Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Јеботе, куда иде овај свет кад и металци користе парфеме... Све је постало ГЕЈ, изгледа чак и метал (који лично сматрам бастионом борбе против геј лобија и осталих промотера хомосексуализма, љубави, толеранције и сличних којештарија)... Ал' неће они победити!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druzio sam se svojevremeno sa jednom Tanjom koja je koristila one stapice tamnjana po ceo dan u sobi,i posle je uvek mirisala na crkvu,meni je to tako eroticno\m/

p.s Ne znam zasto postujem na ovoj temi kad ja ne koristim parfeme:(

 

Jel si je prichestio?

 

Јеботе, куда иде овај свет кад и металци користе парфеме...

 

pa moras da imas neku substiticuiju za dugotrajno netusiranje. Jebo vladu.

Edited by l3s26

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Potrebna pomoc.

 

Trazim "eau de toilette"

marka nije vazna

 

miris treba da se uklapa u sledeci opis

- gorak

- malo tezak ali svez

- sa orijentalnom notom (nesto tipa sandal eventualno moshus)

- nikako vanila i blossom fazoni

- ili sa teskom notom ruze

 

... well ako neko zna sta ovako ili slicno mirishe molim neka kaze pa cu vec iskopati negde....

 

hmmmm... idealna kombinacija.

 

perry ellis_reserve.

 

perry_ellis_reserve_w.jpg

 

mada, tesko ces da ga nadjes kod nas. ja ga nigde nisam videla. ako budes putovala preko, obrati paznju.

 

Aqua di Gio већ дуже време. Не волим да експериментишем.

 

mmmm...jedan od najlepsih muskih ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vec znamo da ti nije strano da budes samokriticna i nazoves svoje postupke kretenskim,imas dobar ukus kad su parfemi u pitanju i ne biras rijeci da se izrazis. To je vise nego dovoljno za prvi post,tako da ti sad ostaje samo da postujes svoju sliku na temi Slike Članova Foruma,koja se nalazi na istom ovom dijelu foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanja,dobro nam došla. :pivopije: 

Ja sam ITF a ovo gore je NB. Na ovom forumu se ne oslovljavamo pravim imenima,jer jedan od moderatora insistira na tome. Valjda ima fobiju od ruznih imena,bukvalno poludi kad cuje ime tipa Radomir npr. i banuje pola foruma. 

 

Ti bi trebalo da si bezbjedna,ali ko ce mu ga znat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paco Rabanne Ultraviolet muski je krs :( Dok je zenski do jaja. Ista stvar, samo obrnuta, kao s Black XS (zenski ne valja).

Ima neki novi Oriflame-ov Titanium, on ne mirise lose + kosta tipa 1100din.

Sledece kupujem ili UV zenski ili Escada Ocean Lounge. Mada all time fav mi je parfem od mandarine, kupljen u Giverny-u. Totalno prirodna aroma http://www.durance.fr/catalog/homeperfumes-p-100.html

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanja,dobro nam došla. :pivopije: 

Ja sam ITF a ovo gore je NB. Na ovom forumu se ne oslovljavamo pravim imenima,jer jedan od moderatora insistira na tome. Valjda ima fobiju od ruznih imena,bukvalno poludi kad cuje ime tipa Radomir npr. i banuje pola foruma. 

 

Ti bi trebalo da si bezbjedna,ali ko ce mu ga znat.

tstnd.gif

 

Izem ti šmekerisanje kroz ogovaranje drugih... :P

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanja,dobro nam došla. :pivopije:

Ja sam ITF a ovo gore je NB. Na ovom forumu se ne oslovljavamo pravim imenima,jer jedan od moderatora insistira na tome. Valjda ima fobiju od ruznih imena,bukvalno poludi kad cuje ime tipa Radomir npr. i banuje pola foruma.

 

Ti bi trebalo da si bezbjedna,ali ko ce mu ga znat.

 

hvala hvala:pivopije: haaaaa, sreca moja da se ne zovem Traktorka ili Milovanija...

ovo je vec kult, iako ga mnogo ljudi ne podnosi (sladunjav)

VERYIRRSISTIBLE.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...