Jump to content

Psychotic Waltz


Dare

Recommended Posts

8 minutes ago, Angelystor said:

Zamisli svaki bend koji znaš koji je snimio nešto dobro u svojim 20im godinama na šta bi ličilo da razmišlja "e bolje da se čuvam, treba ovo da pevam/sviram i za 30 godina".

Ko Metalika od bleka🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

svakako lik moze da peva te stare pesme idalje, video/cuo vise puta. 

verujem da je ovo neki njegov artistic decision, pricao je o tome kako mu je sad filozofija da ima veci efekat kad ode visoko sad ako ne peva tako sve vreme, dosta se israo generalno i ovaj lik sto radi intervju mu manje vise samo jaja lizao i nije ga nista konkretno pitao. 

skroz je ok ako u tom gasu, vidim da se mnogim svidja album, ali mene apsolutno ne radi ovaj stil vokala jer jbg, ceo car njegovog vokala je bio to sto je lud ko kurac.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pristojan album ovaj novi, baš sam ga dosta slušao da bih mogao da ocenim. U bukvalno svakoj pesmi ima nešto što mi se sviđa, a nešto što mi je bezveze, tako da mi je generalni utisak da nema neke pesme koja se izdvaja naročito. Solaže su dobre i raznolike, al rifovi u strofama su često poprilično neinspirativni. Međutim, ima momenata kada se malo razigraju i začine stvari i generalno je album heterogen, ima svačega. U uvo mi je prvo ušla Back to Black, nekako najkonkretnija i ima pamtljiv refren. Where the spiders spin isto dobra, ponajbolja od ovih malo komplikovanijih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ipak je super album kad se slegnu utisci ovako. I dalje najslabiji, ali svakako je nerealno bilo za ocekivati da ce da nadmase onako nenadjebivu diskografiju i to 20 i kusur godina kasnije. Ne prodje dan da ga ne pustim, sasvim fino tece, nista za raspamecivanje, ali vrlo prijatan slus. Nije mi pao u zaborav kao recimo poslednji FNM, sto mi je bio utisak posle prvog preslusavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Koliko je dobar ovaj album jbt.. Sa današnjim slušanjem sam zaokružio sliku i oduvan sam. Na kraju godine kad se bude pravio mixtape, samo u folder ubaciti sve pjesme odavde i to će biti to. Govorim u svoje ime, naravno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...