Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

  • 3 months later...

Revisiting: Evo ovde pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću da izjavim da mi je The plague within najbolji PL album, da, bolji i od 90s klasik faze, agresivniji i jače me radi ovih dana. Album sa mudima i zubima, produkcija savršena, sve reže a Nick u najboljem growl-erskom izdanju, atmosfera ubija, rifovi i melodije iz Gregove prve fioke, kompozicije prva liga, generalno jedna opšta fantazija od albuma.

Dodatni poeni što Haos junior hoće da headbanguje jako uz album.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Nije mi jasno što je Greg menjao ime projekta iz Vallenfyre u Strigoi kad je više manje ista priča u pitanju, samo meni ova inkarnacija za dobru nijansu dosadnija.

Ali lepo je uvek slušati Grega jer ima super growl i video sam ga lajv i s ovim gde se carski zajebavao pa aj neka mu ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u principu koga boli kurac, vrv su ugovori i ta sranja u pitanju, ako se dobro sećam PL se vratio na doom death i to...

Asam opalio sada jedan spontani World Pretending... Koje je sviranje kurcu što su se "odrekli" Believe in Nothing, a brat je blizanac Hostu za koji se zna da im je omiljeni album maltene i da su se na njemu našli, death metal su ionako krenuli da vraćaju na silu da bi se malo vratili stari fanovi i dobili novi ugovori za albume... Svakako fascinantna priča oko Believe in Nothing, izgleda ih je toliko izkarao EMI u bulju do tačke da im se smuče pesme u koje su dušu ispustili. Toe dumčina brt.

Meni i dan danas omiljeni album inače (Believe), ok Draconian Times je albumčina i sve, ali jbg...

Jesam srao beše na ovoj temi kako im ništa ne valjaju death metal albumi?

@HUMAN

:haha:

Ajmo Humane sad ti kažeš kako je i loš death metal album bolji nego dobar rok / alt metal album

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja volim Believe dosta, I Am Nothing mi je bila prva PL stvar koju sam čuo (hvala 202jci) i dan-danas mi je prva asocijacija na Nickov glas 😄 a bogami i Symbol Of Life meni među omiljenima, sad mi baš ide Xavier, kakva obrada braćalice moje

što se imena za ovaj projekat tiče, možda ove ostale iz benda malo zabole, kapiram da bi se bubnjar i ovaj ritam gitarista carski smarali na ovim pesmama 😄 ovako imaju punu slobodu da rade šta hoće bez da im iko kenja kao prošli put, što je uvek olakšanje

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Chicken Little 420 said:

Dosta bolji ovaj mix a album je boNbona.

Doduse, i ja bih voleo da je HOST pod Paradise Lost imenom, sta fali, mada, valja i ovako, ko ga j

Taj nova verzija je lošija duplo od originala.

10 hours ago, Talvi said:

i ja volim Believe dosta, I Am Nothing mi je bila prva PL stvar koju sam čuo (hvala 202jci) i dan-danas mi je prva asocijacija na Nickov glas 😄 a bogami i Symbol Of Life meni među omiljenima, sad mi baš ide Xavier, kakva obrada braćalice moje

 

Isto dva omiljena albuma, imam čak i Symbol of Life majicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...