Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Nikad nisam bio lud za tim periodom, tako da mi je vrlo pametna i zrela odluka što je ovo pod drugim imenom. Doduše, sa druge strane, ako će za svaku iolu ekstravagantniju ideju Greg sad da otvara novi podfolder na kompu, pita se čovek šta li će za sledeći PL ostati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Angelystor said:

Nikad nisam bio lud za tim periodom, tako da mi je vrlo pametna i zrela odluka što je ovo pod drugim imenom. Doduše, sa druge strane, ako će za svaku iolu ekstravagantniju ideju Greg sad da otvara novi podfolder na kompu, pita se čovek šta li će za sledeći PL ostati...

Verovatno puno toga ima po folderima i podfolderima,budući da je čovek prilično kreativan po pitanju muzike. Za sledeći PL očekujem kretanje onom linijom kakvom su išli i sa Obsidianom, što je meni sasvim Ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Host top 3 albuma benda bez razmišljanja zauvek.

On 11/25/2022 at 11:21 PM, Demon Seed said:

A u principu koga boli kurac, vrv su ugovori i ta sranja u pitanju, ako se dobro sećam PL se vratio na doom death i to...

Asam opalio sada jedan spontani World Pretending... Koje je sviranje kurcu što su se "odrekli" Believe in Nothing, a brat je blizanac Hostu za koji se zna da im je omiljeni album maltene i da su se na njemu našli, death metal su ionako krenuli da vraćaju na silu da bi se malo vratili stari fanovi i dobili novi ugovori za albume... Svakako fascinantna priča oko Believe in Nothing, izgleda ih je toliko izkarao EMI u bulju do tačke da im se smuče pesme u koje su dušu ispustili. Toe dumčina brt.

Meni i dan danas omiljeni album inače (Believe), ok Draconian Times je albumčina i sve, ali jbg...

Jesam srao beše na ovoj temi kako im ništa ne valjaju death metal albumi?

Nisu se odrekli, reizdat je skoro sa remasterom što pominjaše već ljudi pre mene ali pričali su da je atmosfera oko tog albuma bila užasna pa ga se nerado sećaju.

Ovo za DM albume ne bih komentarisao, mada ne znam ni koji je njima čisto DM album.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

33 minutes ago, Grobodan said:

Nisu se odrekli, reizdat je skoro sa remasterom što pominjaše već ljudi pre mene ali pričali su da je atmosfera oko tog albuma bila užasna pa ga se nerado sećaju.

Čitao sam pre x godina kako ga mrze, kako su svime oko njega nezadovoljni, kako ih je EMI naterao da rade komercijalu, naravno da je to sviranje kurcu, to su njihove pesme, i čuje se da su s ljubavlju napisane, a nisam ni znao za ovaj remaster reizdanje, tačno su ga "reclaimovali", uz malo mračniju produkciju... Istripovali se loše jer ih smarala izdavačka kuća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Upravo videh ovo obrazloženje:

Nick Holmes says: “Our specific record deal around the time we signed for the ICON album meant we would never actually own the rights to our music or artwork, so going forward, to reissue the album ourselves for the 30th anniversary, it was necessary to re-record and completely re-do the album cover.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...