Jump to content

Recommended Posts

Po meni je Juggulator baš super!! A Ripper inače nije kriv za to što su Priesti u to vreme počeli da kriziraju sa idejama i čak se okrenuli na Demolitionu pomalo ka NU-metalu (Metal Messiah strofa je skroz u tom fazonu iako je kao pesma solidna).

 

Koncert u Londonu sa Ripperom zvučao je vokalno perfektno, mada je činjenica da Ripper sve vreme naginje da se na sceni ponaša kao NU-metalheadsi :bigblue!!

 

BTW, Ripper je pevačina samo takva i to upravo pokazuje u Iced Earthu kada mu se dozvoli da pokaže svoj potencijal u potpunosti!

Pa ovo je tema o Primal Fear ne Judasima. icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...
Guest Syrant

Ja baš kasnim sa ovom temom, ali šta fali ''Fear-ovcima'', i ne vidim neke plagijatore u njima...možda zato što ih previše gotivim...blah... icon_rockdevil.gif

Ali da su ljudima toliko loši, ne vidim razlog zašto bi se na sceni održali ovako dugo, i punili hale...Poslednji album ''Seven Seals'' je fenomenalan, ali ipak prvi album je remek-delo, i numere poput ''Battalions Of Hate'', ''Thunderdome'' i ''Running Into Dust'' su fenomenalne...

Ovaj bend pratim od početka, i mislim da su ovde kod nas ljudi za njih čuli tek kad su se pojavili sa albumom ''Jaws Of Death'' (Možda zbog onih sirena za vazdušnu uzbunu na početku),ali, jedino gde su malo posustali, bar mo mom mišljenju je na albumu ''Nuclear Fire'', iako ima dobrih pesama poput ''Eye Of An Eagle'' i ''Angel in Black''...

I Ralf nije peder icon_mrgreen.gif . Baš sam pre par godina na sajtu ''Primal Fear-a'' video fotke sa Ralfovog venačanja sa nekom ekstra cicom...onako ćelava sa kravatom, i kezom, ko da kenja. icon_biggrin.gif

 

Što se tiče ''Judas Priest-a'' nikad ih nisam preterano gotivio, iako bi me zbog ovoga ubilo pola metal populacije, ali meni je Ralf mnogo bolji pevač od Halforda, iako je dosta kreštaviji u poslednje četiri godine.

Uostalom, ako Ralf kopira Halforda, zar nije i Eric Adams kopija Ian Gillana (doduše iz dana, dok je ovaj mogao da peva) biggrin.gif

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
Ljudi aj sad svi odemo na temu o Castle festu i trazimo Primal Fear... Ako nas 20 bude smaralo garant ga dovode :pivopije:

 

Još ako izračunaš da pojedini smaraju inetnzitetom koji je adekvatan za bar 5 prosečnih smarača, ih....ubedićemo ih na 1 :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao da necu da ih gledam na heavy forumu, i ako dodju na Castle Fest ostajem pri tome da cu da odem shto dalje od jebenog stejdza ako oni nastupaju. Pichke prodane.

 

Nikad se Primal Fear neće prodati. Extra zvuče čak i na poslednja dva albuma. A ne znam kakva je sad ovo tema, kad već postoji na heavy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...