Jump to content

Morbid Saint


Angelystor

Recommended Posts

evo sada preslusavam album,assassin je odlicna stvar

 

Destruction System nije oficijelno izdanje, iako razbija naveliko.

 

Ovo je najvredniji undeground bend u kolekciji, Spectrum Of Death je najbolji thrash album svih vremena. Ko se ne slaze, nek slusa Testament, Metaliku i Antraks.

 

 

aj ne zajebavaj.mislim tvoja konstatacija je iskreno glupa

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kvaliteta su imali,mozda nisu imali znanja shto se muzichkog biznisa tiche...Generalno gledano,dobar im je Spectrum Of Death,vrlo agresivan thrash metal sa dosta potencijala.Mislim naravn da ovo nije najbolji album svih vremena,ali Sadomator je rekao od undergorund bendova!Znachi normalno da ovaj bend necemo uporedjivati sa Exodusom,Kreatorom,Slayerom,ali shto se tiche te neke underground scene,ovaj album je zaista dragulj iste i zaista vredi preslushati ga..Mnogi ljudi izbegavaju tako bendove sa po jednim ili dva albuma,ali takvih je dosta a mnogi od njih ni su loshi...Gothic Slam,E.X.E.Exumer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morbid Saint - razbijanje flase od glavu uz prekomjernu kolicinu alkohola.

Metalika - ispijanje bambusa sa redneck idiotima na fensi skupovima.

 

Nazalost, neki su premalo slusali Dark Angel, Slayer i Possessed, a bome i Overkill, Heathen i Metal Church.

 

Za neke jednostavno pomoci nema.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Morbid Saint - razbijanje flase od glavu uz prekomjernu kolicinu alkohola.

Metalika - ispijanje bambusa sa redneck idiotima na fensi skupovima.

 

Nazalost, neki su premalo slusali Dark Angel, Slayer i Possessed, a bome i Overkill, Heathen i Metal Church.

 

Za neke jednostavno pomoci nema.

 

 

Ako mislis na mene, samo da ti razjasnim....kao prvo rekao sam RETKO KO je svirao agresivno, a ne samo oni. Od ovih bendova sto si ti naveo samo Slayer, Possessed, ajde da kazem i Dark Angel mogu da se ubroje u to agresivno... Samo sto tekstovi dark angela nisu ni priblizno agresivni kao morbid sainta!! A overkill, heathen i metal church, daleko je to od morbid sainta po agresivnosti... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

ne znam, i pre sam voleo ovaj bend, ali u poslednjih 7 dana sam obrnuo oba albuma...pa najmanje 50x, sto na kompu, sto na mp3-u. spectrum of death je, bez zajebavanja, jedan od najboljih thrash albuma. :da:

i da, kad vec kenjam da kazem i ovo... ne znam za vas, ali meni podsecaju na possessed. xD

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...