Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam na mapi gde je metal camp i kapiram da je teza slovencima i hrvatima da stignu do festivala, nego austrijancima i italijanima, subotica ima slican polozaj u odnosu na madjarsku.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce, ali, mislim da bi to jos gore proslo. U svakom slucaju, neka o tome razmislja neko novi ko se sjeti festivala u Srbiji. Mi se okrecemo vracanju minusa, a poslije cemo da vidimo, ali se sa festivalima, posebno visednevnim vise ne zajebavamo, jer, sta god da je razlog, publika sposobna da dodje ne postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da seres,bre!Teze Slovencima i Hrvatima da dodju na Metal Camp,nego Austrijancima i Italijanima?!Pa,jel' znas ti kolicka je Slovenija?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jos mi je vise muka od komentara po drugim forumima i sajtovima, koji su u fazonu ja sam rekao/rekla da su to mutna posla, svi lazu, svi kradu, i slicno. I Castle i Legacy su pratile takve price... Ma, koja mutna posla? Sta mi je trebalo da izgubim 2 godine zivota svaki dan 24 sata razmisljajuci o festivalu. I sad da vracam pare + nadoknade bendovima, troskovi marketinga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam video da je bilo ko na ovom sajtu ljagao i minirao Legacy i Castle, pre odrzavanja. Posto je proslo kako je proslo, svako ima pravo i da ljaga i da hvali. Niko vas nije napadao sem Rusa hakerasa, kojima niste mogli da se oduprete (a bitno je da su Rusi, posto su cuveni u svetu po tome). Jel oni to rade iz hobija, ko vi festival sto ste hteli, ili ih je neko platio (debelo), pitanje je sad ?Ako ih je neko "usmerio", pitanje je ko i zasto? Gde je odgovor? Nema. Onda pocinju price, sumnjivi su mi oni...ne bi njih napadao tek tako...i tako krene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je nemoguce za manje para dovesti dobar bend ,ali karta je skupa...Secam se kad je Helloween bio prosle god,kupio sam kartu prvog avgusta,cim je izasla u prodaju,razmiljam kao tu je i Gamma ray,Hala Sportova prima tak 6 hiljada ljudi,nece biti karte,propusticu ovo....Moj drugar koji je na kraju i isao samnom cekao je da kupi kartu sto kasnije moze,jer nije smeo odmah da potrosi pare,matori mu dobio otkaz,pa kao veli nek stoje jos malo za ne daj boze...Kad je karta skocila na 2400 i kad je prebaceno u SKC lik nije hteo da cuje o koncertu...Molio sam ga da ide samnom,hteo sam da mu platim razlku u ceni iako sam i ja slab sa lovom i da ja nisam bio uporan toliko da smo prestali da pricamo lik ne bi ni otisao...Dao je svojih 2400din,a mene je bolelo sto je to prvenstveno uradio zbog mene,a ne Helloween-a i Gamma ray-a

Pa da je karta za Metallicu bila 1000 din ceo stadion bi bio krcat i organizator bi zaradio isto para kao za pola stadiona sa kartom od 2500(od tih pola stadiona dobar deo je usao tako sto je dosta manje love dao pandurima). Ova poslednja recenica nije popovanje organizatorima vec glasno razmisljanje. Moje misljenje je da Elderane zaista trudi,ali da je za ovu cenu karata trud uzaludan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se ozbiljne TV, Radio..., reklame tice, to je tek trebalo da pocne. Mi smo metal agencija, a ne drzavna ustanova. Pogledajte sta je otkazano, a najavljeno je od jedne od najozbiljnijih i najmocnijih agencija, takodje zbog prodaje karata http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=93663

Za neke stvari je bolje da se ne dese, zato sto im je sama svrha unistena jadnom posjetom.

Evo recimo i Fields Of Rock je otkazan, a kol'ko je strava bendova trebalo da dodje!

Eto. A to je Holandija.

