treba svuda pokušati i ispasti budala sto puta ako treba jer nikad ne znaš ko je spreman da ti da pare a ko nije. Možda baš neko na koga ne bi ni pomislio ima neku svoju računicu da te sponzoriše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da poređenje sa nemačkim festivalima nije na mestu, jer ne verujem da je više od 50 posto posetilaca tih festivala iz Nemačke. Daleko smo mi kao zemlja od toga da stranci, pa još metalci, u tolikom broju hrle kod nas.

 

 

to se nece desiti ni za 30 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi beogradjani, sutra (6. juna) vam dolazi Torture Squad. Bend koji je prošle godine svirao na vakenu, a i ove će. Gledajte da vas bude više od 50. Posebno me interesuje koliko će biti ovih likova što misle da u srbiji mogu da uspeju samo narodnjaci i da je srbija zemlja seljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elderane

Neko vam hakovao sajt i ubacivao virus trojanac downloader ?

1. Zasto?

rekli ste da Legacy nije konkurent, Slayer ?? Ko vas je to minirao ?Exit ? politicka partija?

Imate namenski server ($100 mesecno) pretpostavljam da imate, ozbiljna ste firma. Imate logove, u tom silnom i konstantnom logovanju i provaljivanju servera, ostavljanje virusa, bice neki trag. Krivicna prijava u UBOPOK ...

2. Ne znamo zasto ali recizimo zato.

Neko udje na server. Zasto mu je u interesu da stavi Trojan Downloader, nego da pobrise sve, ili ga obori dok ga vi ne oporavite.

Imam svoje misjenje za ovo ali cu reci ako ostavis neki komentar.

----------------------

Sponzorstvo

Nema sponozara. Nema, ziva istina. Kada ste saznali? Sigurno pre nego sto ste zapoceli fest. Rekli ste da za IM nije bilo sponzora a bio god dana pre.

Banke pivare... pa ljudi videli da dolaze na koncert ljudi koji nisu platezni i ne mogu da imaju koristi od njih.

Vi ste resili da se ovajdite od ljudi koji nisu platezni, zasto?

----------------------------------

kljucna rec "hocete da nesto pokrenete" u ovoj zemlji...da ne citiram

Dolazimo do zakljucka da ste grupa vrlo talentovanih i sposobnih entuzijasta,koji ovo zele da rade iz ljubavi, dodje mu kao hobi, novac nije bitan.

Onda lepo kada ste sposobni, ostvarite suficit na drugom mestu a ovde napravite gubitak zarad svojih ideja.

Ako uradite to, nemojte onda pricati da ste to zbog nas uradili, jer ste ispunili vase zelje.

-------------------------------------------

Probali ste da date krv nekome da spasete zivot, niste uspeli. Nemojte da ostavljate utisak da ako biste dali, da bi to bilo sa naznakom "to smo mi", to je ruzno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...