Jump to content

Toxic Trace


Dushman

Recommended Posts

  • 1 month later...

Evo poslusah , i ranije sam cuo one pesme na myspaceu pa sam znao sta d aocekujem

 

prvo produkcija - dosta im dobro lezi i bolaj je 5 puta od prvog demoa, voleo bih da jace cujem pedalu i dobos, al prilicno je super ispalo

 

Muzika - paa ko sto sam i ranije rekao volim da kod bendova na novim izdanjima cujem nesto novo sveze il sl, ovde to nije bio cilj benda buduci da je ovaj album ocigledno ispirisan kreatorom, sodomom, malo slayerom, te je kao takvo izdanje zanimljivo jer podseca na drage nam radove tih bendova..samo duplo brze hahahaa :)

 

Album zvuci sasvim korektno, za prvenac je stvarno dobar, nadam se da ce imati prodju u svetu jer ispade da Srpska thrash scena eto svakih pola god da po jedan album.. i ugl ga ljudi u inostranstvu koliko toliko primete :)

 

Momcima sve cestitke za snimak i izdavanje, samo napred, moja preporuka kao ortaka i nekog ko taj odlschool vrti 24/7 po kuci i sl, je da su stari provereni kultovi svakako zasluzili da se cene ali da bih ipak voleo da cujem i neke nove ideje jer sam siguran da TT moze da nadje svoj stil koji sa ovakvom brzinom koju imaju maloko moze da im prismrdi.

 

samo napred

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pozitivnim komentarima :)

Nemam nista protiv ako je procure, cak sta vise i bolje, ja sam mislio da ga kacim cim nam stignu diskovi,ali to nikako da se desi.

Cekamo vec mesec dana al nikako da dodju.

Uskoro cemo raditi i majice, al o tome ce biti vise informacija cim nesto saznam osto imam par ponuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na pozitivnim komentarima :)

Nemam nista protiv ako je procure, cak sta vise i bolje, ja sam mislio da ga kacim cim nam stignu diskovi,ali to nikako da se desi.

Cekamo vec mesec dana al nikako da dodju.

Uskoro cemo raditi i majice, al o tome ce biti vise informacija cim nesto saznam osto imam par ponuda.

 

Koliko ce biti majce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je super, ali moram da iznesem dobronamernu kritiku: tekstovi i posebno nazivi pesama su vrlo neinventivni. Mislim da ima mali milion pesama sa Slaugher i Tormentor u nazivu, The Antichrist da ne spominjem. Mogli bi da poradite na tome na sledecem albumu. Na ostatak nemam zamerke, odavno nesto ovako brzo nisam cuo u thrashu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao prilike da cujem album jos u junu i svideo mi se jos na prvo slusanje.rekao sam vec momcima uzivo,a i ovde cu meni je definitivno favorit butchered sto se tice ovih "novijih" pesama.album je odlican,ima svojih mana i vrlina ali dobro koliko sam cuo price za sledeci onaj ce da bude zver :]

meni jedna L da se ostavi.valjda vas nece zajebati za diskove,znam da mi je djubre pricao jos dok ste u somboru bili da su vam poslali diskove kao pre nedelju dana,a od tad je proslo vise od mesec i nesto...

http://www.youtube.com/watch?v=hG67gjmOC3Q&feature=related

mozda se jednom nakanim pa uploadujem ceo audio :mhihi:

Edited by dimmu1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushao sam album...

Jebote, na momente nisam mogao da verujem da čovek svira bubanj :haha:

 

Definitivno cu josh ga josh slushati, posebno pesme Haunted, Tormentor, Against The Cross i Antichrist, ...

 

Shto se produkcije tiche....za ovakvu trhrashinu pun pogodak....

...jedina zamerka je to shto mislim da je bubanj trebao biti snimljen u nekoj malo vecoj prostoriji, po meni bi to onda bio pun pogodak...

 

...sve u svemu, cool izdanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...