Jump to content

Morbid Saint


Angelystor

Recommended Posts

'de nestade tema na ovi ludaci? Anyway, evo jednog benda za koji se ne bih bunio da odradi reunite i da mi svira, iako bi bilo circa 15 choveka : ) a mozda i bolje da se ne rejunajtuju...anyway, ludachki thrash, recimo da lichi kanda na dark angel, malo manje haotichni dark angel, riffovi na kilo, vokal ki pushten sa lanca, SAVRSHENA thrash produkcija..a samo jedan album imaju, a link od istog ostavih na dnu posta, posto verujem da manje ljudi slushalo ovo.

 

Anyway, za svakog thrash sladokusca a must have, jebesh ga. "Assassin" mi je medju 10 naj thrash pesama, bez preterivanja.

 

http://www.mediafire.com/?2m72k5j129q

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naisao sam na ovaj bend, pre neko vreme, cak i na link njihovog nekog albuma, al nazalost link nije radio...

 

Video sam slike njihovog "gig-a" nekog, na ulici nekog, izgledalo je bash kul.

 

Cemo da overimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e care, pa MORBID SAINT su medju najpoznatijim bendovima i ne postoji pravi tresher ko ne zna za njih. njihov SPECTRUM OF DEATH mi je jedan od najjacih tresh albuma ikada. ako volis pravi kvalitetni underground tresh uzmi preslusaj Zoetrope, Wargasm, Vulture, Maximus, Love & War...ima ih stvarno jos podosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ostali su stvarno nadprosecni da tako kazem.

 

Vulture su bas poznati i oba albuma su im strava (FATAL GAMES i EASIER TO LIE) a ova dva, za njih u sustini znaju samo die-hard kolekcionari, MAXIMUS (sviraju odlicni tehnicki tresh - zamisli WATCHTOWER ali jos cvrsce i sa 100 puta boljim pevacem, nesto kao kombinacija EQUINOX-a i CALHOUN CONQUER-a) a LOVE & WAR sviraju mamojebacki bay-area tresh kao ubice LEGIA ili BURNT FACE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma opusteno, ime benda i omot su najmanje bitni ali pazi kad gomila genijalnih bendova ostane u undergroundu bas zbog "neadekvatnog" imena ili jadnog/ruznog coverart-a ali to je druga prica. nabavi obavezno LOVE & WAR "war rages on" i ostale bendove znam da ce ti se svideti...

 

nego, ne znam sta posebno reci o MS, jebiga, nema nista posebno reci osim SLUSAJ I OBOZAVAJ!

mislim da je bespotrebno otvarati teme za svaki odlican underground bend jer jako malo ljudi uopste zna za njih a i nema sta posebno da se kaze za njih, bend se pojavio niotkuda, izdao jedan album i zauvek nestao sa scene... sad but true.

 

 

p.s.

pogresno napisah ono gore, bend se zove BURNT FASE a album im jedini "nature gone mad". ludilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Imaju Spectrum of Death ali imam kuci josh neki njihov demo album mada ga josh nisam preslushao,skoro sam ga nabavio i josh uvek ne znam o chemu se radi,ali cu da proverim pa cu da vam javim...

Prva pesma koju sam chuo bila je Assassin(nju sam prvu pustio zato shto mi se svidjalo ime :)),pesma je razvalila i onda sam preslushavao ceo album jedno mesec dana....Odlichan bend!Bash za novu godinu smo pijanchili uz Morbid Saint!Lemmy je bio bash strog prema bendu,istina je da produkcija nije bash najbolja ali bre vokalu nishta ne fali,muzika je odradjena do jaja,odlichni rifovi....Mada o ukusima se ne raspravlja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Imaju jedan demo koji se zove lock up your children i njega sam prvog chuo,nije nikakav demo,zvuk nishta posebno,generalno gledano ne isplati se skidati ga...Ali zato Spectrum of Death i Destruction System razbijaju....Imaju dva albuma,e sad ne znam da li su im oba oficijelna ili je jedan demo album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...