Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

Isao sam na koncert, i bio sam razocaran celim nastupom. Bend nije imao nikakvu hemiju na bini, i zvuk je bio jalov, zahvaljujuci njihovom toncu. Najzalosnije u svemu tome, sto je Peter bio u jako losem stanju i donosili su mu 2 boce sa kiseonikom pred koncert da bi uopste mogao da nastupi.

Tesim sebe da sam video T0n, makar i u okrnjenom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam na koncert, i bio sam razocaran celim nastupom. Bend nije imao nikakvu hemiju na bini, i zvuk je bio jalov, zahvaljujuci njihovom toncu. Najzalosnije u svemu tome, sto je Peter bio u jako losem stanju i donosili su mu 2 boce sa kiseonikom pred koncert da bi uopste mogao da nastupi.

Tesim sebe da sam video T0n, makar i u okrnjenom stanju.

 

Bilo je energije ne lupaj, samo ne od Pitera. Keni i Još su bili oduševljeni. Piter je na pola koncerta sedeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko si ispratio pocetak te turneje pre nego sto su dosli kod nas, slobodno pretrazi snimke po youtube (ako ih i dalje ima) svuda su zvucali bolje nego kod nas, i delovali su mnogo zagrejaniji za sviranje.

Pride uzeo sam u obzir i cenu karte, koja je i za to vreme bila skupa. Ocekujem barem od benda toliku pristojnost da odrze kakav solidan koncert bez raspadanja po bini i sa kakvom energijom, a to je jednostavno falilio bendu te veceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su na bini bili svi super osim Pitera. Džoni je izvadio kameru, ustao je i snimao je masu. Džoš je isto imao dobru komunikaciju.

 

Što je još gore, 2. polovina turneje je imala skroz drugačiju playlistu (po meni bolju)

 

Makar imam autograme od Kelija i Kenija :)

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ova fotografija je iz 1987 (ja mislim) i na njoj Piter ima vec malo duzu kosu.

 

carnivore-22.jpg

 

Prosecnom coveku godisnje kosa poraste 15 cm pa vi izracunajte, imajuci u rezervi da nije skracivao krajeve ja bi rekao da je ona slika iznad iz 1985.

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...