Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Kod nas imaju samo žuti i zeleni da se kupe, baš boh volio da probam te ostale.

Braon probaj obavezno , a za pino generation ti treba i malo muzickog ukusa tipa Helloween :bigblue:

Od kad me riba ostavila duvac sam za pino , sve sam popio . Jednom prilikom mi je cak i kupila paket neki nadrkani , dobijes sampon , penu za brijanje , after shave i fudbalsku loptu ! Kolko sam dobro jebao , htela je da mi kupi i onu veliku promotivnu flajku pina , od 5 litara , ali tukara , nije na prodaju . Samo lep sam osto sad :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

davidoff adventure, i neverovatno je kako dobro ide uz ovakvo vreme

O'ličan je, emotivno sam vezan sa njega.

 

Za rođendan sam svojoj kolekciji pridružio i Pal Zileri Classic, u ovih par dana mi se sve više sviđa, kontam da će biti zahvalan za letnje noći...Parachuting.gif

1320_l.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm lepo izgleda ova eupohoria, onako jebacki..

 

Daj neke specifikacije jel osvezava ili je vise sladjunjav, jel mosus, cimet ili nesto trece, na sta podseca icon_mrgreen.gif ?

 

Sto,si zainteresovan za koriscenje?icon_biggrin.gif mozda bi bilo zanimljivo,ko zna

 

http://www.punmiris.com/parfem/Calvin-Klein/Euphoria-253.html

 

Ne znam kako mogu da pomognu ovi opisi,al ajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Jean paul gaultier i mosus obozavam, ali retko koristim jake parfeme. Takodje volim ultravolet i apsolutno sve njegove kopije i sto lici na njega.

 

Za sada najcesce - avon surreal i tesori d' oriente jasmin.

 

Volim dezodoranse bez parabena i antiperspiranata, npr. nivea. Za pos'o iskljucivo to, dok ne nadjem neku "muskastiju" varijantu.

 

sta mi vredi da njuskam parfeme kad na mojoj kzoi svaki mirise potpuno drugacije

jedina osoba koja ume da mi kupi parfem na nevidjeno je moj cjale, nikad ne omasi

 

Isto pravilo kao i za karmin, maltene svakome drugacije stoji. Dobro me podseti na caleta, taj ne masi ni odecu ni parfeme kada poklanja. Kupio mi je vanderbilt - ekstra je

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...