Jump to content

Fakefreedom


=sleepy=

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E kidate!

 

samo :

Fakefreedom je oformljen krajem decembra 2006-te u sadsnjoj postavi kada su se srednjoshkolcima Galetu(gitara),Akiju(bubanj) i Dunziju(gitara,osnivach benda Resister) pridruzili Dorkin(vocal,inace gitarista i frontmen Final Thought-a) i Dule(bas gitara).Prvo su bile ideje da bend obradjuje Down,ali se ubrzo pre--lo na uve--bavanje autorskih pesama koje su ubitacan i slojevit miks Panterinog neo-trasha i NU metala sa hardcore primesama.Tematika benda se krece od problema kao --to su rat,zivotni stav,antiutopizam,lo-- uticaj masovnih medija pa sve do anti-komunistickih i anti-masonskih pljuvacina,zastupajuci stav ne tako umerenog antiglobalizma i kritikujuci laznu slobodu i iluzije koje nam donosi ekstremno nazadna i degradirajuca politika takozvanog "Novog svetskog poretka". Bend je prvu svirku imao krajem januara 2007-me i od tada je imao jo-- sedam svirki za cetiri meseca,koje bile su vrlo dobro prihvacene od strane publike.Pored uve--banih osam autorskih pesam bend je na svirkama obradivao i Hatebreed i Sepulturu.Zanimljivo je to --to su dve svirke ovog benda bile prekinute od strane policije koja je dva puta upadala u skc iz razloga neprijavljivanja svirke od strane ljudi iz skc-a kao i zbog tuce u publici.Sve se to na--alost savrsheno uklapa u tematiku onoga --to bend hoce da poruci...Grupa ce ubuduce nastaviti da uve--bava autorske,za --ta materijala ima preko glave.Takode postoji mogucnost snimanja pesama najranije do kraja godine.Bend je krajem leta promenio basistu i pevacha,sada bas svira Milosh(Worg),a peva Vetza(ex FT,Sacrifice). Trenutno su okacene pesme koje su snimci studijske probe iz "Cunami" studija.Svima koji ovo citaju bend upucuje srdacan pozdrav!KEEP ON MOSHIN'!!!

 

http://www.myspace.com/fakefreedombgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

S.O.D. (Stormtroopers Of Death...da ne bude zabune) sviraju metal core a ovo je metal iliti nu metal....

 

Lepo je reko Radovan...

 

Svet je propao od kad su seljaci poceli da se jebu u dupe,i od kad je svako poceo da procenjuje sta koji metal bend svira....

E moj prijatelju....ti ces da pricas o NU metalu....i jos spominjes FF....

 

Pokusaj,ponovo neuspesne expanzije brutala,grind-a...sta god....

 

Aj zdravo

 

I pozdrav za ortake-kidace! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao ono sto sam imao a za to forum i sluzi...jebi ga, ljudi se ponasaju kao da sam rekao da je bend los...svasta...ranije su se metalci ljutili kada im kazes da su malo hardcore (ranije su hardcore smatrali za brzi punk sto i jeste) a sada se nadrkavaju kada im kazes da nisu hardcore....svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

samo shto nije poenta da vi ovde raspravljate o tome shta mi sviramao

niti da li je to nu metal ili hard core ili power metal

nego da lepo kazhete shta mislite o bendu...

a ne da se pravite pametni i pokazujete svoje "poznavanje" metal muzike...

stvrano Deda, ne seri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...