Jump to content

Psychotic Waltz


Dare

Recommended Posts

  • 1 month later...

Recently reunited San Diego-area progressive metallers PSYCHOTIC WALTZ have just returned from performances at Rock Hard and Keep It True festivals, as well as their first-ever headlining shows in Greece. The band is now back at home and has started the songwriting process for its fifth studio album (and the group's first record since 1996) for a tentative late 2013 release.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Odusevljen sam koliko su zapravo kao ceo bend pristupacni i prizemni, zablejasmo Azal, njegov ortak i ja nakon certa sa svima njima, zajebancija u fullu. Ekipa na koncertu matorija naravno, ali svi kao jedan, nisam ovakvu publiku doziveo u Minhenu do sada. Highlight veceri mi je batica koji stajao ispred nas sa majicom iz 1995 sa Mosquito turneje, majica maltene kao nova :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nije losa nova pesma, nesto na fazon Faded / Mosquito sa dual uni solom naravno, ima gruv, vozi fino, nisam cuo lyrics bas najbolje ali neki Spiders su bili u pitanju :D Kontam da je pesma verovatno trebala da zavrsi na Mosquito albumu pa su je sada izvadili i krenuli da rade na tome.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubili u berlinu i u minhenu, nisam pogresio uopste sto sam ovaj put odradio.

 

Setlista predobra, od svega po malo, super izbor pesama. Kad bi ja birao, mozda bih samo zamenio Nothing i I of the Storm, jer je I mnogo lozackija, bila bi bolja za kraj, a Nothing je bas zabadacka, ono razmisljas o zivotu i kako nista sto radis nije bitno, nije bas neki hit za kraj :D ali dobro, to je u PW stilu skroz da tako zavrse koncert.

 

mozda bih i ubacio Successor umesto Only in a Dream jer mi to oduvek bila najgora, mozda cak i jedina prosecna stvar sa ASG.

 

nova pesma jeste u nekom Mosquito/Bleeding stilu, onako groovy, stoner prog, ali ima solo koji zvuci kao da moze da bude sa prva dva albuma i neki dosta heavy, nabadacki kraj.

 

sve u svemu, prejebeno iskustvo. ekipa samo prog vukovi, jos smo isli sledeci dan u Karlsruhe da gledamo Pain of Salavation i Caligula's Horse i najjaci utisak mi ostavila cinjenica da sam 3 dana zaredom na koncertima vidjao Sieges Even majice :haha: na PoS cak iz Sophisticated ere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...