Jump to content

Steelheart


Sleaze Glammer

Recommended Posts

Ako vam se dopada muzika, KUPITE JE i POMOZITE BENDOVIMA

 

 

hehe

ja stalno kupujem. tj trudim se da kupujem :) iznervirali su me samo voyager pre desetak dana, odem tamo i repetiram kreditnu, kad ono nema srbije ni srbijanicije na spisku! lepo smo se izdopisivali bend i ja, oni meni moron-friendly questions ("do you have a c/card??"), ja njima not-that-stupid answers, da bih danas evo skinula sa rusa fino novo albumče :( šta ću. a steelheart sam moram priznati kupila sve na ferku.

 

vidim da se diskusija produžila dosta otkad nisam bila online i da ste se snašli za likove.

 

nego da vas pitam za mišljenje o tangled in reins?

meni se recimo mnogo svidela electric love child ali ne odmah na prvo slušanje. ona bas linija se neprimetno uvlači pod kožu i prosto mi nedostaje kad se završi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
obratite pažnju uskoro izlazi novi album, biće muzički potpuno drugačiji

U kom smislu drugaciji? :confused:

 

 

By the way,cuo sam za ovaj bend jos davno-davno (jos dok su bili da kazem aktuelni pocetkom 90-ih),al' nikad nisma imao prilike da cujem neki njihov album (de si tad mogao da nabavis njihove albume? :) ),sem mozda pesmu-dva i poneki poster.

 

Al' mi drug nedavno nabavio njihov prvi album (skin'o sa interneta),tako da sam ih napokon cuo (k'o covek) :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ti ja dobra u tim klasifikacijama ko prince.

 

evo ti url pa vidi

http://rapidshare.com/files/75583038/Steel...ot.com.rar.html

 

 

meni se najviše dopada laughing out loud :) ne računajući naravno we all die young koja je napravljena 2006 za the rock star movie. dugo ljudi nisu znali da je matijević otpevao ovu stvar..

 

 

edit: ne videh da je sleeze glammer dao sve linkove :) ne mari neću da brišem

 

novi album je u pretprodaji! http://www.steelheart.com/index2.html eto prilike da pokažemo koliki smo metalci. ko kupuje? :opusteno::opusteno::opusteno:

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

da jeste stvarno.

baš sam blesava kad se tako frljam s godinama (da ne kažem.. matori se)

 

evo nešto o novom albumu

izlazi 11.11.2008.

 

šta kaže miljenko na svom forumu o najavi albuma:

 

Miljenko Matijevic has taken rock music to a whole new level. Fusing the past, present and the future together, he has created an undeniable piece of art “A modern day led Zeppelin” (Mitch Lafon BW&BK). Matijevic’s vocals are better and stronger than ever, every song takes you on a journey; a journey that paints a portrait of his life and in doing so enables the listener to feel the song as if it were his own. A voice full of passion, power and depth, this is one album that seriously rocks. The album consists of everything from raw heavy guitars to real strings which were recorded at Sky Walker Sound. Written, produced, designed and conceived by himself, he truly has embarked on a new beginning.

 

He invites all of you to sit back and enjoy the ride….

 

Miljenko Matijevic/SteelHeart

"Good 2B Alive"

 

 

Track Listing:

01. Samurai

02. LOL (BUY NOW Only 0.99 cents http://www.steelheart.com/index2.html)

03. Buried Unkind

04. Twisted Future (Orchestra)

05. Shine a Light for Me

06. I Breathe

07. Underground

08. You Showed Me How to Love

09. Good 2B Alive (String Version)

00. .................................G2BA

 

valjda će mi moderator oprostiti što postujem ko sumanuta, al upravo slušam RED ALERT

 

brateee.. ma nenormalno. steelheart u najavi. light puffy rocky sticky! jako je NJAM.

 

 

poslušajte obavezno.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jeeeee!!!!!Ja ovaj bend slusham relativno kratko vreme i bash su mi gotivni.Bacila sam se na hair metal u poslednje vreme,poshto je to jedina sfera metala ili rocka ili chega vetj,koju nisam poznavala bash najbolje.Ziveo hair metal!Zivele osamdesete i pochetak devedesetih! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
U jeeeee!!!!!Ja ovaj bend slusham relativno kratko vreme i bash su mi gotivni.Bacila sam se na hair metal u poslednje vreme,poshto je to jedina sfera metala ili rocka ili chega vetj,koju nisam poznavala bash najbolje.Ziveo hair metal!Zivele osamdesete i pochetak devedesetih! :pivopije:

Amin :da:

 

Jel ima da se skine negde novi album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nije još izašao. za desetak dana ako se ne varam. za sada je u pretprodaji, i to samo na paypalu jebenom, i već sam uložila protest ali mi miljenko ćutuk ništa ne odgovara, ni on ni ovi njegovi čobani što mu sajt održavaju.

 

vrebam žrtvu za US da naručim ličnu poštu, al ko za inat niko ne leprša preko bare any time soon...

 

@whitesnake

 

čekaj čekaj.. gde je izašao novi album?!?

 

jeste evo sad vidim. strašno. na sajtu je još uvek u pretprodaji... lovely

 

 

edit: nađoh nešto ne znam dal radi. evo skidam

http://rs580.rapidshare.com/files/14784978...logspot.com.rar

 

 

RADI.

 

in stores 11.11. al evo procureo... :)

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...