Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

summer 2008...nego ja pozurio da slucajno ne okasnimo sa temom :D

 

7xagcd4.gif

Slicnost je neverovatna :lol:

Mene i dalje brine kako ce Joker ispasti u filmu,po onom trejleru mi deluje samo na nekog krimosa koji je flipnuo,dzaba njima ako koriste Killing Joke da bi napravili lika ako ne bude iole komican(u smislu da ima on svoje viceve i stosove kao u stripovima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon sto sam odgledao trailer malo sam ostao u zbunu e sada da li za takvu reakciju treba da zahvalim Nolanu ili Burtonu ne znam s obzirom da strip nikada nisam citao.Naime zar Jack Napier ne bi trebalo da bude ono deformisaniji s obzirom da je jedva preziveo upavsi u kiselinu ili sta vec i da mu je izvrsena plasticna operacija? To je valjda i razlog zasto je skroz odlepio i postao Joker ili ne? Ajde fanovi dajte neke informacije

Meni je i dalje Burtonov Batman daleko bolji jer nas Burton svojoj prepoznatljivom fotografijom i rezijom skroz uvlaci u taj misticni,tamni svet Gotham City-a a Nolan je sve to nekako preneo u vise realnije okruzenje...ne kazem da je film los,daleko od toga ali me "ne radi" toliko kao Burtonova ekranizacija sa kojom je uzeo i Oskara

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Burton je i dobar samo za atmosferu, radnja njegovih filmova obično bude sranje, isto kao i razvoj likova, dijalozi, priča...

Inače, Jack Napier se jako malo pojavljuje kao takav, Jocker nije njegov alter ego u smislu - preko dana Jack noću Jocker, jednom kad dođe do promene - to je to. Inače, mislim da je trejler malo prenapucan sa onim eksplozijama i akcijom čisto da bi navukao publiku željnu blokbastera, ono mi ne liči na Nolana, i ne verujem da će film biti takav. Jocker mi je mnogo gotivan, i mislim da se preko njega puca na ovu drugu publiku (fanove stripa, a i one koji ne dolaze u bioskom da vide efekte i tuču).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi je receno, ovo uopste sad ne prati onog prvog Betmena, strip, nego neku trecu verziju koja je daleko mracnija, gde je Gotam potpuno sjeban itd. Tako da svi koji kazu da je ovo neki remake greshe.

Nadam se da ce snimiti jos puno dobrih nastavaka s Bale-om :mhihi:

Inace navodno ce on igrati Terminatora 4 :) (rumored na imdb)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne prati prvog [ako pod prvim mislis na batmana iz 1989e] vec je nastavak batman beginsa

ali taj prvi batman nema apsolutno nista zajedno sa stripom sem samog batmana i imena likova

i batman i joker su prestari,ma svi likovi su bzvze kastovani,prica je izmenjena....

 

sto se tice Terminatora :

1. Bale ce snimati novu Terminator triJologiju o padu skyneta (onaj rat u buducnosti) - Terminator Salvation

glumi nekog lika koji obucava mladog Dzona Konora (nije on Konor kao sto se prica)

2. serija The Sarah Connor Chronicles krenula u pon. uvece na NBCu mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li neki mod promeniti podnaslov vec jednom?

Dovoljno sto ga u startu 90% populacije mesha s starim betmenima.

 

Quote od Christiana Bale-a:

'Our Batman is centered on the early days. It's an explanation. It's certainly not Batman No. 5. It's a reinvention. We want you to forget there has ever been a Batman before this one.'

 

3x ura za boldovan deo :lol:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ledger died in his apartment in the SoHo neighborhood of Manhattan, New York on January 22, 2008. Ledger's body was found shortly after 3:30pm by his housekeeper and masseuse, who entered the bedroom to find him naked and unconscious in bed, surrounded by pills. Police do not suspect foul play.

 

Jebeno neverujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

1201076401217.jpg

 

Dan ili dva pre njegove smrti na pinku su pustili A Knights tale,dobar film.

Bas sam gledao po netu i svi oni koji su pljuvali po njemu sto glumi Joker-a sada sa nestrpljenjem iscekuju film,tuzno je to da je njegova smrt jos vise hype-uje film....

Apropo toga mene brine kako ce Joker-a,da stave u 3 deo jer je bi i u njemu trebao da ima ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...