Jump to content

The Foreshadowing


DragonHeart

Recommended Posts

Meni je bilo super!!!! Njih sam chekao celo veche!

Ispustio si onu rusku za kraj shto su svirali.

Dobio sam cd od Alexa i ugovoren je intervju ;)

:pivopije:

 

 

Drago mi je sto je barem neko bio da ih poslusa.

 

I ja bih dosao samo zbog njih ali nisam mogao da dodjem u Bg jer nisam imao para ni za bus a kamoli za kartu za fest.

 

Kako je uradjen cd, Aco?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto je barem neko bio da ih poslusa.

 

I ja bih dosao samo zbog njih ali nisam mogao da dodjem u Bg jer nisam imao para ni za bus a kamoli za kartu za fest.

 

Kako je uradjen cd, Aco?

 

Bash bedak shto nisi bio. Davide nije svirao jer je na turneji sa Klimt-om. Ali najgore od svega je to shto su svirali oko 4 sabajle, pa su svi bili premoreni.

Prelep artwork + slipcase. The Wandering je apsolutni hit!

Jbt! Chitam u bookletu zahvalnice i vidim da se zahvaljuju bendu How Like A Winter, kad ono Marco (pevach), peva i u tpm bend! :) Koja all-star kombinacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash bedak shto nisi bio. Davide nije svirao jer je na turneji sa Klimt-om. Ali najgore od svega je to shto su svirali oko 4 sabajle, pa su svi bili premoreni.

Prelep artwork + slipcase. The Wandering je apsolutni hit!

Jbt! Chitam u bookletu zahvalnice i vidim da se zahvaljuju bendu How Like A Winter, kad ono Marco (pevach), peva i u tpm bend! :) Koja all-star kombinacija :)

 

 

Da, The Wandering je hitcina!!!

 

Sto se tice Klimt-a, javili nam da su se proveli super u Estoniji. Dobar prijem publike i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam klip ali moram da ga kompresujem jer je prevelik(to je neki ludi format kad se snima digitalnim aparatom).Snimila sam jednu i po pjesmu :mrgreen: pa eto okacicu na YouTube uskoro.

Inace,super su svirali i drago mi je sto sam posle dranja,riganja i sheganja konacno te noci cula muziku...melodiju :meshuggah: Fantastican bend i mislim da ce postati izuzetno popularni.

Odsjeli smo u istom hostelu pa evo jedne fotkice :mrgreen:

http://f593.mail.yahoo.com/ya/download?mid...=0&inline=1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam klip ali moram da ga kompresujem jer je prevelik(to je neki ludi format kad se snima digitalnim aparatom).Snimila sam jednu i po pjesmu :mrgreen: pa eto okacicu na YouTube uskoro.

Inace,super su svirali i drago mi je sto sam posle dranja,riganja i sheganja konacno te noci cula muziku...melodiju :meshuggah: Fantastican bend i mislim da ce postati izuzetno popularni.

Odsjeli smo u istom hostelu pa evo jedne fotkice :mrgreen:

http://f593.mail.yahoo.com/ya/download?mid...=0&inline=1

:pivopije:

mozes da probas da bez kompresovanja okacis na rapid? aj' probaj, molim te :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne verujem da ima fotki posto nas je nas desetoro gledalo bend.. e da ako neko ima listu po redu nek okaci, ali tacno kako su isle pesme po redu! :)

 

Ja sam slikao listu u backstage-u ali mi ostao aparat kod drugarice, pa kada uzmem kachim ;)

Mene je mrzelo da slika za vreme svirke jer ne bi mogao potpuno da uzhivam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da je prvi album u pitanju mogu reci da je kompletan buklet cd-a bas onako profi odradjen.Bas ozbiljno.Produkcija odlicna!Inace,kazu da su zahvaljujuci prijateljima iz benda Novembre snimili za Candlelight.Svaka cast za nekog ko je tek krocio na metal scenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da je prvi album u pitanju mogu reci da je kompletan buklet cd-a bas onako profi odradjen.Bas ozbiljno.Produkcija odlicna!Inace,kazu da su zahvaljujuci prijateljima iz benda Novembre snimili za Candlelight.Svaka cast za nekog ko je tek krocio na metal scenu.

Da...i planiraju turneju s Novembre i Draconian-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...