Jump to content

Inquisitia


inquisitia

Recommended Posts

Mladi bend iz Novog Sada.Sviramo odrade Pantere i Death-a,a blagovremeno radimo i na našim stvarima...trebala bi da bude još jedna svirka krajem januara ali obaveštenje sledi.

Bend:

Aleksandar Bugarski-ritam gitara

Bogdan Milutinović-solo gitara

Vladimir Bojić-bass

Miloš Topić-bubanj

Srđan Šefer-vokal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladi bend iz Novog Sada.Sviramo odrade Pantere i Death-a,a blagovremeno radimo i na našim stvarima...trebala bi da bude još jedna svirka krajem januara ali obaveštenje sledi.

Bend:

Aleksandar Bugarski-ritam gitara

Bogdan Milutinović-solo gitara

Vladimir Bojić-bass

Miloš Topić-bubanj

Srđan Šefer-vokal

 

http://www.inquisitia.tk-sajt benda

http://www.myspace.com/inquisitia-na my space-u

Edited by inquisitia

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema nikakvog virusa...

A shto se snimka tice...jbg sta reci snimano nekom krs kamerom u totalno izbetoniranom prostoru,tako da ni nije bilo akustike.Kada budemo imali neki bolji snimak gde se sve cuje,bacicemo njega umesto ovoga...

Inace SVECNA NOVA on svih iz Inquisitie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
I sta sviraju od DEATHA??

 

 

Trapped In A Corner,The Philosopher,Zero Tolerance i Spirit Crusher

I da napomenem da smo,pre nekoliko dana ostali bez pevača,tako da ako ima neko zainteresovan na teritoriji Novog Sada da bi popunio ovo mesto,neka mi se javi na private...

Ostalo,sada radimo na našim stvarima(za sada 3 komada) a svirka bi trebali biti u maju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Inquisitia je prestala da svira obrade i prešla da radi na svojim stvarima.DEMO je snimljen pre nekoliko dana,pa možete poslušati par pesama na myspace adresi.

Takođe smo pozvani da sviramo na pred novogodišnjoj žurci u Dvorištu(Novi Sad)27.12.

Pa ako možete da se strpite do tada,dođite da napravimo haos :rockdevil:

P.S.Delimo DEMO diskove na toj svirci!!!

 

Ovim putem molim administratore sajta da nasu temu prebace u sekciju DEMO bendova

Unadred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
neznam na kog ti lazu mislis, al taj moj komentar nije bio upucen bendu ili vama...

 

i nema veze sa svirkom(svirkama)

 

Pa iskreno neznam onda sto si ostavio koment ovde ali ajde...

 

Nego INQUISITIA pregovara sa jos par klubova za datume pa jos svirki potvrdjujem polovinom februara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takmicenje je sinoc zavrseno i mogu sa ponosom da kazem smo pobedili...

Odrzano u klubu Floyd u Beceju sviralo je ukupno 5 bendova.E sad nisam siguran za imena pa cu reci da su 3 iz Beceja i 2 iz NS-a.(Dark Dawn i mi).Posto su 2 od 5 svirali obrade na demo festu/najtu(!?!)odmah su diskvalifikovani.Ostali smo Vault of Pain,Dark Dawn i mi.Na kraju je ziri rekao da publika izabere izmedju nas i Dark Dawna, medjutim masa to nije mogla da uradi,pa su resili da podele nagradu.

Nakon svega odluceno je da cemo ponovo otici u Becej 28.02.

 

Hvala svima koji su bili

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBG :confused: neznam sta da ti reknem...znam da je naš pevač rekao gazdi,da je dobro sto je pobedio neki autorski bend.

Jer inače svi su rekli ako pobedi neki od tribute bendova na demo festu da ce mu razlupati lokal...sreća njegova :violent:

Dolaziš 14og u TerraRossu?Ili provodiš taj dan u romantičnom zagrljaju sa dragom(ako je imaš)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://metalaustria.me.ohost.de/inquisitior.htm

 

"Conclusion:For a self-production here has created something incredible. We can only hope that the guys can gain a foothold in the rest of Europe soon. They've earned it all because they have enough:potential, playfulness and inventiveness.

"

Metal Underground Crew

 

Prvi CD review... :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...