Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

Pa kako mislis da uradis plakat kad ne znas ni pp da posaljes? tongue.gif  

smile.gif Nisam mogao da odolim, brisi ovu poruku pod hitno. biggrin.gif

 

Pa poslao sam Michelliny pp, posto viidm da je ona glavni kobas u celoj prichi (just kidding :wink: ). Salim se biggrin.gif Jel dolazis u subotu u kst?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

e pa proslo je vec dosta od izlaska novog albuma...valjda ste imali vremena da se snadjete i da nabavite...kakvi su sad utisci?

evo meni su bas kool ove brze pesmice tipa i like goils i angry inch(a i textovi istih pesama tongue.gif ) ali trebace mi jos par dana da slusam da bih stekao potpuni utisak o albumu...no uopste nije los cini mi se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam nabavio album :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Spot je komedija mada je i napravljen tako. Lik koji ne zeli da bude on, jasno aludira na naziv pesme te tako to mi je ok. Potpuno drugaciji ToN sto se tice tog dela njihove muzike. Pesma je skroz ok i dobro je sto su poceli malo da saraju pa prave "veselije" pesme (sto je za njih i ok s obzirom da su svi u bendu totalni zajebanti) jer mislim da bi poceli da se ponavljaju sa sporijim i mracnijim pesmama. Naravno njih mora da ima pod obavezno ali nije na odmet neka brza i vedrija. Iskreno se nadam da cje im sledecji spot biti za neku mrcniju pesmu biggrin.gif

Bilo kako bilo jos uvek su 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo kako bilo jos uvek su 8O

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: :mrgreen:

 

bre tongue.gif

zaista bilo bi dosadno da sad naprave 10 october rustova mislim u cemu bi bio smisao :wink:

jedan od njihovih kvaliteta je i originalnost pa stoga moraju malo da menjaju fazon

mene ovaj album pomalo vraca i na stari TON iz 91/92 po vrsti energije koju khm zraci..mada zvuk je drugaciji i ima svakakvih pesama i sporih i mracnih mada ne previse,i brzih kao one koje sam spomenuo

 

e gde videste taj spot,ja nikako da ga nahvatam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja JOS uvek nisam preslusao album sad.gif :ne: sad.gif :ne:

michelina (znam da imas) enibadi dajte mi da presnimim ili mi vi narezite but pliiiiz ovo vise nije humano, izbacicje novi a ja nisam ni ovaj preslusao a imam jaku zelju! Najcrnje je sto kad sam bio sad skoro u Budimpesti video sam i drzao ga u rukama novi album ali nisam imao dovoljno para da ga kupim jer sam se istrosio na neke druge stvari... brutalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Inace, album mi se sve vise dopada. Posle pocetnog izivljavanja nad I Don't Wanna Be Me :mrgreen: moj trenutni favorit je Anesthesia. Fenomenalna stvar. biggrin.gifa:

 

Album koji sam ja nabavio ima 14 pesama. Izgleda postoji i verzija sa pesmom vise. U pitanju je pesma How Could She?. Tekstovi svih pesama sa albuma Life Is Killing Me kao i velika kolekcija tekstova ostalih grupa mogu se naci na sajtu Dark Lyrics.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...