Jump to content

Mixtape


hand banana

Recommended Posts

najsuroviji me prijatno iznenadio jer nemam pojma ko je... still, tool je isto od proshle god plus iznervirao me ceo taj album pa mi je to josh veci minus... i mogo je kracu porcupine tree pesmu da turi... poznati izvodjachi ali nisu pesme na prvu loptu uzimane... kako god, kul tejp, kul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skinuo sam za sada 4 a ti su od maula,azala,sinstrela i najsurovijeg.

maul-hm sem sto mi se cini da je stavio skoro prakticno svaki single sa albuma,ima dobar redosled vajbova u pesmama,posebno mi se dopao aesop rock,envy i today is the day su mi najslabije tacke mikstejpa,a od ovih boljih sybreed,Dep i zadnji ministry

azal- nisam bas toliko u hip hop fazonu ali wu tang mi je lepo legao na pocetku,posle mi se sve manje cinilo istim(nemam sluha za hop,pa ni za hip),mada dopadose mi se Devin the dude i Rob Sonic.

sinstrel- pocinje kao totalni chillout ali zato od 8 do 15 jebe kevu.

najsuroviji - ovde takodje skoro stanje mirno porcupine tree,dep,qoutsa dobro leze kada nisi za zestinu,hm samo da napomenem da je tool rosetta stoned iz prosle godine.

Pa tako odoh da skidam ostatak mikstejpova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јбг, и ја сам после скапирао да сам туријо једну из 2006-те... бага, ионако сам се 2007-е овде учланијо.

 

КОМШИЈА, ПОКИДАО СИ СА ОНИМ ЦРЊАМА... добар, добар тејп... скида се остатак линкова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

СВИЊОКОЉ ми је на половини дојајчан, у почетку неки њу-имоу, а после све неки cunt-authori. Kruger покидао, могу се кладим да су га снимали у истом студију где је и Entombed 'to ride, shoot...' и где су и Refused одрадили 'everlasting'... право ви кажем, како је почео мислијо сам ће се закува на пола, а оно омлохавело све после зенита. поучно у сваком случају.

Darthmaul - лепо, лепо, мада се слажем за синглове, могла је и нека оффтрекк.

Edited by Najsuroviji

Share this post


Link to post
Share on other sites

nju-imou?

sunce ti poljubim nisam ni znao da se bavim time...

mix tejp je mix tejp...

ма мени је највећи проблем тај што си ме заб'о са неким стварима и бендовима које никад пре чуо а ваљају, а онда спустио са оним млохавим пост-рок стварима. њу имоу су ми они са почетка компилације бендови, сад урла па онда малко сладуњави део па онда забод... то. а Kruger и Agonhymn су ми откриће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма мени је највећи проблем тај што си ме заб'о са неким стварима и бендовима које никад пре чуо а ваљају, а онда спустио са оним млохавим пост-рок стварима. њу имоу су ми они са почетка компилације бендови, сад урла па онда малко сладуњави део па онда забод... то. а Kruger и Agonhymn су ми откриће.

 

ma kul je, kazem mixtape je mixtape i treba da se izmiksuje sve i svashta... mislim sve i svashta od onoga shto slushash, a ja sve ono volem pa kako se kome potrefi...

mada, to prvo je emo violence, a ono drugo je sve pre nego emo... a nemam ni jedan post rock na mixtapetu...

kruger ko ne voli taj mi nije drugar... :violent:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsuroviji >> nije lose ali nisi treao da stavis porcupine od 17 minuta

sinstrel >> par sranje pesama (za moj ukus) ali nije lose

ovaj drugi azalov je bas bas seksi, jedina zamerka sto je prva stvar u m4a formatu pa sam skidao plugin da je pustim ali za sada najbolji

i jos jednom da pohvalim veproubicu, sa tog mikstejpa sam jos i otkrio nesto novo. ovog puta ces je sigurno smuvati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...