Jump to content

Psychotic Waltz


Dare

Recommended Posts

Mlako. Refren je meh bas. Generalno cela pesma ima cudan vibe, i uopste ne PW. Samo pocetak sto rece Laza fino nahajpa da ocekujes ludnicu, i onda zajeb. Mislim da ce biti boljih pesama od ove. Takodje, iako je produkcija okej, mislim da mi se ne dopada kako je sve ispalo, i takodje ovaj momenat koji Jens fura sa sub drop kick 808 u nekim break momentima. Koji moj, nije ovo metal core pa da lozis publiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

slusao jedno 5-6 puta, pa pustio Mosquito, koji mi je ipak najslabiji od prva 4 (8.5/10, Bleeding 9/10, prva dva ciste 10) i da, nije to to.

Ali daleko od toga da je lose. Devon nije mogao skroz da se vrati u PW mode. Taj vajb njegov mladalacki najvise fali.

80% pevanja je vise DST nego PW, to najvise koci. Nije ni on skroz kriv, i gitare su previse proste, cak i od Bleedinga prostije, ali opet izadju momenti njihovi, narocito u solazama, gde se oseca stara magija. 

Ima momenata gde se sve poklopi i izadje pravi PW, ali ne dovoljno.

Ali lepo, sve u svemu. Drago mi je da mi omiljeni bend svih vremena ponovo radi i da se nisu izblamirali. Nisam ni mnogo vise ocekivao realno.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo bogami sve dosadnije iz slušanja u slušanje. Bukvalno vidim sebe da se češće vraćam u budućnosti na Mosquito nego na Void. Previše nekih generic riffova, previše liričnih floskula. Kao da im je neko drugi pisao album, a ne oni. Možda je i u tome caka, oni su reokupljeni već sad koliko,  skoro 10 godina? Uopšte nema osećaj materijala koji im se skupljao godinama/decenijama, već kao da su izdali treći album od tog reokupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...