Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

Jel i ti imas Attention Shortage Disorder? :)

Ne znam sto niko takav ne kaze "jebiga nisam neki fan, zajebo sam se sto sam otisao jer sam morao 2.5h da sedim" nego "e film je trebao da bude kraci jerbo ja ne mogu dugo da pratim" :)

Takvih je bilo i za LotR...

 

A ljudi moji da li vi znate da je izlaz slobodan i za vreme filma? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzoker je dobar.

film je sranje. ne secam se kad sam se toliko smorila gledajuci neki film. posle 2 sata je postalo preeeevise... mislim,samo ocekujes kraj i nista. i nista. i Betmenov prokleti glas. To je bilo smesno.

Steta sto je Hit Ledzer odapnuo papke,dobar je bio.

Subject:Miss Rogers

Diagnosis:ADD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel i ti imas Attention Shortage Disorder? :)

Shut up and study! ;)

 

Ne znam sto niko takav ne kaze "jebiga nisam neki fan, zajebo sam se sto sam otisao jer sam morao 2.5h da sedim" nego "e film je trebao da bude kraci jerbo ja ne mogu dugo da pratim" :)

Takvih je bilo i za LotR...

 

A ljudi moji da li vi znate da je izlaz slobodan i za vreme filma? ;)

Добар филм никад не треба да буде краћи, само дужи. За филмове који ме залепе за столицу увек желим само и једино да трају што дуже.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam na premijeru filma neki dan..ostao sam blago razocaran,film je fino uradjen medjutim ima toliko smesnih detalja da je to nenormalno.npr.Kakav je ono glas batmanu kada je u odelu :confused: ? Doslo mi da placem kad sam ga cuo..inace najpozitivnija strana filma je Joker i fantasticna gluma onog pokojnika.sjajan lik nema sta... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok... Ja sam samo rekla sta mislim. Volim starog Betmena,a ovo novo mi se jednostavno ne svidja... a vi me odma' napadoste. to nije fer. ja nisam nikog popljuvala ko je rekao da mu se svidja. i to je to.

ali isto stfoo

 

christian bale je kvlt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam na premijeru filma neki dan..ostao sam blago razocaran,film je fino uradjen medjutim ima toliko smesnih detalja da je to nenormalno.npr.Kakav je ono glas batmanu kada je u odelu :confused: ? Doslo mi da placem kad sam ga cuo..

Pa kao prvo secas se tripa iz prvog filma da su objasnjavali da Batman ipak mora da deluje i zastrasujuce... kad malo razmislis ono je jedini tonalitet u koji je mogao da ode :) nije Dzoker da se cereka visoko. A kao drugo mora da pokrije pravi glas da ga ne bi lako prepoznali...

 

Vec smo pricali na istoj strani gde si ti pitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

christian bale je kvlt
Jutros sam pročitao u novinama da je u Londonu (gde je imao premijeru filma) zaglavio u zatvoru. Priveli su ga jer je maltretirao majku i sestru (činimi se), u jednom hotelu u kom su njih dve odsele... U stanici je proveo 4 sata i onda je platio kauciju i izašao... On je, preko advokata, demantovao da je maltretirao članove njegove porodice... kolko je ovo tačno ne'am pojma... :confused:

 

isto piše da je Heath Ledger (džoker) umro pošto je snimio batmana... baš bzvz....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek si sada skapirao da je ledger mrtav i da se ceo hype oko betmena zasniva 90% na njemu?
aham, jutros sam to pročitao u novinama inače ne bih ni saznao, nisam čitao ovu temu, niti gledao film, a i taj glumac mi i nije nešto poznat...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sinoć. Iako nisam ljubitelj tog žanra, film je pravo remek djelo :da: Džokerova uloga je jezivo dobra, u nekom trenutku sam zaboravila da se uopšte radi o glumi. Oni tikovi, pokretanje usnama, jezikom, lucidan pogled i još bolesniji osmjeh... Savršeno!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freeman was injured in an automobile accident near Ruleville, Mississippi, on the night of August 3, 2008. The vehicle in which he was traveling, a 1997 Nissan Maxima, left the highway and flipped over several times. He and a female passenger, Demaris Meyer, were rescued from the vehicle using the "Jaws of Life". Freeman was evacuated via medical helicopter to a hospital in Memphis. Police ruled out alcohol as a factor in the crash. Freeman was coherent during the crash, as he joked to a photographer about taking his picture at the scene. He broke his shoulder, arm and elbow in the crash and had minor surgery on August 5, 2008. Doctors operated for four hours to repair nerve damage in his shoulder and arm. His publicist announced he is expected to make a full recovery. On August 7, 2008, Freeman was discharged from the hospital.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je film sranje.

 

pre svega, katastrofalno je izreziran. scenice su kratke, i ima ih previse, a i nelogicna je raspodela - prvo gledamo 3 sekunde dok betmen razgrovara sa ribom, a onda 10 minuta kako se vozi u kolima. drugo, previse je buke, tokom celog filma sa svih strana se cuje pucnjava, lupnjava.. previse mi je udaralo u mozak (zvucim kao da imam 80 godina, lol).

 

jedine dve svetle tacke u filmu su mi to sto je nepredvidiv (tacno kad mislis da je kraj ono se nastavi) i uloga Jokera... mada, nije me ni on toliko odusevio (nije ni za prineti entoniju hopkinsu u jaganjcima na primer, i slicnim psihopatama).

 

ne kazem da je najveci krs koji sam ikad gledala, ali je ipak previse larme niokocega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...