Jump to content

Aliens vs. Predator: Requiem (2007)


VoivodBG

Recommended Posts

Necu da dokazujem,posto nisam to ni rekao. :da:

Procitao sam ja to jako dobro. I ponavljam, ta izjava je cisti bullshit.

...

Naravno da svugde ima losih filmova i sranja,ali reci da su americki filmovi generalno djubre,je cista glupost.

Super, imash stav koji ne obrazlozish i tvrdish da si u pravu a tudje mishljenje je bulshit :D

Zivela argumentovana diskusija :pivopije:

 

Nego, slazem se sa JonLordovom konstatacijom, tako da, pusti ti mene da uzivam u mojoj a ti se vrati svojoj rakiji.

Samo nemoj da mi preporuchujesh nishta. Znam shta volim i koliko je kvalitetno :da::mrgreen:

 

I da ne davim vishe, postovacu kad odgledam AvP2 :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, imash stav koji ne obrazlozish i tvrdish da si u pravu a tudje mishljenje je bulshit :D

Zivela argumentovana diskusija :pivopije:

 

Nego, slazem se sa JonLordovom konstatacijom, tako da, pusti ti mene da uzivam u mojoj a ti se vrati svojoj rakiji.

Samo nemoj da mi preporuchujesh nishta. Znam shta volim i koliko je kvalitetno :da::mrgreen:

 

Ja nisam rekao da je 2/3 americkih filmova genijalno,vec si ti zakljucio da tako ja mislim.Cim to nije moje misljenje,nema razloga za argumentovanje istog. :da:

Ti nisi argumentovao svoju izjavu da su americki filmovi u globalu djubre.Tako da bez argumentovanja ta izjava automatski postaje bullshit. :pivopije:

 

Preporucivati ti necu nista.Bas me briga sta gledas.Sam znas koja rakija tebi odgovara. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одгледао сам филм и ево да пренесем утиске. Укратко - добар је! Ко воли ове ликове и серијал волеће и ово највероватније. Сад малко опширније: Овај део се наставља тамо где је 1. завршен. Прича се развија као нека епизода "Досијеа Икс" ("Досије Икс" је готива! прим. аут. :mrgreen: ) и није претерано битна као у првом делу већ је ту у служби акције које има више овог пута. Специјални ефекти су на месту. Углавном има све што 1 филм треба садржати. Мени је мааало засметала та особина Предалиена да убацује ларву/икру, шта већ, директно у жртву. Било би довољно да је ту он и још 10ак дронова који су збрисали из летелице, али 'ајде-де. И није ми се баш допао онај део са трудницама. :/ Такође сам прижељкивао неку сарадњу људи и Грабљивца. Макар мало као у претходном делу, али људи су овде чисто топовско мјасо. Да не заборавим да ми је малко чудно што је онај Грабљивац кренуо сам да среди ствари. Можда је хтео сву славу за себе. Хехе! Све у свему, вреди погледати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hahah! gledala sam POPODNEVNU PROJEKCIJU. bilo mi je sjajno. ekskurzjia! zvacu, krckaju, dave i gnjave, zvone mobilni telefoni, pricha se, sheta se, krcka i srche...

 

da.

elem, hvala momcima koji su sedeli blizu mene poshto da nije njihovih komentara NIKAD se ne bih snashla u filmu.

na primer, devojka ZA MALO da skochi u bazen u donjem veshu!

 

haha. ozbiljno, film je sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Upravo ga pogledah.Da nije onog odlicnog kraja,film bi bio razocarenje.Kada ih velicanstveni Predator razvaljuje u onom tunelu u bolnici je ubedljivo najjaci deo filma.Zadovoljan sam i sa krajem,posto nikako nisam hteo da se desi da ono govnjivo stvorenje od Predaliena ubije Predatora.I nije.

Sve u svemu,film je ok.Sam pocetak i razrada su malo razocaravajuci,ali finis filma je super.Dokazano je ko je dominantan u svemiru. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ubio Predaliena...jeste nereseno,ja mislim da je ta zadnja scena na kraju trebala da zadovolji ljubitelje i jednog i drugog bica.

Vise srece?Nema potrebe,velicanstveni Predator je poklao poprilicno velik broj onih govnjivih spodoba.Najbolje je kada jednog nabode na koplje,i onda mu stane na glavu i smrska je...da se vidi ko je superioran. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro,pocetak i sama razrada jesu malo razocaravajuci

 

Pa ocekujes klanje predatora, predaliena, aliena i nas, a dobijes pricu o glupim americkim tinejdzerima u nekoj selendri u Koloradu... poprilicno razocaravajuce :)

 

Inace, kraj filma jeste fenomenalan, ima par dobrih momenata, ali ipak, film je zesci smor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...