Jump to content

The Foreshadowing


DragonHeart

Recommended Posts

bilo bi lepo da skoce ovde sa novembre i draconian, ne bi bilo mnogo ljudi, ali kapiram da bi bila ok svirkica, taman za livingroom..

lista im je bila ok, neke pesme koje mi se nisu toliko svidele na slusanje, sam zavoleo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo liste, zahvalite se i am as earth-u :) (hvala covece) :D (ispade da ni ja ne znam da hostujem sliku tako da evo samo ispisano :D)

 

intro

days of nothing

eschaton

the wandering

death is our freedom

the fall

russians <--- ovo je obrada

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

The new album was recorded and mixed at OUTER SOUND STUDIOS (....Rome.., ..Italy....) with Giuseppe Orlando (NOVEMBRE) during spring 2009. The mastering was done in June 2009 at FINNVOX STUDIOS (....Helsinki.., ..Finland....) by Mika Jussila, meanwhile the band is working again with Seth Siro Anton for artwork. The album sound is more gloomy, obsessive and epic than ever and it consists of 10 brand new tracks plus an exclusive funeral cover version of 80’s hit “Russians” by STING.

 

The releasedate of ‘OIONOS’ is set to April 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 Sjajan album. Momci su jos mracniji i tezi ,aranzmani odlicni,produkcija za 10ku. Naravno,osjeca se uticaj Brajda,iako oni zele da pobjegnu od takvih poredjenja.Poslije jos par slusanja izdvojicu numere koje mi se najvise svidjaju,za sad mi je Oionos favorit sa super refrenom. Cini mi se dublji i neobicniji album nego sto je prvijenac bio. Marko odlicno otpjevao,sto se i ocekivalo.

 

Me happy.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oionos, Soliloquium, Lost Humanity, Survivors Sleep, Revelation 3-11... Ove nabrojane pesme su nesto prelepo, pogotovo Solilquim i Survivors Sleep...

 

Ostali su na svom nivou, nisu me razocarali i samo neka tako nastave...

Opsirnije utiske napisacu za koji dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se oglasim i ja, iako nisam fan.

 

Pod broj jedan, ono što mi se ne sviđa je glas. Kad su već rešili Brajde da skidaju trebali su i growl tu i tamo ubaciti, baš bi dao neki kick muzici. Nekako mi s vremena na vreme umrtvi aranžmane, koji su zaista dobri, a i plus za cover, odličan je! Nekako mi se čini da oni svoj najbolji album još nisu snimili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne skidaju Brajde. Pricao sam sa njima,mislim da im se nije svidjelo kad sam im rekao da me podsjecaju na njih. :) Nijesu toliko morbidni.Da imaju growl,bili bi jos jedan u nizu slicnih bendova. Marko ima strasnu boju glasa i moze uzasno duboko da pjeva. Obrati paznju,skoro citavi album je otpjevan u dvoglasu,a donja oktava je uzasno nisko. Inace,osnivac benda (gitarista Alex) i jos 2 clana su svirali u Spiritual Front-u i Klimt 1918. Nijesam imao pojma,a oba benda obozavam. 

 

I prvi omot im je fenomenalan,kao i komplet buklet. Stvarno imaju ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam promo disk ovog novog na recenziranje, i sto vise slusam album sve mi bolji.

Nego najbitnije - trazicu od Cyclone empire intervju, i pitacu ih malo nesto o Italiji, Srbiji, In the fleshu... :lol: tako da ono, bicu malo licniji, izgleda da su kul ljudi pa nece valjda biti frke, ako neko ima nesto da pita neka kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...