Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

heath se pripremao za ulogu tako shto se zakljuchao u hotelsku sobu na mjesec dana i dobio je dvije knjige da chita.

 

haaaajd da vidimo na shta ce to da lichi, ja ocekujem remek djelo i post humus oskara za sporednu ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nacice novog jokera da i njega pljujete kako nije dzek niklson.

dzek nikolson je odlican glumac ali losh dzoker

covek je dzokera odglumio na svoj nacin tj koristeci svoje karakteristicne grimase

koje jednostavno ne idu uz onog dzokera koji se pojavljuje u stripu, da ne pricamo

o tome da je mnogo deblji i stariji od bilo koje varijante dzokera koja se ikada pojavila

svaka njemu cast i zaista ga cenim ali mi se nikad nije svideo u batmanu....

 

...kao sto mi se nije svideo ni sam batman,potpuno pogresan casting

batman je stariji barem 10 godina od onog u stripi,dzoker isto,harvi dent je crnac,

cela prica je potpuno neozbiljna a sporedni glumci imaju vishe texta od samog majkla kitona

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nacice novog jokera da i njega pljujete kako nije dzek niklson.

Ne secam se da sam ikada velicao Jack-a ili pljuvao Ledger-a,mada sve je to stvar ukusa,najgore bi bilo da sada odloze film i da nadju novog filma pa da snimaju sve ispocetka :ph34r:

...kao sto mi se nije svideo ni sam batman,potpuno pogresan casting

batman je stariji barem 10 godina od onog u stripi,dzoker isto,harvi dent je crnac,

cela prica je potpuno neozbiljna a sporedni glumci imaju vishe texta od samog majkla kitona

u pravu si za sve to, Tim Burton nikada nije procitao Betmen strip nego je cisto uzeo ovako da radi pod svoju ruku,mozda je za to vreme taj Betmen bio odlican(a kako nije?),sada je samo dobar podseca me na crtac jer mi je nekako sav komican,dok Nolan-ov Betmen je vise okrenut starijoj publici plus crpi ideje iz stripa sto je za svaku pohvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja se nisam tebi direktno obratila ;)

 

Ah ok ondak :pivopije:

Sledeci put naznaci na koga mislis,da ne pomislim da smo svi u stvari Borgovski kolektiv :mhihi:

Nego jel neko video barem neki isecak iz ovog crtanog sto prave kao prequel?Ja ovde negde medju slikama imam Betmena,tako da cu kasnije da stavim sliku ovde kada/ako je pronadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Vecina Betmen filmova su sranje, realno.. dvojka je zaista i bila najbolja, mada i kec je bio ok. Sve posle, ukljucujuci Batman Begins je tragedija. Kapiram ovaj novi film ce da pici neku foru ala Prince of Persia: Warrior Within.. ono.. Betmen je i covek, ima mane, mracnu stranu, kurac palac... blah. Nadam se da gresim ali ocekujem jos jedno komercijalno sranje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se lozi na njega? Ja samo postavljam slike iz raznih scena iz filma kada procure, tako prebrojavam dane do izlaska filma :lol:

 

I nemoj mi reci da je Jack Nicholson bolji Joker, jer brate koliko ga gotivio, ono je samo Jack koji glumi sebe...

A Ledger ce tek da se vidi sta je odradio kada izadje film, onih prvih 5 minuta su mi delovalo zanimljivo, e sada ostatak...

 

Kapiram da gotivis prva dva jer ih je radio Burton, koji nikada nije procitao strip i radio po svome, kada sam bio klinac nije mi bilo vazno a sada bogme jeste, a Batman Begins je fenomenalan, uzima ideje direktno iz stripa, tacnije iz jedne od najboljih prica o Batmen-u....

 

Samo da se Dark Knight drzi Killing Joke (Joker-ovo ludilo, oh da) i sve ce da bude u redu (valjda?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pogotovo sto se tice njegove atletske gradje od metar i zgazenog paradajza.

Bale je najbolji Batman do sada,ostatak medjutim nista ne valja.

Primecujem prvu pojavu Two-Face,jel moguce da ce i sve te filmove opet da rade?Svetogrdnici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...