Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Vidiš kako ti slušanje Paradise Losta odmah širi vidike! :haha:

El osećaš kako si odma kulturniji?

 

Odma osecam kako postajem bolji covek!

 

Zelim takodje da saopstim da sam generalno muzicki isfrustriran sto ne mogu da postignem da poslusam sve sto bih voleo da cujem, i to samo od starih kultova i sranja koja znam da su dobra i da ce da me puknu po glavi mnogo lepo kad ih pustim, a da ne pricam tek o "BRATAAEUU KOJI TI JE NAJBOLJI DEATH METAL ALBUM U 2014" situaciji, koja crna 2014, i Dead Congregation album sam poslusao tek posle 50 krugova besomucnog hajpovanja, jeste, sad cu kojekakve Tribulatione i Morbuse da slusam, kako ne. Mozda 2020-te, kad zavrsim ono sto treba.

Lako je vama sto slusate 2-3 sorte metala, jebem vas, a ko ce novi KKN da isprati? :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njih nisam slusao jedno godinu dana, skoro da su mi izvetreli iz glave, i danas sedim za stolom, jedem nesto, i poceo da deklamujem:

 

imam plan da picku razlepis po tom staklenom stolu

dok ja gledam od ispod ti se igraj sa sisom

ja cu drkat - ti isto, moja perverzna picko! :wub:

 

kao Drljic Bosko zvani Bole, naucno ime "Gandor" i njegovo automatsko pisanje, nista razmisljanje, samo madjija!

 

Hahahaha

 

Kad ovaj prvi stih guglas, izlazi samo jedan result, moj comment na status Alvara Recobe ovde na yumu iz marta 2013.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi znaci ukazuju da će sledeći PL album biti još grđi back to the roots.

 

Jbg, čini se da je tako. A možda im je to samo fora da očekujemo jedno, a oni odvale nešto potpuno deseto. Mada ne vjerujem.

 

samo neka se vracaju

 

Ja sam se ipak uželio eksperimenata. Kul su posljednji albumi, ali bih radije nešto novo & neočekivano. Ovo im je najduži niz "istog" do sad, vrijeme je ponovo za malo promjene.

 

i da su PL najveca gospoda u istoriji rokenrola

 

Ubjedljivo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo sto Blagi kaze bi bio zaista pun pogodak :da:

Ja se iskreno uzeleh starog zvuka <3

 

Edit: fazon ultramracni onako kako sam ga zamislila da te asocira na bespuce vresista stare Engleske gde te sibaju groul-like vetrovi... (zvucim sad kao Sloba Groba, ali inspirativni momenat :haha: )

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...