Jump to content

Toxic Trace


Dushman

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja sam ih gledao u apatinu sa novom postavom i ok zvuci,tj koliko moze ok zvucati u tom lokalu... sve pohvale sto vise ne svirate kreatorove obrade (bilo je i vreme :da: ),+za mass hypnosis ali mislim da je bolje da svirate te nove pesme jednu po jednu i polako upoznajete ljude sa njima.nemojte ko prosli put odjednom 2-3 nove i onda kad dodje album samo butchered nisam cuo uzivo,a ove ostale sam vec i napamet znao :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam,ali je u apatinu receno da vise od te jedne nece svirati.sta je to sinoc bilo sa masom? zvao sam sinoc jednog somborca oko 10 uvece i on mi kaze da je bilo njih 10-15 ispred ulaza,a unutra nije bilo nikog+od bendova ni traga ni glasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilicno mala posecenost. Moze se reci jadna. Mozda zbog hladnog vremena, ne znam. Mi smo dosli oko 20h pod pretpostavkom da ce svirka poceti ranije. A ono se tek oko 21-21:30 pocela skupljati masa. :mrtav: Sva sreca pa smo dosli kolima pa se nismo smrzavali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzecete me svi ovde sad garant.. i nisam nikad mislio da cu za neki Thrash bend da kazem da je prebrzo svirao.. ali ovaj put totalno razocarnje.. sve pesme prebrzo odsvirane po meni..

 

..a ja sam se bogami smrzo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam sarkastican, stvarno mi se nije dopalo.. jebem li ga, i meni je cudno da ovo govorim.. prebrz thrash metal :udri::no:

 

pa jesi ti uopste slusao torment? pesme uzivo su mozda malo brze nego na albumu..

 

nisam imao priliku da cujem Torment.. slusao sam jedino demo, koji je vrh, pesme su sporije odsvirane nego sto su ih svirali sad..

 

rekao sam da cete me mrzeti :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam imao priliku da cujem Torment.. slusao sam jedino demo, koji je vrh, pesme su sporije odsvirane nego sto su ih svirali sad..

 

rekao sam da cete me mrzeti :)

 

 

poslusaj torment par puta mozda ti se i svidi.na demo-u su bile pesme sporije,a oni ih tako brzo sviraju jos odavno :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svako ima svoj ukus :)

 

Ovaj bend je uvek bio brz i uvek ce biti. Pesme sa albuma, sto Darko rece, idu mozda malo brze uzivo. Obrade u skladu sa ostatkom, mnogo brze nego originali :)

 

Sto se tice novih pesama, gotovo je 6-7 komada. Bend ce uskoro snimiti i jedan EP, cisto da se prikaze novi materijal pre drugog albuma.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...