Dobro, oni zato mogu da idu na Wacken, a i vecina tih bendova ce doci kod njih posle na solo koncerte verovatno. Blago njima. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce, ali, mislim da bi to jos gore proslo. U svakom slucaju, neka o tome razmislja neko novi ko se sjeti festivala u Srbiji. Mi se okrecemo vracanju minusa, a poslije cemo da vidimo, ali se sa festivalima, posebno visednevnim vise ne zajebavamo, jer, sta god da je razlog, publika sposobna da dodje ne postoji.

 

Bilo je hrabro i časno rizikovati. Da je uspeo, festival bi bio ogroman korak napred u popularisanju metala u Srbiji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, кад би неко опет довео Машин Хед у Србију ову нашу... Ухххх... Прод'о би једну јетру... Ваљда могу да живим само са једном? :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, кад би неко опет довео Машин Хед у Србију ову нашу... Ухххх... Прод'о би једну јетру... Ваљда могу да живим само са једном? :rockdevil:

 

sumnjam da bi opet došli, i taj prvi put nije bilo previše ljudi, a to je kad bilo,pre četiri godine...kad su dimebaga skenjali.

Edited by Vlladimir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte za solo koncerte u srbiji su skupe. Skuplje su od 5-10 eura nego u regionu. Dobro sad su judasi u zagrebu skuplji 200-300 din. Sto se tice cene za castle festival, ona je bila vise nego smesna. Druga je stvar sto bi ljudi za 5 dana festa potrosili na pice, hranu, a i benzin(ja sam planirao svaki dan kolima da se cimam iz beograda) jos toliko para. Za 5300 din ja bi video judase, helloween, korpiklaani i avantasiu.To su bendivi zbog kojih sam najvise i plavirao da idem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je metal, a metal je geto svugdje van Beograda

Ja bih pre rekao da je obrnuto. U Rumi je otišlo oko 30 karata, znači 10% celokupne prodaje. To je procentualno daleko više nego u Beogradu.

 

Karte za solo koncerte u srbiji su skupe. Skuplje su od 5-10 eura nego u regionu

Tačno tako. U stvari, za veće bendove, tipa Helloween, Maiden, King Diamond cene su iste kao u regionu, a za manje bendove su skuplje u proseku za 10 evra, pa i više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TN:Ljudi jebeno mi je mnogo krivo sto se ovo otkazuje ,jbg pokusali ste ali nemaju svi para.....pokazaste da niste neki mali kurac sto se tiche bendova tako da ono nadam se nekim zajebanim koncertima u buduce,sve najbolje! :rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumnjam da bi opet došli, i taj prvi put nije bilo previše ljudi, a to je kad bilo,pre četiri godine...kad su dimebaga skenjali.

 

Ех... ваљда ће се неко смиловати да их доведе-за годину, за две-небитно...

Да, они су свирали у Београду вече кад је убијен Дајмбег... РИП! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ti Mashine head to imas na pinku i ostalim ruzicastim televizijama...

 

 

Ти то озбиљно?

Не знам, тембра-не пратим пинк, ал' изгледа да ти знаш комплет програм... ;)

 

Машин Хед ЗА СПАС!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I sta je na kraju bilo?!Hoce li biti Castle festa ili ne?!Nisam valjda danas za dzabe kupio kartu?!

Nisi smesan.

 

 

Eeeeee....sta da kazem....dosao i ja da se nasladjujem vasom mukom....

A ti jos manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta je na kraju bilo?!Hoce li biti Castle festa ili ne?!Nisam valjda danas za dzabe kupio kartu?!

 

:no: nema druzhe, nema... idi na Judase sa time...

 

 

Karte za solo koncerte u srbiji su skupe. Skuplje su od 5-10 eura nego u regionu. Dobro sad su judasi u zagrebu skuplji 200-300 din. Sto se tice cene za castle festival, ona je bila vise nego smesna. Druga je stvar sto bi ljudi za 5 dana festa potrosili na pice, hranu, a i benzin(ja sam planirao svaki dan kolima da se cimam iz beograda) jos toliko para. Za 5300 din ja bi video judase, helloween, korpiklaani i avantasiu.To su bendivi zbog kojih sam najvise i plavirao da idem.

 

Upravo.. nije to samo dati pare za kartu.. cena karte za ovakve bendove na jednom mestu je, malo je reci, smeshna ali ljudi nemaju toliko para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...