Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

Niko nije skinuo i odgledao Gotham Knight?

Solidno je animiran, samo me malo smorilo sto ima malo vise animacije u anime stilu, ali vade ga zanimljivih 6 prica o Betmenu i dogadjajima izmedju prvog i ovog drugog dela, dobro zagrevanje pred izlazak Dark Knight-a.

 

 

odgled'o ja. 'nako je, smorio me poprilicno,brus vejn izgleda ko pedercina tu sam se razocarala grdno.

 

 

al zato sredu jedva cekam :veseli:

Edited by Tatyannahhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgled'o ja. 'nako je, smorio me poprilicno,brus vejn izgleda ko pedercina tu sam se razocarala grdno.

 

 

al zato sredu jedva cekam :veseli:

 

ne lupaj. bejl ima ekstra karakter za betmena,uostalom, lik brus vejna i treba da bude takav, suva burzujcina, plejboj...ima nesto i od majkl kitonovog stila u njegovoj glumi, samo mracnije deluje od njega.

 

klunija i beše, val kilmera, nikad nisam mogao da svarim. oni su bili ko pedercine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

brus vejn izgleda ko pedercina tu sam se razocarala grdno.

To mora da je famozna Field Test epizoda, koja ponajvise vuce na anime stil, pa jeste uradjen onako lepuskast, bishonen kao sto bi to nazvali japanci, dok u Working Trough Pain epizodi izgleda sasvim pristojno.

 

Koja vam je najbolja epizoda iz G.Knight? Meni je definitivno In Darkness Dwells i Deadshot, jer su ponajvise akciono orijentisane i animacija je veoma dobra.

 

jel gledao neko Batman vs. Dracula ?

 

definitivno najmracniji animated batman opus.

 

Ne, nikako, ono je tako lose sklepano i vidi se da je za decu pravljeno, pogotovo kada Alfred prica naglas sta ce da uradi (a gleda u kameru kao da se obraca publici).

Mislim da je ipak i dalje najmracniji Betmen crtac Mask Of Phantasm secam se da sam se kao klinac plasio Joker-a posle gledanja istog.

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mora da je famozna Field Test epizoda, koja ponajvise vuce na anime stil, pa jeste uradjen onako lepuskast, bishonen kao sto bi to nazvali japanci, dok u Working Trough Pain epizodi izgleda sasvim pristojno.

 

Koja vam je najbolja epizoda iz G.Knight? Meni je definitivno In Darkness Dwells i Deadshor, jer su ponajvise akciono orijentisane i animacija je veoma dobra.

 

 

 

Ne, nikako, ono je tako lose sklepano i vidi se da je za decu pravljeno, pogotovo kada Alfred prica naglas sta ce da uradi (a gleda u kameru kao da se obraca publici).

Mislim da je ipak i dalje najjmracniji Betmen crtac Mask Of Phantasm secam se da sam se kao klinac plasio Joker-a posle gledanja istog.

 

taj je ekstra, ali meni se ovaj opasno svideo...nije mi delovao ko za decu, sta znam...ukusi jebaga.:D

 

 

kad vec pominjemo betemena, jel gledao neko onaj osmominutni film batman vs predator and alien, to nije pravi naslov, sad ne mogu da kopam po dvd-ijevima, ali super je odradjeno. postoji i drugi deo, duet sa supermenom, ali ovo je ispalo super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo najbolji Betmen jebeno ikada...

Koji god bolid da je stavio onomad sliku nikolsona i napisao one & only, brisi odma....

Nikolson je nakon ovog jednostavno zaboravljen...

 

watch me make this pencil disappear...jebeno ludilo

 

Jedini pravi i uverljivi dzoker...svaka cast Ledzeru

Edited by Opera Ghost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledali ste TS/CAM rip?! Blasfemija... :no:

Ili ste gledali neku predpremijeru? Regularna premijera je veceras right?!

juce je bila premijera...

 

nema trenutno nijedan valjani rip ovog filma, NIGDE... tako da je sve sto skinete ili tezak krs ili fejk

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka se dala Christopher Nolan-u, (ponovo) je ucinio nesto sto se kod ovakvih strip/film adaptacija ne dogadja cesto, a to je prenos likova na platno.

Prica je sasvim dobro razradjena, nema nikakvih repova, zato i traje dva i po sata (iskreno ja bih ga nakrljao tacno na 3, ali to je problem do americke publike koja pati od A.D.D. ).

 

Bilo je dosta I'M THE GODDAMN BATMAN! momenata, aka Betmen radi veoma nemoguce stvari, ali ako to nije jedna od onih stvari koja cini ovaj lik tako zanimljivim, onda zaista ne znam sta jeste.

 

Dopada mi se sto sama prica nije dosadna (kao kod Supermen Returns), vec je stalno prozeta akcijom i suspensom, koja vas drzi onako skvrcene u bioskopskoj stolici, dok se migoljite i pitate sta ce nam sledece prikazati?

 

Efekti su pristojni, vatromet na sve strane. BOOM! :zeleni:

 

Stara glumacka ekipa (Bale, Freeman, Caine, Oldman) odradjuje svoj deo posla kao i u Batman Begins-u, a sto se prinova tice, Ledger cepa kao Joker, skinuo ga je sa psiholoske strane, ako vec nije mogao fizicki i vizuelno, i mala napomena ne ocekujte cartoon i Nicholson verziju Joker-a, ovo je prava stvar, psihopata 100%.

Ne znam stvarno koju bih vise scenu vise zapamtio sa njim, da li onu sa magicnom olovkom koja nestaje, ili kada prica kako je zadobio oziljke, ili poslednja scena sa njim i Betmenom, da se najezite.

Steta sto je Ledger umro, jerbo bih voleo da ga vidim u buducim nastavcima, ali sada posto je on odradio posao ovako maestralno, ne bih voleo da budem covek koji ce ga zameniti u buducim nastavcima.

 

Iako je mi se dopao Heath Ledger kao Joker, moram priznati da mu je Aaron Eckhart ukrao ulogu kao Harvey Dent/Two Face, jednostavno mu leze uloge pozitivaca koji podlegnu svojim mracnijoj strani (obavezno odgledajte Thank You For Smoking i The Black Dahlia), mada mi se nije bas vizuelno dopao izgled Two Face-a, pride cenim da su mogli malo vise da mu razviju lik od obicnog polu ludog osvetnika, jer je/su on/i ipak vise kompleksniji od toga.

 

Maggie Gyllenhaal mi nekako nije legla kao zamena za Rachel Dawes (Holmes-ova je bila sladja), nekako mi je izgledala ruznjikavo i staro. (a tek joj je 30-a)

 

Jos bih samo pohvalio kako je Nolan ubacio detektivski elemenat Betmena, koji je jelte falio u Begins-u, a posto je to jos jedna od karakeristika glavnog lika, ovo je ogroman plus.

 

Ako bude 3 dela (a naravno bice ga, posto je Nolan izrazio zelju da uradi trilogiju) samo se nadam da necemo dugo cekati dok ga bude realizovao.

 

P.S. TDK ce se gledati jos jedamput, cisto da mu nadjem zamerke iz drugog gledanja :mhihi:

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...