Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U poslednje vreme se bas nista ne cuje o njima,osim da su imali 2-3 negde u US.

Posto su oni bend koji svake godine napravi po neku turneju po americi i evropi onda je najverovatnije da mozemo uskoro da ocekujemo vise vesti od njih,jer mislim da ce ubrzo krenuti koncertna promocija njihovog zadnjeg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ne mogu da da verujem da ima ovako malo postova na temi o T0Nu!!!

 

Fantasticni su!Sjajni...

 

Da ostavim po strani svoje paranormalno icon_biggrin.gif przenje na Petera,bend je savrsen...Teme pesama su veoma dobre (mracne i depresivne - a sta je za poeziju lepse od toga?)...Pesme stvaraju mracnu i intimnu atmosferu (mene "oblik" vecine pesama strasno podseca na sexualni odnos,stoga smatram da su savrsene i za ovaj cin icon_biggrin.gif ),a Peterov erotican i muzevan glas se potpuno uklapa u sve i daje njihovoj muzici poseban kvalitet.

 

Uf,jace je od mene,moram da dodam - Peterov erotican,muzevan & orgazmican glasic... icon_biggrin.gif

 

[ 21 Novembar 2001: Poruku izmenio Cinnamon Girl ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su dobri... Iako ih neki moji ortaci smatraju pozerajem, oni to NISU!

 

I ne smaraju, iako su im pesme spore... Pa takve i treba da budu, zar ne... Kad sam strava raspolozen, i spreman za "akciju" (bilo kakvu) onde ne slusam ToN, ali inace, imam milion prilika za slusanje, i da ne smaraju.

 

Em imaju dobre pesme, em je Pera jos faca, pa pokupi sve ribe... Kao na primer CGirl }:-)

A ja mislio da ti je nick od toga sto volis Beatles-e icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivni su... pardon GotiKvni su icon_wink.gif

Iskreno malo zna da vas umori konstano slusanje njihove muzike jer su izuzetno depresivni, sumorni... medjutim nose neku djavolsku energiju koja se odlicno uklapa sa Peterovim glasom...

 

[ 22 Novembar 2001: Poruku izmenio AzzA ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, hteo bih da obavestim da pravim fanzin i da sam uradio intervju sa Johnny-em iz Type O Negative. Fanzin jos nije izasao ali ce biti objavljen najverovatnije za desetak dana. Ukoliko je neko zainteresovan za nabavku zine-a neka me kontaktira na e-mail ([email protected])

Inace, Type O Negative spremaju novi album koji ce biti objavljen na prolece 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Type su fenomenalni. Pesme sa October Rust-a i Bloody Kisses su mnogo sumorne i mracne i samim tim i mnogo dobre smile.gif. Sad vec album World Coming Down je malo cini mi se veseliji, Eventualno pesme White Slavery i Everyone I Love Is Dead malo izvlace celu situaciju. Nadam se samo da se nece pokvariti nego da je ovo samo bio jedan manji "izlet".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Bloody Kisses je stvarno odlican album... ali ni ostali nisu losi samo ovaj album mi je prirastao za srce biggrin.gif

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A cross upon her bedroom wall

From grace she will fall

An image burning in her mind

And between her thighs

 

A dying God-man full of pain

When will you cum again ?

Before him beg to serve or please

On your back or knees

There's no forgiveness for her sins

Prefers punishment ?

Would you suffer eternally

Or internally ?

 

For her lust

She'll burn in hell

Her soul done medium well

All through mass manual stimulation

Salvation

 

Body of Christ

She needs

The body of Christ

 

She'd like to know God

Ooh love God

Feel her God

Inside of here - deep inside of her

 

Jesus Christ looks like me

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Izvinte ali morao sam biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod albuma Bloody Kisses, evo pesme koja je meni prirasla za srce i koju bih zeleo da mi ide na sahrani.

 

Not long ago but far away.

A rainy winter's day.

All her pain she kept inside.

Could no longer hide.

No cry for help.

She killed herself.

Both life & love could not be saved.

She took them both to the grave.

 

A pair of souls become undone.

Where were two now one.

Divided by this wall of death.

I soon will join you yet.

With my blood I'll find your love.

You found the strength to end your life.

As you did so shall I.

 

Oh no.

Please don't go.

It's like a death in the family.

 

A crimson pool so warm & deep.

Lulls me to an endless sleep.

Your hand in mine - I will be brave.

take me from this earth.

An endless night - this, the end of life.

From the dark I feel your lips.

And I taste your bloody kiss.

 

Oh no.

Please don't go.

It's like a death in the family.

 

Don't die on me.

Don't die on me.

Don't die on me.

Don't die.

 

 

Izvinite i ja sam morao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje kakva su to QL osecanja koja se mogu probuditi ovakvim stihovima smile.gif?

A izmedju ostalog kako vam se svidja October Rust i pesme Love You To Death, Red Water (kad slusate zar stvarno ne osecate bozicno jutro), Haunted...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemogu da se odlucim izmedju October Rust i Bloody Kisses.

Oba albuma su puna fantasticnih pesama.Vidim niko ne spominje mnogo World Coming Down???koji je takodje dobar album,ne kao dva gore pomenuta ali ipak sasvim OK za slusanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

My Girlfriend's Girlfriend je dobra stvar, ali ima toliko boljih na tom albumu. Npr. meni je Love You To Death jedna od najbojih, a da ne govorim o Red Water (Christmas Morning). My Girlfriend's... je previse isforsirana i tu stvar vole i oni koji ne vole Type. Ta pesma mi uopste ne docarava pravi Type O Negative. Oni su puno mracniji od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

My Girlfriend's Girlfriend je dobra stvar, ali ima toliko boljih na tom albumu. Npr. meni je Love You To Death jedna od najbojih, a da ne govorim o Red Water (Christmas Morning). My Girlfriend's... je previse isforsirana i tu stvar vole i oni koji ne vole Type. Ta pesma mi uopste ne docarava pravi Type O Negative. Oni su puno mracniji od toga.

 

Slazem se u potpunosti!

"My Girlfriend's Girlfriend" mi vise zvuci kao HIM a ne ako Type O Negative! Mada opet sa druge strane obozavam ovu pesmu, znaci svidja mi se biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...